F Pupillen 11/12: AFC Ell(res. shirts) - Fortius E4, aanvang 12.30, bijeen 12.00, veld 3 18/12: AFC Ell(res. shirts) - DWV E4, aanvang 12.30, bijeen 12.00, veld 3 H. van de Wal, T. van Geuns, Ph. Aendano Vera, D. Teixeira, D. Herter, M. Teunen- broek, M. Smits Leiders:Tony van Geuns (625 86 86), Mi- chiel Herter (0653 276 007) Madrid 8 december 1999: Na zeer ver moeiende, maar uiterst plezierige weken in Nederland ben ik eindelijk tot rust gekomen. Eén van mijn leukste ervaringen in het koude en winderige Nederland, had plaats in de Sociëteit van AFC, waar ik voor het eerst de F0 en de F-pupillen van die roemrijke club, die ook bij ons in Spanje bekend is, heb mogen ontmoeten. Ik hoop volgend jaar ook weer tijd te hebben om jullie te bezoeken. De Sint Michael Tugendhafit, tel: 020-679 49 11, mobiel: 06-535 01 788, fax:020-679 67 06 E-mail: micatug@attglobal.net F1 Winterstop Een wat langer verslag voor de winterstop en ter compensatie voor het feit dat de F-jes verder eigenlijk nooit genoemd worden bij de uitslagen, zoals op Teletekst van AT5. En hoewel het voetbalplezier op deze leeftijd natuurlijk voorop moet staan, vinden de jongens het maar wat leuk als ze hun trotse prestaties ergens terugzien. Bij deze dus een toevoeging op het rijtje van 9 ongeslagen teams van Machiel uit de vorige Schakel. De F-l, zoals uit onderstaand verslag blijkt, hoort daar in ieder geval zeer zeker ook bij November begon heftig. Waren we eerst erg blij op de ochtend van de 6e dat de velden van Blauw-Wit, als één van de weinigen, waren goedgekeurd, tijdens de wedstrijd werd daar uiteindelijk met gemengde gevoe lens over gedacht. Voortdurende regen en vooral de harde wind vormden een extra tegenstander. Maar ook daar werd dapper mee afgerekend. Blauw-Wit hield, ondanks diverse kansen, stand tot de rust, maar kort daarna werd de weerstand gebroken door een knappe actie van Justin. Thomas volgde al snel, met zijn eerste competitietreffer, uit een mooi afstandsschot. En hoewel Blauw-Wit nog even terugkwam door, na een van de spaarzame mogelijkheden die ze van ons kregen, uit een vrije trap fraai te scoren, bepaalden David en Nick (met een prachtig stiftje), na mooie combinaties, de eindstand op 1-4, terwijl Mitchell en Daan er ondertus sen voor zorgden dat de Blauwwitters niet verder kwamen dan de middenlijn. Niemand had na afloop behoefte aan het nemen van de traditionele penalty's, wel aan de warmte van de kantine en droge kleren. De eerste echte concurrent voor de titel verslagen De volgende tegenstander DWS ontvingen we gelukkig weer in een mooi herfstzonnetje. Van DWS, waartegen we vorig jaar in een toernooi zeer hard hebben moeten vechten om te winnen, hadden we wel sterke tegen stand verwacht, maar dat viel tegen. Nadat David de score had opengebroken met een vrije trap (die door Mitchell in de 2e helft exact werd nagedaan, die twee hebben daarin hun eigen "competitie") ging het snel. Duco en Maxim tikten ieder twee keer binnen, Justin en Rio pakte hun gebruikelijke doel punt mee en alweer Nick ook. Een dik ver diende 9-0 was het eindresultaat. En toen stond dan de topper op het pro gramma, uit tegen Abcoude, dat naar wij dachten, ook nog geen verliespunt had. Bij navraag bleek dat toch niet correct, men had al eens nèt van Fortius verloren. Desondanks toch de nummer twee van de competitie die verder alle andere teams had verslagen. In de eerste helft liepen de combinaties nog niet zo, het was even wennen wellicht aan het kunstgras. En hoewel het grootste deel van het spel zich op de helft van Abcoude afspeelde kwamen zij er een paar keer ge vaarlijk uit. Gelukkig stond David lekker te keepen en greep o.m. de bal van de schoen van een doorgebroken speler. De rust werd dankzij een prima actie van Rio met een 0-1 voorsprong ingegaan. Maar daarna wachtte een flinke tegenwind en een geïnspireerd Abcoude. Dat resulteerde al binnen een minuut in de fraai ingeschoten gelijkmaker, gevolgd door nog enkele gevaarlijke aanval len, maar Maxim bleef als keeper uitstekend overeind. Dankzij het goede werk op het middenveld van Thomas, Nick en Duco kregen wij echter het heft weer in handen. Een heel mooi afstandschot van Justin verschalkte hun goede vaste keeper die er daarvoor toch heel wat uithield. Daarna ging het plots snel de goede kant uit, met als leuke goal David's tweede, een echte sprong kopbal uit een hoge corner, dat zien we nog niet zoveel in de F. En een speciaal compliment verdient Daan die het grootste deel van de week behoorlijk ziek was geweest, maar persé wilde spelen en toen natuurlijk ook nog eens een tegenstander in E-formaat tegenover zich trof, maar erin slaagde hem nauwelijks een kans te geven. De eindstand werd zo uiteindelijk 1-6 De laatste competitiewedstrijd werd uit bij De Volewijckers gespeeld en eindigde ge makkelijk in 0-8. Alweer een ingekopte corner van David, door opnieuw Nick fraai voorgegeven, vormde de opening. Justin deed Laudrup na met een bal van paal tot paal, maar Nick maakte dat gedecideerd af. Een kwartet van Rio, en Justin vulde de rest in. Thomas bleek weer een fantastische "stofzuiger" op het middenveld die met prima passes de goalgetters vrij voor de keeper weet te zetten. "Supporter van de week" was natuurlijk Duco die vanwege een liesblessure niet mocht meespelen, maar aan de lijn wel meelééfde. En, wat we hier eigen lijk niet moeten vermelden want straks gaat hij nog geloven dat ie echt goed is Kenneth werd door de ouders van de tegenstander gecomplimenteerd met z'n goede coaching Samenvattend we hebben alle concurrentie voor de titel deze maand krachtig teruggewe zen. Met een heel sterke teamspirit en vaak verrassend goed combinatiespel. Gezien de uitslagen mag het geen probleem zijn in de tweede helft van de competitie de koppositie te handhaven. Wellicht leuk om in de ko mende maanden eens te bezien of oefenwed strijden mogelijk zijn tegen gerenommeerde clubs om te kijken waar we met dit team nu echt staan (of op z'n "Van Gaal's" zijn wij nou zo goed of hullie zo slecht Voorlopig is dat bovenaan de hoogst moge lijke pupillenklasse van Amsterdam met na 10 gespeelde, en gewonnen, competitiewed strijden 76 doelpunten vóór en 3 tegen. Daar hoeft AFC zich dus niet voor te schamen Frank de Munnik 11/12: Sloten/Rivalen F1 - AFC Fl, aanvang 10.00, bijeen 09.00, veld 2 18/12: AFC Fl - Volewijkers Fl, aanvang 11.00, bijeen 10.30, veld 3 N. van Dunne, T. Visser, D. de Munnik. D. Brinkman, M. Te Vrede, J. Swart, M. Stefels, R. Biltoo, D. Hiensch Leiders: Maarten van Dunee (676 28 62), Kenneth te Vrede (699 44 54) 11/12: AFC F2 - Voorland Fl, aanvang 11.00, bijeen 10.30, veld 3 18/12: Waterwijk Fl - AFC F2, aanvang 13.00, bijeen 12.00, veld 3 V. Rekelhof, L. Leysner, A. Leons, J. Ande- la, B. Inden, T. van Hasselt, M. Loriaux, S. Scholte, A. Worms Leiders: Sunny Leons (676 99 77), Gé Re kelhof (676 57 57) 11/12: AFC F3 - NEA F2, aanvang 11.00, bijeen 10.30, veld 3 18/12: DCG F2 - AFC F3, aanvang 09.30, bijeen 08.30, veld 3 S. Frijns, W. Klooster, T. Wells, T. van Zadelhoff, S. van der Wall, R. Treurniet, G. Adams. L. van der Wall, C. Kesser, M. van Hilten. Leiders: Jos Frijns (644 63 54) 11/12: Orient Fl - AFC F4, aanvang 09.30, bijeen 08.30, veld 2 18/12: AFC F4 - De Dijk Fl, aanvang 11.00, bijeen 10.30, veld 3 T. Huisman, W. de Wijs, J. Parsser, O. Aria- ni, J. Bakker, J. Allick, Ph. van Ham, L. van Os, F. Dokkum 15

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 15