F Pupillen
Michael Tugendhaft, tel: 020-679 49 11,
mobiel: 06-535 01 788, fax:020-679 67 06
E-mail: micatug@attglobal.net
04/03: TOB El - AFC El (beker), aanvang
10.00, bijeen 09.00, veld 2
11/03: DCG El - AFC El, aanvang 11.15,
bijeen 10.15, veld 5
D. Grot, D. de Meijer, M. Singels, Q. Kroon,
Y. Meijer, R. Wevers, D. van het Schip, R.
Koopmans, K. Bottse,
leiders: Bart v/d Bergh (06-24201764)
04/03: SDW E2 - AFC E2(beker), aanvang
11.30, bijeen 10.30, veld 3
11/03: AFC E2 - Sp.Martinus El, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
F. de Fretes, S. Tijssen, J. Schild, J. Ubber-
gen, M. de Oude, A. Bartelsman, J. Spork-
slede, T. Born, R. Molenaar,
Leiders: Arno Tijssen (644 79 43)
04/03: vrij
11/03: AFC E3 - SDZ El, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
G. Streur, C. Gulcher, J. Inden, D. van Oort,
D. Juliard, Van Veghel, E. Steenhuis, E. Hilf,
P. Lubbers, E. Klein Essink
Leiders: Cock Inden (0653168112)
04/03: AFC E4 - Swift El, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
11/03: de Germaan El - AFC E4, aanvang
10.15, bijeen 09.15, veld 2
T. van Galen, I. Yildiz, J. Heus, A. van Os,
J. Velink, X. Waller, Y. de Wit, J. de Melsen
Leiders: Jan van Galen (646 33 10), Musa
Yildiz (647 6747)
04/03: AFC E5 - Sp.Martinus E3, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
11/03: vrij
M. Keissen, M. Bishoff, J. Wiewei, B. Vro-
mans, B. van Leeuwen, R. Moses, S. Bos, W.
van de Veer, W. Klinkenberg, S. van Dam
leiders: Peter Keissen (679 65 24), Rob
Vromans 441 76 47)
04/03: AFC E6 - NFC E2, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
11/03: AMVJ E2 - AFC E6, aanvang 10.30,
bijeen 09.30, veld 1
D.Yu Yoon, T. de Haan, M. Uilenbroek, E.
King, M. van Gerwen, F. Heyne, D. Bos, J.
Sonsbeek, V. van den Ende,
Leiders: Robert Bos (697 57 08), Johan de
Haan (0294 - 480907)
04/03: AFC E7 - Roda'23 E5, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
11/03: AFC E7 - Diemen E4, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
J. vd Biesen, B. Chatzihontos, T. van Wees,
Heeremans, P. Ebu-Mordi, M. Magielsen,
Nedelkovic, P. Galavazi, N van Dunnewold
Leiders: Berney Frankfort (600 11 75, 06-
242 05 709)
04/03: vrij
11/03: SDZ E5 - AFC E8, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 1
F. Litsenburg, B. de Lieme, M. Haven, K.
van Veen, A. Scholten, V. van Eendenburg,
C. van Brakel, S. Cohen, J. van 't Hek, J
Hendriks
Leiders: Joop Litsenburg (676 39 88)
04/03: AFC E9 - A' veen/Heemraad E4,
aanvang 12.30, bijeen 12.00, veld 4
11/03: Abcoude E5 - AFC E9, aanvang
12.30, bijeen 11.30, veld 4
D. Groenteman, R. Bohne, A. Hes, G. Ku
mar, E. Gerolt, S. Drentje, D. de Leau, J.
Huisman, R. Kan Me, R. Smit
leiders: Ed de Leau (626 66 94) Loudy Boh
ne 643 52 80)
04/03: AFC E10 - SDZ E4, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
11/03: AFC E10 - KBV E6, aanvang 12.30,
bijeen 12.00, veld 4
L Steunenbrink, S. Massar, H. Fakkeldij, M.
van Tiel, M. Out, T. Torcoli, T. Davidson, J.
Abeln, A. Malschaert, T. Vernooy, M.
Rooyens
leiders: Paul Malschaert (676 04 70), Willem
Massar
04/03: AFC Ell - Zeeburgia E5, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 3
11/03: DWVE4-AFC Ell,aanvang 11.15,
bijeen 10.15, veld 3
H. van de Wal, T. van Geuns, Ph. Aendano
Vera, D. Teixeira, D. Herter, M. Teunen-
broek, M. Smits, D Mateer
leiders:Tony van Geuns (625 86 86), Michiel
Herter (0653 276 007)
Aan de leiders:
Op dinsdag 14 maart as. is er een leiders
vergadering op A.F.C., aanvang: 20.30 uur.
Op de agenda staan o.a. normen en waarden
bij AFC en interne scouting.
Michael Tugendhaft, tel: 020-679 49 11,
mobiel: 06-535 01 788, fax:020-679 67 06
E-mail: micatug@attglobal.net
04/03: vrij
11/03: AFC F1 - Blauw Wit Fl, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 3
N. van Dunne, T. Visser, D. de Munnik, D.
Brinkman, M. Te Vrede, J. Swart, M. Stefels,
R. Biltoo, D. Hiensch
leiders: Maarten van Dunee (676 28 62),
Kenneth te Vrede (699 44 54)
04/03: AFC F2 - IVV F2(beker), aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 3
11/03: vrij
V. Rekelhof, L. Leysner, A. Leons, J. Ande-
la, B. Inden, T. van Hasselt, M. Loriaux, S.
Scholte,a. Worms
leiders: Sunny Leons (676 99 77), Gé Rekel
hof (676 57 57)
04/03: DCG F2 - AFC F3, aanvang 11.30,
bijeen 10.30, veld 1
11/03: Vrij
S. Frijns, W. Klooster, T. Wells, T. van
Zadelhoff, S. van der Wall, R. Treurniet, G.
Adams, L. van der Wall, C. Kesser, M. van
Hilten.
leiders: Jos Frijns (644 63 54)
04/03: AFC F4 - De Dijk Fl, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 3
11/03: AFC F4 - DWS F2, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 3
T. Huisman, W. de Wijs, J. Parsser, O. Aria-
ni, J. Bakker, J. Allick, Ph. van Ham, L. van
Os, F. Dokkum
leiders: Mark Allick (662 93 35), Frank van
Ham (0628259360)
04/03: SDW F3 - AFC F5, aanvang 11.30,
bijeen 10.30, veld 3
11/03: Roda'23 - AFC F5, aanvang 09.15,
bijeen 08.15, veld 3
D. Ferwerda, J. Monpellier, R. Wallheimer,
M. Wulffele, W. Herter, T. Curry, B. Steen
huis, K. Mulder, A. Stam
leider: Mark Wallheimer (670 88 28), Steve
Monpellier
04/03: A'veen/Heemraad F2 - AFC F6,
aanvang 10.45, bijeen 09.45, veld 2
11/03: Roda'23 F3 - AFC F6, aanvang 09.15,
bijeen 08.15, veld 4
D. vd Hoven, B. ter Burg, A. Voet, R. Stof
fels, Y. Bolsius, S. Sap, A. Grass Vergara, C.
Bobeldijk, C. Bohle
leiders: Frits Stoffels (664 07 58)
04/03: KDO Fl - AFC F7, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 1
11/03: AFC F7 - NEA Fl, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 3
J. Dwinger, D. Bisterbosch, V. Grapperhaus,
D. Lam, D. de Jong, L. vd Biesen, K. van
Denderen, R. van Wijnen, M. Koswal
leiders: Rijk Lam (662 80 38)
04/03: AFC F8 - Swift F3, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 3
11/03: AFC F8 - Roda'23, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 3
O. Sanders, Q. vd Post, J. Dedem, S. Stapel,
J. Oldenhof, F. de Lugt, A. Jolink, M. Boer
stra, C. vd Post, S. Kok
leiders: Jan van der Post (620 04 26), Frans
Sanders (679 39 89), Huub Stapel (679 22
20)
04/03: Aalsmeer F2 - AFC F9, aanvang
10.45, bijeen 09.45, veld 4
11/03: AFC F9 - A'veen/Heemraad F3,
aanvang 12.30, bijeen 12.00, veld 4
D. Linszen, T. Hofland, M. Marchi, A. v.d
Horst, S. Groeneveld, J. Besier, B. Penris, V.
Hattem, D. Rutten
leiders: Gerrit Key (620 91 15), Toine van
der Horst (664 71 06)
04/03: Kadoelen Fl - AFC F10, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 3
11/03: AFC F10 - Eendracht'82 Fl, aanvang
09.30, bijeen 09.00, veld 4
P. de Meijer, D. Mustamu, J.de Metz, T.
Kooi, Ph. Brouwer, Ph. Veenstra, C. ter Wee,
T. Beumer, J. den Boer, S. Leeman
leiders: Milco ter Wee (671 08 90)
04/03: AFC Fll - Legmeervogels F12, aan
vang 12.30, bijeen 12.00, veld 4
11/03: Blauw Wit F6 - AFC Fll, aanvang
10.00, bijeen 09.00, veld 3
13