B Junioren C Junioren Za. 19-2: Purmersteijn Bl-AFC BI, 14.30 uur. scheidsrechter H. W. P. Jongbloed Za. 26-2: AFC BI- VVZA BI, 12.30 uur, scheidsrechter D. Blij leven Akhmarana Tahir. Bogaard Michael, Brown Sherman, Galata Geoffrey, Goudriaan Mi chael, Kempes Marvin. Koolwijk Erik van, Louhenapessy Demi, Matic Dusco, Schulz Rocky, Stam Louis, Stolp Robbin. Ullitz Ben, Visser Matthijs, Westerhof David Leider: Theo Janssen (tel: 036-5313191) Zo.20-2: Blauw Wit Bl-AFC B2,10.00 uur, scheidsrechter C H. van de Meulen Zo.27-2: AFC B2 (reserve shirt)- Fortius B2, 11.30 uur, scheidsrechter A. R. van der Biezen Vught Karei van. Arsalane Joad. Slooten Steeffan van. Bronwasser Freek, Bensen Pieter, Verhagen Tom, Slink Frank van de, Nieuwkerk Nicky van, Stuut Robbert, Ligt- hart Rory, Eyarman Karim, Schakel Peter, Voogd Johan, Groot Vincent. Guzeler Murat. Murray Etienne. Leider: Ricardo de Groot( tel: 4961784) Zo.20-2: AFC B3- Buitenboys BI, 11.30 uur, scheidsrechter A.M. Keek Zo.27 -2: A.S."80 Bl-AFC B3, 12.30 uur, scheidsrechter J. Nolting Lesney Kryz, Yaahoubi Nabil El, Gaspers Tjidako. Leeuwen Thijs van. Heemskerk Thomas, Eckhart Robbert, Vermeulen Rik, Rigoberto Chirino, Bruystens Merijn, Hor- smeyer Robert Jan, Kronenburg Niels, El- Saies Youssef, Radder Mathijs. Kuyvenho- ven Guido. Leider: Chris Bruystens (tel: 6121626) AFC B4 - Waterwijk B2 Stond de B4 vorige week met maar acht spelers, dit keer waren het er veertien, inclu sief invaller (nog bedankt). Groot was dan ook de verbazing toen het team na de war- ming-up en klaar voor de wedstrijd richting kleedkamer ging: geen scheids Na een rondje langs de velden werd er geen gevonden en werd besloten een vader (naar eigen zeggen met enige conditieachterstand) over te halen de wedstrijd te fluiten. Het staat niet netjes een team zonder spelen weer naar Almere terug te sturen en dus gingen de teams van start. Het werd een behoorlijk harde wedstrijd. Waterwijk was er op gebrand het verlies in hun thuiswedstrijd recht te zetten en dat lukte ook. De organisatie van AFC was helaas totaal zoek en er zal goed nagedacht moeten worden hoe dit weer kan worden rechtge- breid. Het 0-3 verlies was niet geflatteerd. Zonde eigenlijk, want er zit genoeg vermo gen in jullie team om er wat van te kunnen maken. Kom dus trainen voor zover mogelijk en speel voor elkaar, dan moet er uit de volgende wedstrijden nog wel de nodige puntjes te halen zijn. Succes!! T.V. PANCRATIUS BI - AFC B4 Na 3 verloren wedstrijden moest er vandaag maar weer eens gewonnen worden. Dit ge beurde wel, maar niet zonder "slag of stoot". Het was een wedstrijd waarin de wind een duidelijke rol had. In de eerste helft had AFC de wind mee en werd het snel 4-0. Hierbij opgemerkt dat Haytze en Sander hun eerste doelpunt van het seizoen maakten. Vlak voor rust kwam Pancratius nog op 4-1. Men was gewaarschuwd. Pancratius had de moed nog niet opgegeven en dacht dat je ook kon win nen als je eerste de man nam en daarna de bal. Dit leek een beetje uit de hand te lopen, maar gelukkig wist iedereen zich op tijd in te houden. Na 4-2 en 4-3 werd het nog wel spannend, maar Charlie maakte vlak voor tijd 5-3. Jongens jullie hebben gewonnen, maar zeker niet de schoon-heidsprijs. Het is dat Martijn super was en zeker drie doelpunten heeft voorkomen. De volgende wedstrijd gewoon voetballen, dan lukt het wel. Roeland Teerink Zo.20-2: AFC B4- AS 80 B2, 9.30 uur, scheidsrechter G.J. Luske Zo.27-2: AFC B4, vrij Teerink Haytze, Staaks Sander, Meyer Mar tijn, Oppenneer Stephan, Dilrosun Rafïek, Swaan Abel, Brussel Frank van, Hollander Jerry. Eijmeren Mischa van, Diouff Cherno. Abbenhues Tim, Delgaauw Tomas, Kamp huis Charlie. Leider: Lex Swaan (tel. 6476277), Roeland Teerink, tel. 4961106. Zo. 20-2: IW B2- AFC B5,10.00 uur Zo. 27-2: AFC B5 geen programma Markus Alex, Blok David, Winther Dave de, Klerk Mischa, Commandeur Sammy, Diouff Babba, Hoven Rick van der, Feng Cong, Visser Gerrit, Veldhuis Keoma, Steylen Suria,Best William, Aan de Kerk Daan. Leider: Tom Blok(tel:0297-530124) Black Sunday 6 februari De financiële wereld weet wat een black monday is. Wall Street verloor op die bij zondere dag meer dan 500 punten wat toen een enorm hoog percentage was. Wij weten nu op AFC wat een Black Sunday voor de C junioren is. Hesdy: Waar gaan wij met zijn allen nu naar toe. Trouwens wat was je stil, ben ik niet gewend. C 2 4-2 voor met nog 6 minuten te spelen. Fantastisch gespeeld tot op dat moment. Uitslag 5-4 verloren C 3 6-1 verloren. Verder commentaar over bodig C 4 4-1 verloren. Advies aan Bas: Laat de spelers zaterdags lekker bij elkaar logeren. C 5 Tot 6 februari ongeslagen zonder punten verlies 4-1 verloren. De leider had last van zijn rug! Zou dat er wat mee te maken heb ben? C 6 Tot 6 februari ongeslagen zonder punten verlies, nu. 6-1 verloren C 7 2-1 verloren Gelukkig maar dat de Cl met werkelijk groots voetbal in de tweede helft Haarlem met 6-0 heeft verslagen. Zij spelen altijd goed wanneer ondergetekende er niet bij kan zijn. Proberen zij mij wat te vertellen? Leiders: Kunt U uitzoeken en mij medede len hoeveel spelers U op zondag 5 maart tekort komt. A.F.C. Cl - Haarlem Cl 6-0 In de eerste 20 minuten van deze wedstrijd had Haarlem een licht veldoverwicht, omdat wij op het middenveld te weinig duels won nen. Maar ondanks dat, kwamen wij na een kwartier op een 1-0 voorsprong door een prachtige solo van Anduele, die hij beëindig de met een fantastisch schot en als een raket vloog de bal het doel in. Vlak hierna goed doorzetten van August, een steekpasje op Ernst en met een simpele voetbeweging speelde Ernst de bal langs de keeper en het was 2-0. De spelers van Haarlem waren aangeslagen en vanaf de 2-0 was het een kat en muis spel, waarbij de einduitslag nog veel hoger had kunnen uitvallen, maar wij waren niet altijd gelukkig met de afwerking, de doelpunten die wij maakten kwamen voort uit goed combinatiespel en sommige waren "beauty's". De tweede helft was voor Haar lem gênant, zij werden helemaal overklast en wij hebben hiermee revanche genomen op de eerste wedstrijd tegen Haarlem, waarbij sommige Haarlem-spelers behoorlijk over de schreef waren gegaan met het maken van grove overtredingen. Ik wil besluiten met een tweetal complimenten die ik te horen kreeg van een "buitenstaander" en wel van AJAX t.w.:" ik ben onder de indruk van datgene wat ik vanmiddag gezien heb" en als er een ploeg is die AZ (de koploper) nog kan tegen houden dan is het A.F.C Nou, jongens mooier kan het niet, blijf echter wel met beide benen op de grond staan, laten wij proberen om zo hoog mogelijk te eindigen en de A.F.C. op de waardige manier te verte genwoordigen, waar wij nu mee bezig zijn. Rinus van Leijenhorst. Zo. 20/2: Ajax Cl - AFC Cl, 12.00 uur, Za: 26/2: AFC Cl - Volendam (fc) Cl, 14.30 uur, veld 5, scheidsr. J Foppen Sergio Baarh, Stephan Becker, Orlando Brouwer, Ibrahim Erdogan, Ernst Imanuel, Nana Kwart eng, August Lagedau, Gilliano Linger, Harvey Lodik, Gregory Martin, Asule Pryor, Jordi Rietveld, Laurens Sams on, Dwayne Schet, Mark Schol, Rodney Ubbergen Leider: Rinus van Leyenhorst (6980008) Verzamelen: in overleg met trainer Zo.20/2: AFC C2 - Turkiyemspor Cl, 09.30 uur, veld 1,scheidsr. AGI Mulders Zo:27/2: KBV Cl - AFC C 2 12.00 uur, veld 3 Soufïan Attobi, Rubin Bipat, Thomas Bleker, Darco Botic, Darshan Brassinga, David Caireo, Cairo Darnell, Bas ter Haak, Ashar Medina, Diego Medina, Paul Overste, Mau- rits Pompeo, Shamir de Rijp, Bahie Saied. Donald vd Veen, Traienr: Casimir Westerveld tel: 6769969 Leider: Peter Buys tel: 6150884 Verzamelen: Thuiswedstrijden 60 minuten voor aanvang. Uitwedstrijden 90 minuten voor aanvang op AFC 10

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 10