Geboren Ledenlijst Contributie de wanbetalers AFC's "Bie"- zonderheden Lotte Dina Beks Blaauw J.B. M.V. de Blog D.Y. Bosse E.R. van dochter van Michael en Gerrianne Dukker- Cyclik Y. Hazewinkel. Dam G.P. van Namens de AFC onze hartelijke Dimpai T. gelukwensen aan de trotse ouders en Dirks G.A.D. grootouders. Dnel v.Wageningen V.H. Euwes E.J. Gyrath Y.M.A. Hamsvoort Hoed J. van der M. boetes De kandidaat leden vermeld in Schakel nr. Johnston M. 11 zijn per heden als lid aangenomen. Jongen J.J.M.V. Jongman W. Adreswijzigingen: Kamphuis H.B. G. de Wilde; Nassaukade 12 B; 1052 CG Klooster W.E.A. Amsterdam; lidnr. 5108 Koning H. de D.W. Parson; Willem van Beyerenlaan 48; Laroussiyen H. 1181 DZ Amstelveen; lidnr. 2437 Lases G.M. M.M. Parson; Willem van Beyerenlaan 48; Moffatt J.W. 1181 DZ Amstelveen; lidnr. 2666 Molinero J. G. Zeelig; Stokerkade 22; 1091 XA Mul E.P.G. de Amsterdam; 6658781; lidnr. 5891 Nieuwenhuis R.R. L.D. Stolk; Scholeksterlaan 80; 3645 KD Peckham S. Vinkeveen; lidnr. 4815 Pilgram J. (lidnummer 5642) S. Baarh; Koekoekstraat 46; 1021 TZ Rehmann G.P. Amsterdam; lidnr. 6041 Rengers E. P.H. Tosch; De Breekstraat 40; 1024 LJ Roeg N.P. Amsterdam; lidnr. 5503 Sedoc J.R. Severens B. Sjiew-A-JoenM. Slee J.W. van Sluijs Stonestreet G.P. van der N.A. Hierbij de lijst met namen van (spelende) Teunissen M.S. leden, die nog niet aan hun verplichting Trommel E.M. van hebben voldaan. Veltman J.J. Het zijn er meer dan honderd! Verheij A.T.H.A. SCHANDALIG Vermeulen I.E. Als men hier nog bij optelt de niet-spelende Vesterbohm T. leden, leden waar een afspraak mee gemaakt Vlugt B. van der is, donateurs, boetes, leden die de toeslag Vries P. de vergeten te betalen etc. dan gaat het op dit Wigchert M.M. moment om bijna 200 leden en donateurs die Wijtten W. nog moeten betalen en dan hebben wij het Ypma J. over een aanzienlijk bedrag. Overigens zijn er dus zo'n 1400 leden en Jong Senior: donateurs die wel betaald hebben, maar dat is Amod A.A. toch normaal of ben ik Blog C.E. Voor de vermelde spelers is voetballen er Blog E.J. uiteraard niet meer bij. Boadu K.L. Bent u van mening dat u ten onrechte Gazan A.D. vermeld staat, laat het mij onmiddellijk Ikari N. weten dan kan ik e.e.a. in de volgende Junge J.D. Schakel rectificeren. Opoku B. Edwin Geluk, 1' penningmeester Ozkan E. Salomon R. De contributies luiden als volgt: Segers D. Vollid 500,= Suren G.J.J. 60 300,= Jong Senior 400,= A, B en C junioren: Jeugdlid 375,= Aarrass M. Donateurs worden vriendelijk verzocht Attobi S. minimaal 175,= over te maken. Baarh S. Becker S.D. Postbank 241002 Boogaard P. van den t.n.v. 2° Penningmeester A.F.C. Bruijning B. Amstelveen. Darnell L.C. Gersie G.M.H. Vollid: Guijarro N. Antwi W.K. Haddadi M. Bastijn J.W.H. Hellings G.G. ike K. Inden J.S. Kayan M. Kempes M.D. Khan S.A. Knoops N.D. Kolf W.D. Linger G. Lux P. Martin G. Melland M. Mufty W. Oduro D. Opdam B.H. Pryor A.M. (restant Reinegger Y. Reyes Siswanto L. Rommerts S.S. Schaft B. van der Sheikh A. Sula F. Voogd J. D, E en F pupillen: Dwinger J.D. Gibson J. Kok T.A.C. Samardzic J.M. Small G.N. Tokkie D.A. Verheij R.A. Westerborg I.K. Donderdag 3 februari jl. hield de Amsterdamse Tennis Club haar jaarlijkse ledenvergadering. Er werd verslag uitgebracht over het afgelopen verenigingsjaar. Roy van Dijk trad terug als voorzitter, een functie die hij 7 jaar heeft bekleed. Als nieuwe voorzitter werd gekozen Ronald Koster, die reeds zitting had in het bestuur. Gelukkig blijft Roy als commissaris algemene zaken lid van het bestuurscollege van ATC. Peter v.d. Dungen werd tijdens deze algemene vergadering unaniem benoemd tot erelid van de tennisclub. Namens de AFC wensen wij het bestuur van ATC onder leiding van de nieuwe voorzitter een sportief tennisseizoen en feliciteren wij Peter v.d. Dungen van harte met deze verdiende onderscheiding. Rory Ligthart speler van de Junioren B 2 geeft als jonge AFCer velen een goed voorbeeld.. Wekelijks is hij bereid om wedstrijden van de D Pupillen op de zaterdagmorgen te fluiten. Grote klasse Rory en onze dank namens de AFC. In een uitgave welke bij de Kon. HFC verscheen ter gelegenheid van het 120 jarig bestaan is een artikel opgenomen van Rokus Hoogendoorn Jr. Rokus speelde tot 2 jaar geleden in ons eerste elftal, vertrok voor recreatievoetbal naar zijn nieuwe vereniging en speelt daar sedert het begin van deze competitie in het eerste elftal. In het desbetreffende artikel maakt hij een vergelijk tussen de beide verenigingen. Een zeer leuk artikel over de oudste club van Haarlem en de oudste club van Amsterdam. 3

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 3