D Pupillen een miraculeuze wijze een tweede tegen doelpunt en gingen wij met een 2-1 voor sprong rusten, net zoals in de thuiswedstrijd. In de kleedkamer heeft de trainer tijdens het thee drinken de jongens verteld dat zij een prima eerste helft hadden gespeeld, zo door moesten gaan en als wij de concentratie niet lieten verslappen, wij zeker nog zouden scoren en de wedstrijd "gewoon" konden winnen. Inderdaad kort na het begin van de tweede helft, een weergaloze aanval van links geopend naar rechts, een demarrage van Nanna, de bal kwam voor het doel en van dichtbij schoot Anduele de bal binnen, de stand was 1-3 en alle drie de doelpunten kwamen van de voet van Anduele, voor de kenners geen echte "hattrick", maar voor ons wel. Hierna hebben wij nog verschillende uitge speelde kansen gehad, maar jammer genoeg stond het vizier niet altijd op scherp en kon AJAX nog terugkomen in de wedstrijd door een misverstand tussen Dwayne en Gregory. Spijtig was het dat Harvey, die goed speelde, een rode kaart kreeg voor een onnodige overtreding ("Chivu" overtreding op de helft van AJAX!), hoewel de scheidsrechter in de eerste helft een AJAX-verdediger ook een rode kaart had moeten geven toen Nanna was doorgebroken en door deze speler aan zijn shirt werd getrokken, deze actie werd slechts "beloond" met geel. De laatste paar minuten werden toch nog even hectisch, maar geluk kig klonk het verlossende fluitsignaal van de scheidsrechter vrij snel en konden wij als gladiatoren de Arena verlaten. Een aantal opvallende dingen wil ik nog memoreren: twee AJAX-spelers hadden krampver schijnselen en de grote opkomst van de A.F.C.-ers was verheugend, D- en C-junioren met hun ouders, Lex en Mario van de techni sche commissie, ouders en familie-leden van de spelers, hartverwarmend. Deze wedstrijd was propaganda voor het jeugdvoetbal en reclame voor de jeugdopleiding van de A.F.C. ,want wat de spelers van de Cl heb ben laten zien, niet alleen op voetbaltech- nisch/tactisch gebied, maar ook op mentaal- en disciplinair gebied was grote klasse. Gregory, Rodney, Orlando, Stefan, Jordi, Ibrahim, Mark, Dwayne, Giliano, August, Harvey, Laurens, Ernst, Nanna en Andue le, bedankt want van AJAX winnen gebeurt je niet zo vaak en vooral niet de manier waarop het is gegaan. Rinus van Leijenhorst. A.F.C. Cl - FC Volendam Cl (B.V.O.) 5-1 Ook de Cl van de Betaald Voetbal Organisa tie van de wijdbroeken uit Palingcity is aan de zegekar gebonden. De basis van deze overwinning is in de eerste helft gelegd, waarin wij binnen 25 minuten een 4-0 voor sprong namen door zeer goed spel, maar ook doordat wij weer alle duels wonnen. Na de rust werd er af en toe wat "gepield" en speel den wij niet zo goed als in de eerste helft, maar desondanks konden wij de stand opvoe ren naar 5-0 en hebben wij nog een flink aantal kansen gecreëerd om nog meer doel punten te maken. De doelpunten die wij in deze wedstrijd gescoord hebben waren wer kelijk allemaal prachtig, van de boogbal van Nanna uit een onmogelijke hoek tot en met het prachtige afstandsschot van zo'n 35 meter door Anduele. Ook de verdediging stond weer zijn mannetje en speelde zeer geconcentreerd en heeft bijna geen kans weggegeven, alleen bij het sein van de trai ner om over te schakelen naar 1 tegen 1, waren een paar jongens even de weg kwijt, waardoor Volendam tegen kon scoren. Al met al een dik verdiende overwinning, hoe wel de druiven na afloop voor Volendam wel zuur waren, getuige de uitlating van de lei ding van Volendam dat wij kansloos zijn en geen enkel punt zullen pakken tegen AZ, de huidige koploper waar wij nu twee keer achter elkaar tegen aan moeten treden. Nou jongens, een betere oppepper kunnen jullie niet krijgen, maar het is toch al fantastisch dat wij qua verliespunten "gewoon" op de 2e plaats staan en om te besluiten met een cliché dat voetbal onvoorspelbaar is wens ik jullie bij deze heel veel succes en als wij deze twee wedstrijden op kunnen brengen wat wij de laatste weken presteren, zijn wij zeker niet kansloos. Rinus van Leijenhorst Za. 04/3: AFC Cl - AZ Cl, 14.30 uur, scheidsr. T.E. Out Za: 11/3: AZ Cl - AFC Cl, 12.45 uur, scheidsr. H. J.Th. Bosman Sergio Baarh, Stephan Becker, Orlando Brouwer, Ibrahim Erdogan, Ernst Imanuel, Nana Kwarteng, August Lagedau, Gilliano Linger, Harvey Lodik, Gregory Martin, Asule Pryor, Jordi Rietveld, Laurens Sam son, Dwayne Schet, Mark Schol, Rodney Ubbergen Leider: Rinus van Leyenhorst (6980008) Verzamelen: in overleg met trainer Zo. 05/3: DCG C2 - AFC C2, 12.00 uur, veld 3, (beker), scheidsr. AGI Mulders Za: 11/3: AFC C2 - Amstelveen H. Cl, 09.30 uur, veld 1,scheidsr. H. C. van Gooi Soufian Attobi, Rubin Bipat, Thomas Bleker, Darco Botic, Darshan Brassinga, David Caireo, Cairo Darnell, Bas ter Haak, Ashar Medina, Diego Medina, Paul Overste, Mau- rits Pompeo, Shamir de Rijp, Bahie Saied, Donald vd Veen, Traienr: Casimir Westerveld tel: 6769969 Leider: Peter Buys tel: 6150884 Verzamelen: Thuiswedstrijden 60 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 90 minuten voor aanvang op AFC Zo. 05/3: AFC C3 - Rapiditas Cl ,11.30 uur, veld 4, scheidsr. A.Springer Zo. 12/3: Amstelland Cl - AFC C3, 12.00 uur, veld 2 Airto Burke.Dick Bouman, Stefano Faerber, Jan Mathys Harderwijk, Hendrik vd Hoorn, Wilco Horstmeyer, Merving Joping, Jurre v Resteren, Laurens Ligthart, Brynat Merse- reau, Danny Pinto, Yorden Plevier, Andrew Reep, Delano Reiziger, Youssef Saigh, Ru ben Zwart. Trainer: Sanchez tel: 6116410 Leider: v.Kesteren tel: 4537273 Verzamelen: Thuiswedstrijden 45 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang op AFC Zo. 05/3: Orient Cl - AFC C4, 11.30 uur, veld 2 Zo. 12/3: AFC C4 - Orient Cl, 11.30 uur, veld 3, scheidsr. Blokhuizen Rasper v Beek, Nadim Ben Raaba, Philippe Blokhuizen, Kai Couwenberg, Nicki Guyar- ro, Desire Linger, Olivier Poederbach, Winsten Polling, Yacob Sason, Roy Verkaik, Floris Wagenaar- Hummelinck, Jurian Weerkamp Leider: Polling (6796288) Verzamelen: Thuiswedstrijden 45 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang op AFC Zo. 05/3: AFC C5 vrij Zo. 12/3: CTO'70 C3 - AFC C5, 09.30 uur, veld 2 Koen Bos, Daniel Dresden, Fernando Fer nandez, Olaf den Hartigh, Sjors Kaaks, Thijs Koster, Liran Kroonenburg, Alexander Pee- ters, Christiaan Roos, Chiel Rouwendaal, Melle Schellekens, Dunken Schuts, Seth v Straten, Sam Wennekendonk, Leiders: v Straten (6429168) Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Zo. 05/3: Waterwijk C6 - AFC C6, 11.45 uur, veld 4 Zo. 12/3: AFC C6 vrij Reinier v Dantzig, Tom v Kampen, Floris Kloes, Marijn ten Kroode, Thomas de Leth, Tommy Marcus, Jan Willem Meyerhoven, Benno Nihom, Manus Polling, Istvan Schiering, Laurens Schmidt, Erik Verhagen, Patrick Vervey, G.Weisz, Thomas Weyl Leider:Klaas de Leth Tel: 6629585 Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Zo. 05/3: AFC C7 vrij Zo. 12/3: De Dijk C2 - AFC C7, 12.00 uur, veld 3 Seciken Baykal, Moo Coppes, Tycho Erd- man, Barry Groenteman, Vincent Heit, Cili- an King, Jonathan de Lieme, Sven Meule- man, Flip Nieuwenhuis, Olivier Mason, Erik Meyer, Stijn Reurs, Jesse Rommerts, Boy Schaper, Jeffrey Schaap,Robin Wielinga Leiders: Meuleman (6732030), Nieuwenhuis (6713068) Verzamelen: Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 60 minuten voor aanvang op AFC Wanneer een C-junior niet opgesteld staat maar wel lid is neem svp contact op met Roy van Straten tel 6429168 MEDEDELINGEN: Op zaterdag 4 maart is er wederom een beperkt programma vastgesteld door de K.N.V.B. i.v.m. de voorjaarsvakantie. Dit houdt in dat we de mogelijkheid hebben om de spelende teams, te kunnen aanvullen met spelers uit teams welke "vrij" zijn. Wij vragen dan ook om de medewerking van 11

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 11