a&agBisaB minuten zeer goed en als beloning maakten wij ook een doelpunt, een plaatje van een aanval, de bal werd door onze gelegenheids- linksachter Joey ingespeeld op linkerspits Alexander, deze kaatste de bal terug op Joey, er volgde een dieptepas op Allon, die twee tegenstanders uitspeelde, naar de achterlijn ging. de bal terugtrok en de instormende Ben nam de bal ineens op zijn slof en als een granaat sloeg de bal tegen het net, een fantas tische aanval bekroond met een schitterend doelpunt. Kort hierop kwam David van Thiel ongelukkig in aanraking met een tegenstan der en moest hij hierdoor het veld verlaten. David heeft een verzwikte enkel aan het duel overgehouden. David veel sterkte en ik hoop je weer spoedig op de training te begroeten. Hierna dachten sommige jongens dat wij de wedstrijd al gewonnen hadden en deden dart ook bijna niets meer. met als gevolg dat AMVJ weer in de wedstrijd kwam en zowaar twee keer scoorden en met kunst en vlieg werk konden wij de schade beperken en gingen wij de rust in met een 2-1 achterstand. Tijdens de rust hebben wij de puntjes op de i gezet met als resultaat dat wij in de tweede helft een team gezien hebben, dat knokte voor iedere grasspriet, alle duels won en alleen maar op de helft van AMVJ was te vinden. Ondanks ons enorme overwicht duurde het toch nog een kwartier alvorens Ben de gelijkmaker kon laten aantekenen, naar wederom een assist van Allon. Tien minuten voor het einde viel dan de beslis sing: Ben werd vlak voor het strafschopge bied onderuit gehaald en wij kregen een directe vrije trap toegewezen. Joey ging achter de bal staan, keek goed naar de keeper en de muur. nam zijn aanloop en de bal vloog schitterend in het kruis 2-3, met als gevolg Braziliaanse taferelen op het veld. Kort hierna maakte Joey ook nog 2-4 de wedstrijd was gespeeld en even later blies de scheidrechter dan ook voor het einde. Ver meldenswaardig is dat de scheidsrechter ondanks dat hij van AMVJ is, zeer sportief heeft gefloten en dat hebben wij wel eens anders meegemaakt .Zoals zo vaak in dit seizoen hebben wij weer "twee wedstrijden" gespeeld en gelukkig hebben wij er dit keer 3 pimten aan overgehouden, maar ik weet nog steeds niet waardoor dit komt; wat ik wel weet is dat wij een fantastische groep heb ben, waar de sfeer geweldig is en ik het een genot vind om jullie te mogen trainen en te begeleiden. Ook een compliment voor onze nieuwste aanwinst Michael, die zich uitste kend staande weet te houden en heeft laten zien een waardevolle kracht voor onze D2 te zijn.Verder wil ik hierbij Jan van Thiel be danken voor de prachtige tassen die hij de jongens kado heeft gedaan en ook wil ik Gideon Muller en Tjerk Veltman van de D3 bedanken, die zonder problemen bij ons meededen, net alsof zij al het hele seizoen in de D2 speelden. Rinus van Leijenhorst I A.F.C. D2 - Sloten/Rivalen Dl 3-2 Een zeer spannende wedstrijd waarin we, net zoals in de laatste wedstrijd, gingen rusten met een 1-2 achterstand, maar die we toch weer in ons voordeel hebben kunnen beslis sen mede door de enorme vechtlust. Ook op voetbaltechnisch gebied hebben we bij vla gen, vooral in de tweede helft, laten zien uit het goede hout gesneden te zijn. Het tweede doelpunt was hier een mooi voorbeeld van, een aanval opgezet van achteren uit, over een aantal schijven, waarbij de bal direct ge speeld werd, (net zoals op de training) en op een sublieme wijze door Allon afgerond. Jongens, als wij zo door gaan hoeven we voor geen enkele tegenstander bang te zijn en is een plaats bij de eerste drie best haalbaar. Ruben Groenteman van de D4 wil ik speciaal bedanken; ondanks dat hij al een wedstrijd gespeeld had, heeft hij driekwart wedstrijd bij ons meegedaan en zich helemaal leegge- knokt. Rinus van Leijenhorst za. 19.02: AFC D2 - Buitenveldert Dl, aan vang: 11.00 uur, bijeen: 10.30 uur, Sch: N.N. za.26.02: AFC D2 vrij (spelers kunnen benaderd worden voor ander team, zie me dedeling) Trainer/Coach: Rinus van Leijenhorst (6980008), Leider: Maarten van Rossum (6642678) S. Bakker, T. de Bruyn, A. Cohen, B. Ebu- Mordi. A. de Haan, S. Kerk, D. Langenberg. J. van Leijenhorst, M. Parsser, R. Pieters, S. van Rossum, L. Sieradski, D. van Tiel za. 19.02: AFC D3 voorlopig vrij za.26.02: AFC D3 - AS'80 Dl, aanvang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: N.N. Trainer/Coach: Laurens Bianchi (06- 29314930), Leider: Dennis Pekel (06- 28274124) M. Hollander, B. Jacobs, R. Kloosterman, A. Koswal, P. Meyer, G. Muller, J. Saastamoi- en, J. Sam-Sin, O. Struiken, T. Veltman, D. Weinstein, F. Wells, D. van Zweden za.19.02: AFC D4 - Buitenveldert D2, aan vang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: N.N. za.26.02: NFC Dl - AFC D4, aanvang: 10.00 uur, bijeen: 09.00 uur Leider: Hans Zurburg (6955141) A. Botic, M. Dury, H. El-Abbassi, F. van Es, R. Groenteman, W. Ostendorf, T. Paschen- egger, J. Smit, P. Verhagen C. Willems, B. Zandwijken, L. Zoon, N. Zurburg A.F.C. D5 - Waterwijk D3 Door de vele regen van de afgelopen weken hadden de jongens na "de winterstop' al weer twee weken geen competitiewedstrijd meer gespeeld. Zaterdag 5 februari werd er in alle vroegte gebeld naar A.F.C. en gelukkig kwam de heugelijke mededeling door de telefoonlijn ons huis binnen: "Alles goedge keurd!" Gelukkig, we konden weer. Ruim op tijd arriveerden we op een nagenoeg zon overgoten Goed Genoeg. Het was schitterend voetbalweer, ideaal om onze tegenstander, Waterwijk D3, te verschalken. De herinne ring aan de uitwedstrijd liegt er niet om. Geholpen door een onprettig partijdige scheidsrechter en zijn assistent werd Water wijk destijds aan de overwinning geholpen. Als verrassing mogen we van Hans - de 'baas' van de velden - op het hoofdveld. Eric (de vader van Victor) is onze scheids en Rob (de vader van Jair) is zijn assistent, zodat wat dat betreft kan er niets mis gaan. In de ge bruikelijke speech voor de wedstrijd hebben Richard en ik de jongens nog eens goed duidelijk gemaakt waar het vandaag om gaat en wat er van hen wordt verwacht. Meer dan 100% inzet dus en een goede teamgeest! Dan, het uur van de waarheid. We betreden het veld en direct is al duidelijk dat de jon gens gebrand zijn om vandaag te laten zien aan zichzelf en aan het toegestroomde pu bliek dat zij de betere zijn. Vanaf het begin probeert de D5 door pressievoetbal de tegen stander niet in zijn spel te laten komen. Dit lukt heel aardig en het resultaat is duidelijk zichtbaar. Waterwijk komt met moeite over de middenlijn, wat al snel resulteert in een comer. Uit deze corner weet Jack er met een prima schot 1-0 van te maken. We leiden! Niet lang daarna komt Laurens van Rooij op links alleen voor de keeper, hij kiest voor de goede verre hoek en maakt er 2-0 van. Ge weldig, de jongens zijn ontbrand en het lijkt of ze niet meer zijn te stuiten. Dan jammer genoeg, rust. We moeten helaas terug naar de kleedkamer, net als het goed draait. Maar ja even de vochthuishouding op peil brengen aangevuld met de nodige Dextro's is natuur lijk wel van belang voor een even goede tweede helft. Net teruggekeerd op het veld lijkt het er even op dat A.F.C. de spirit in de kleedkamer heeft gelaten. Maar schijn bedriegt, na tien minuten schiet Jeroen de keeper bijna met bal en al het doel in. De keeper moet de bal noodgedwongen loslaten, waarna Carl goed door gaat en er 3-0 van maakt. De jongens kunnen hun geluk niet op. Dan gaat het bijna mis. Wellicht gaat de vermoeidheid bij som mige jongens nu een rol spelen, want Wa terwijk scoort tegen, 3-1. De jongens zijn nog maar net van de schrik bekomen als door een ongelukkige verdedigende actie Water wijk een penalty krijgt en de stand bijna gelijk trekt. Nog tien minuten te gaan. Ri chard en ik blijven de jongens opzwepen en schreeuwen ze bijna naar de juiste posities. Dan fluit Eric voor het einde, we hebben zeer verdiend en terecht gewonnen met 3-2. Ge weldig jongens! Jullie hebben goed geluis terd naar Richard en mij en laten zien dat voetbal een teamsport is en dat je een wed strijd alleen maar kan winnen als je je tot het einde blijft inzetten voor de overwinning. Iedereen was vandaag dus ook moe. Dus jongens, onthoudt goed: "It's over untill it's over!!" Boy Smits Swift D3 - AFC D5 Zaterdag 12 februari gingen wij vol goede moed naar Swift. We zouden daar om 12.00 spelen, we waren om 11.15 compleet en zaten in de kleedkamer. De leider (Boy) kwam binnen met een kwa lijke grijns op zijn gezicht hij zei "het is afgelast". Het had, hou je hart vast, tien minuten (mot) geregend en de velden waren volgens de terreinknecht onbespeelbaar. Een beetje vreemd alleen, dat de partijen die bezig waren wel afgespeeld konden worden. Terwijl dat de velden ook had beschadigd! Uiteraard hadden wij onze mening bij de man nog laten blijken, het had natuurlijk geen enkel resultaat. 12

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 12