Ligging terreinen
Zaterdag
Zat 1 2maandag- en woensdagavond
Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse
Kade, Nieuwe Amsterdamseweg, 0294-
283984
Alliance '22, Haarlem, "Egelantierlaan",
Zeedistelweg 1, 023-5244057
Almere, Almere, Sportpark De Marken,
Hofmark, 036-5310005
AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld,
Kalfjeslaan, 020-6457248
Badhoevedorp, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalenstraat, 020-6592500
Buitenboys, Almere-Buiten, Sportpark
Polderkwartier, Poldermolenwg, 036-
5320561
Buitenveldert, Amsterdam-Zuid, Sportpark
Buitenveldert, De Boelelaan, 020-6445577
Concordia, Hillegom, Sportcomplex De
Zanderij, Stationsweg 37, 0252-516834
DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
meer, Troelstralaan, 020-6139209
De Dijk, Amsterdam-Schellingwoude,
Schellingwouderdijk 220, 020-6920920
Diemen, Diemen, Sportpark de Diemen,
Sportlaan, 020-6992048
Germaan De, Amsterdam, Sportpark De
Eendracht, Bok de Korverweg, 020-6137323
Hercules, Utrecht, Sportpark Voordorp,
Voorveldselaan, 030-2717091
Hollandia, Hoorn, Juliana Sportpark, Kerk
plein, 0229-215090
Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex
Leenderbos (wijk Overbos), 023-5637961
KSJB, Ouderkerk a/d Amstel, Sportpark De
Toekomst, Burg. Stramanweg, 020-6965551
Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark Rand-
hoorn, Legmeer, Randweg/Noordammerweg,
0297-563681
Meer De, Amsterdam-Oost, Sportpark Drie
burg, Kruislaan bij Weesperzijde, 020-
6947472
OSDO, Ouderkerk a/d Amstel, Wethouder
Koolhaasweg, 020-4964977
OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark
Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6311476
RKDES, Kudelstaart, terrein Mijnsherenweg
62, 0297-321548
SDW, Amsterdam-West, Sportpark Spie-
ringhorn, Seineweg, 020-6882127
SDZ, Amsterdam, Transformatorweg 020-
6821819
SIZO, Hillegom, Sportpark Weerestein,
Weeresteinerweg 182, 0252-517979
Sloten/Rivalen, Sportpark Sloten, Sloter-
weg, 020-6153213
Sporting Martinus, Amstelveen, Sportpark
Overburg, Amsterdamseweg 251, 020-
6413882
Stormvogels, IJmuiden, Sportpark Zeewijk,
Zuiderkruisstraat, 0255-511672
TABA, Amsterdam, Sportpark Drieburg,
Kruislaan bij Weesperzijde, 020-6924161
TOB, Amsterdam, Sportpark Melkweg,
Meteorenweg, 020-6312992
Tos Actief, Amsterdam, Sportpark Midden-
meer, Radioweg bij Kruislaan, 020-6928314
Turkiyemspor, Amsterdam, Sportpark
Spieringhorn, Seineweg, tel. 6869040
Vespucci, Amsterdam, Sportpark Ookmeer,
Troelstralaan, 020-6138335
Victory The, Weesp, Sportpark Graveland-
seweg, 0294-413816
Vlug en Vaardig, Amsterdam, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6138335
Voorland, Amsterdam-Oost, Sportpark
Voorland, Middenweg, 020-6926855
WA/Spartaan, Amsterdam-West, Sport
park Jan van Galen, Jan van Galenstraat,
020-6188766
Waterwijk, Almere, Sportpark Rie Masten
broek, Mosweg, 036-5343678
Mededelingen
De competitie zal van start gaan op zaterdag
11 september as. voor de elftallen 2 t/m VI.
Zaterdag 1 heeft reeds op 4 september haar
eerste wedstrijd.
SCHEENBESCHERMERS zijn dit jaar,
vanuit de KNVB, voor iedereen verplicht
gesteld. De scheidsrechter zal dit dan ook
controleren.
Zoals reeds aangekondigd in de vorige
Schakel, willen wij dit jaar als zaterdagcom
missie werken met vaste contactpersonen
voor de diverse elftallen, (zie schema)
Team Klasse Tijd Aanvoerder
Zat 1 3e B 14.30 uur René Panhuis
contactpersoon: Roy van Dijk
Zat 2 res. 2C B 14.30 uur Sebo Woldringh
contactpersoon: Sebo Woldringh
Zat 3 res. 4C B 12.30 uur Hans Dekkers
contactpersoon: Benno Honsdrecht
Zat 4 res. 4C F 14.30 uur Jean Paul Krak
contactpersoon: Benno Honsdrecht
Zat 5 res. 4eC 14.30 uur Dick Huisman
contactpersoon: Michael Gosler
Zat 6 res. 4e E 14.30 uur Camiel Huisman
contactpersoon: Sebo Woldringh
Zat 7 res. 6e F 12.30 uur Rob Lobatto
contactpersoon: Michael Gosler
Zat VI 3eB 14.30 uur Hans Coorengel
contactpersoon: Sebo Woldringh
Captainsoverleg
De zaterdagcommissie nodigt hierbij alle
aanvoerders uit voor een overleg op maan
dagavond 6 september, 21.00 uur bij AFC.
Hier willen wij graag de diverse contactper
sonen voorstellen, competitiezaken doorne
men en w.v.t.t.k. Wij rekenen op uw komst.
Training
19.00 uur, bijeen: 18.45 uur
Zat 3 t/m V1maandagavond 20.30 uur.
Scheidsrechters
Naast onze vaste scheidsrechter, Peter Brans,
voor zaterdag 5 6, en Cocky van Duijven-
bode voor de VI, zijn wij afhankelijk van de
KNVB of er voor de diverse elftallen iemand
wordt aangewezen. Wij doen dan ook een
oproep of er binnen de club mensen zijn die
op zaterdagmiddag willen fluiten? Anders
zijn de elftallen genoodzaakt zelf voor een
"referee" te zorgen.
Aanmeldingen zijn meer dan welkom bij de
zaterdagcommissie.
Opstellingen
In de onderstaande opstellingen zijn de
namen van spelers vermeld, voor zover
bekend bij de commissie. Mochten spelers
hun naam niet tegenkomen, gelieve dan
contact op te nemen met de zaterdagcommis
sie.
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat dit jaar uit:
Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924)
Sebo Woldringh - secretaris (020-6768617)
Michael Gosler -commissaris (06-54770720)
Benno Honsdrecht-commiss. (06 54972604)
De zaterdagcommissie wenst een ieder een
sportief, succesvol en bovenal gezellig sei
zoen toe.
Sebo Woldringh, secretaris ZAT-cie
Zaterdag 1
Za 4/9: AFC 1-S1ZO 1, Aanvang: 14.30 uur,
Bijeen: 13.30 uur, Sch: W. Foppen Veld 2
Za 11/9: Hoofddorp 1-AFC 1, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: D.A.R.
Doest Veld 1
Dirk Jan Bakker, David Benninga, Elton van
Bosse, Jerry Bouterse, Johan Dol, Dennis
van Ham, Mare de Hond, Brian Koster,
Marcel Koster, Nicky den Ouden, Maurice
Ouderland, Rene Panhuis, Rogier Raat,
Thomas Rijsman, Jack Stenzier, Koen Stra-
ver, George The en Peter van der Waart.
Leider: Roy van Dijk (023-5248924)
Afschrijven Peter van der Waart (023-
5401081).
Zaterdag 2
Za 4/9: AFC 2 vrij
Za 11/9: AFC 2-SCW 2, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: B. van Diemen
Veld 2
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot
huis, Bruno Dury, Benno Honsdrecht, Mein-
dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs-
senaar, Rob Leijssenaar, John Luske, Robert
Mulder, Rico Overhaart, Roger Ritz, Joris
Scheepers, Rutger Snow, Michiel Temminck,
Han Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 020-6768617
of 6666656.
Zaterdag 3
Za 4/9: AFC 3-AFC 4. Aanvang: 14.30 uur,
Bijeen: 13.30 uur, Veld 4
Za 11/9: AFC 3-RKAVIC 4, Aanvang: 12.30
uur, Bijeen: 11.30 uur, Sch: N.N. Veld 2
H. Burgstra, H. Dekkers, P. Kuin, H. Kwek-
keboom, M. Nooter, R. Oskam, A. Polman,
R. Pförtner, B. Polder, P. Rehman, B. Reker,
P. Trauschke, T. Vesterbohm, M. Voskuilen,
D. van Vugt, G. de Wilde, W. de Witt.
7