Bestuurs mededeling Ledenlijst Contributie de wanbetalers Geboren Manos Het bestuur maakt bekend dat op 15 februari j.l. Jack van Gelder als gevolg van drukke werkzaamheden zijn bestuurslidmaatschap met onmiddellijke ingang heeft beëindigd. Het bestuur dankt Jack van Gelder voor zijn inbreng en inzet gedurende de afgelopen drie seizoenen. Zijn taken zullen voor het verloop van het huidige seizoen worden waargeno men door de overige bestuursleden. Op 21 februari j.l. zijn trainer-coach Rob Bianchi en het bestuur tot de afweging ge komen dat de bij de aanvang van het seizoen gezamenlijk gestelde doeleinden helaas niet meer gerealiseerd kunnen worden. Als ge volg daarvan heeft Bianchi in overleg met het bestuur besloten zijn werkzaamheden met onmiddellijke ingang stop te zetten. AFC wenst Rob Bianchi volgend seizoen veel succes bij zijn nieuwe vereniging Eersteklas ser VSBB uit Noordwijkerhout. Het verheugt het bestuur dat Pim van de Meent en Dirk Spits, beiden reeds meer dan 10 jaar actief binnen de technische staf van AFC, zich bereid hebben verklaard de trai ning en coaching van het eerste elftal tot het einde van het seizoen over te nemen van het duo Rob Bianchi-Otto Hoogendijk en wenst hen daarbij alle succes! Bestuur A FC, 22 februari 2000. Kandidaat leden: Ruben Hekster; 31-08-94; F-jun; Graaf Zeppelinlaan 7; 1185 HC Amstelveen; 6415130; lidnr. 6154 Nick Ho Sam Sooi; 03-05-94; F-jun; van Nijenrodeweg 897; 1081 BH Amsterdam; 3018880; lidnr. 6155 Adreswijzigingen: G. Smits; Pieter Calandlaan 410; 1060 TT Amsterdam; 6199721; lidnr. 5628 S.V. Babel; Kouwenoord 519; 1104 KA Amsterdam; lidnr. 5922 D.J. Yoon; Majella 16; 1186 CE Amstel veen; lidnr. 5514 Afgevoerd als lid: N.A. Stonestreet (5615); J.K.A. Swelheim (5636) Nieuwe KNVB-nummers: A.M. Fiege (6146) BLCK61Q Hierbij nogmaals de lijst met namen van (spelende) leden, die nog niet aan hun ver plichting hebben voldaan. Wij zitten nu net onder de honderd, maar het blijft SCHANDALIG Als men hier nog bij optelt de niet-spelende leden, leden waar een afspraak mee gemaakt is, donateurs, boetes, leden die de toeslag vergeten te betalen etc. dan gaat het op dit moment toch nog om bijna 200 leden en donateurs die nog moeten betalen en dan hebben wij het nog steeds over een zeer aanzienlijk bedrag. Overigens is het niet de bedoeling dat men in februari, zonder enig overleg, zelf maar een bedrag gaat overmaken en is het wel zo sportief om de acceptgiro inclusief de toeslag te gebruiken en niet die al in juli 1999 is verstuurd Voorkom dat t.z.t. ons incassobureau bij u langs gaat komen. De extra kosten daar aan verbonden zijn niet gering!! Voor de vermelde spelers is voetballen er uiteraard niet meer bij. In de vorige Schakel is door een misverstand per abuis J.D.Junge vermeld, sorry Jaïr. De contributies luiden als volgt: Vollid 500,= 60 300,= Jong Senior 400,= Jeugdlid 375,= Donateurs worden vriendelijk verzocht mi nimaal 175,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2° Penningmeester A.F.C. Amstelveen. Vollid: Antwi W.K. Bastijn J.W.H. Blaauw M.V. de Blog D.Y. Bosse E.R. van Cyclik Y. en ik 26/2 maar wachten Dam G.P. van Dimpai T. Dirks G.A.D. Driel v.Wageningen V.H. Euwes E.J. Gyrath Y.M.A. Hamsvoort J. van der Hoed M. boetes Johnston M. Jongen J.J.M.V. Jongman W. Kamphuis H.B. Klooster W.E.A. Koning H. de Laroussiyen H. Lases G.M. Moffatt J.W. Molinero J. Mul E.P.G. de Nieuwenhuis R.R. Peckham S. Pilgram J. (lidnummer 5642) Rehmann G.P. Rengers E. Roeg N.P. Sedoc J.R. Severens B. Sjiew-A-Joen M. Slee J.W. van Sluijs G.P. van der Teunissen M.S. Trommel E.M. van Veltman J.J. Verheij A.T.H.A. Vermeulen I.E. Vesterbohm T. Vlugt B. van der Vries P. de Wigchert M.M. Ypma J. Jong Senior: Amod A.A. Blog C.E. Blog E.J. Boadu K.L. Gazan A.D. Ikari N. Opoku B. Ozkan E. Salomon R. Toeslag Segers D. Suren G.J.J. A, B en C junioren: Aarrass M. Attobi S. Baarh S. Boogaard P. van den Bruijning B. Darnell L.C. Gersie G.M.H. Guijarro N. Haddadi M. Hellings G.G. Ike K. Inden J.S. Kayan M. Toeslag Kempes M.D. Restant Khan S.A. Knoops N.D. Kolf W.D. Linger G. Restant Lux G. Melland M. Mufty W. Oduro D. Opdam B.H. Reinegger Y. Rommerts S.S. Schaft B. van der Sheikh A. Sula F. Voogd J. D, E en F pupillen: Gibson J. Kok T.A.C. Samardzic J.M. Small G.N. Tokkie D.A. Verheij R.A. Westerborgl.K. Edwin Geluk, 2' penningmeester zoon van Jacques en Rena Parson-Sekadaki. Namens de AFC onze hartelijke geluk wensen aan de trotse ouders. 3

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 3