Programma
Woensdag 1 september 1999
19.00 uur AFC Zon 1 - AMVJ 1
19.00 uur AFC Zon 2 - Abcoude Zat 2
19.00 uur AFC Zat 2 - KSJB Zat 2
19.00 uur AFC Zat 6 - AFC Zon 6
19.00 uur Pancratius El - AFC El
19.00 uur SDW E2 - AFC E2
donderdag 2 september 1999
19.00 uur AFC Zat 5 - JOSAV'meer comb
19.00 uur AFC BI-TOB BI
19.00 uur Diemen B2 - AFC B2
19.00 uur AFC C2 - B'veldert C2
19.00 uur DCG A2 - AFC A2
zaterdag 4 september 1999
14.30 uur AFC Zat 1 - SIZO 1
12.00 uur SIZO 2 - AFC Zat 2
14.30 uur AFC VE 1 - NN VE 1
14.30 uur AFC Zat - AFC Zat
14.30 uur AFC Al - DWS Al
12.00 uur AFC B1 - Bennekom B1
11.30 uur AFC B2 - DWS B2
13.00 uur Voorland Cl - AFC Cl
11.15 uur DCG Dl - AFC Dl
11.00 uurSDZ D2-AFCD2
11.00 uur AFC El - B'veldert El
11.00 uur AFC E2 - Vlug&Vaardig E2
12.30 uur RKDES F1 - AFC F1
10.00 uur TOS/Actief F2 - AFC F2
zondag 5 september 1999
14.30 uur Hercules 1 - AFC 1
11.30 uur AFC 2 - Elinkwijk 2
11.00 uur OSV2-AFC3
14.30 uur AFC 4-KBV 3
10.00 uur TOB C2 - AFC C2
dinsdag 7 september 1999
19.00 uur AFC A2 - DWS A2
19.00 uur VV A/Spartaan B1 - AFC B1
19.00 uur AFC Cl - Aalsmeer Cl
19.00 uur Abcoude F2 - AFC F2
I
woensdag 8 september 1999
18.30 uur AFC B2 - Abcoude B2
l 19.00 uur AFC D2 - Sloten/Rivalen D2
1 19.00 uur AFC El - NFC El
18.30 uur AFC E2 - Swift E2
18.30 uur Badhoevedorp F1 - AFC F1
18.30 uur AFC F2 - Fortius F2
vrijdag 10 september 1999
18.00 uur Sp/Martinus E2 - AFC E4
zaterdag 11 september 1999
14.30 uur Hoofddorp 1 - AFC Zat 1
14.30 uur AFC Zat 2 - SCW 2
12.30 uur AFC Zat 3 - RKAVIC 4
14.30 uur AFC Zat 4 - ASV/Arsenal 2
12.00 uur Badhoevedorp 2 - AFC Zat 5
14.30 uur AFC Zat 6 - St Louis 3
14.00 uur Legmeervogels 8 - AFC Zat 7
14.00 uur TOS/Actief VE2 - AFC VEI
14.00 uur Hollandia Al - AFC Al
12.00 uur DCG BI - AFC BI
12.45 uur Alliance'22 BI - AFC B2
(beker) 62784
1
14.30 uur AFC Cl - Neerlandia/SLTO Cl
le div A 87950
5
(beker) 64227
5
11.00 uur AFC Dl - Stormvogels Dl
HK A 79846
1
(beker) 64233
2
11.00 uur AFC D2 - Zeeburgia Dl
le kl A 80089
2
(vriensdch)
11.00 uur de Meer Dl - AFC D3
lc kl B 80222
2
(beker) 63790
4
09.30 uur AFC D4 - de Dijk Dl
2eklD 80881
2
(beker) 63922
3
11.30 uur Turkiyemspor Dl - AFC D5
2cklE 81014
1
12.30 uurAFC D6-KBV D3
3e klC 81545
5
09.30 uur Abcoude D5 - AFC D7
3e klE 81808
2
(vriendsch)
09.30 uur AFC D8 - Sloterdijk M1
4C kl D 82728
5
(beker) 63275
1
11.00 uur AFC D9 - Pancratius D4
4e kl J 83520
5
beker) 63367
3
09.00 uur Waterwijk D9 - AFC D10
4e kl L 83787
4
(beker) 63540
2
(andere klasse aangevraagd!)
(beker) 63211
11.30 uur B'veldert D4 - AFC Dl 1
5e kl A 84049
3
11.00 uur AFC El - Blauw-Wit El
le kl A 84341
4
09.30 uur Pancratius E2 - AFC E2
2C kl B 84976
2
3C kl B 73269
2
11.00 uur AFC E3 - NFC E2
2e kl F 85504
4
R2cklB 74301
7
09.30 uur AFC E5 - SDZ E2
2C kl H 85773
4
(vriendsch)
3
09.00 uur B'veldert E4 - AFC E6
3e kl I 86893
2
4
11.00 uur Sloten/Rivalen E2 - AFC E7
3cklK 87132
2
2e div A 91976
1
09.30 uur AFC E8 - OSDO E2
3e kl M 87374
4
2C div A 92242
1
12.30 uur AFC E9 - Roda'23 E8
3e kl N 87487
4
(beker) 63369
3
12.00 uur SDZ E4 - AFC E10
4e kl N 89266
2
le div A 87943
12.30 uur AFC El 1 - DCG E6
4C kl P 89533
3
(beker) 63691
2
09.30 uur Vlug&Vaardig E2 - AFC El 2
4e kl R 89773
3
(beker) 63732
1
11.00 uur AFC F2 - Zeeburgia F1
le kl C 90234
3
(beker) 63792
4
11.00 uur AFC F3 - Sloten/Rivalen F2
2e kl E 90786
3
(beker) 63924
4
10.00 uur TOB F1 -AFCF4
2eklG 91026
3
(beker) 64069
3
09.30 uur AFC F5 - RKDES F1
2C kl H 91135
3
(beker) 64149
2
09.30 uur AFC F6 - A'veen/Heemraad F2
3C kl A 91247
3
10.45 uur de Dijk F2 - AFC F7
3eklC 91512
2
09.30 uur OSDO F2 - AFC F8
3eklD 91644
2
le kl A 96348
12.30 uur AFC F9 - Abcoude F5
4e kl E 92967
3
RHK A 103380
1
11.45 uur AMVJ F3 - AGC F10
4e kl G 93227
1
Rle kl A 87436
12.30 uur AFC F11 Legmeervogels F11
4e kl O 94262
4
R2e kl C 103779
2
11.30 uur Almere F9 - AFC F12
4e kl R 94656
7
(beker) 63541
2
zondag 12 september 1999
14.30 uur AFC 1 - DEM 1
le kl A 96359
1
(beker) 63213
2
11.00 uur Stormvogels 2 - AFC 2
RHK A 103388
1
(beker) 63277
3
11.30 uur AFC 3 - Hollandia 2
Rle kl A 87443
2
(beker) 63501
5
11.30 uur Turiyemspor 2 - AFC 4
R2e klC 103781
1
(beker) 46148
14.30 uur AFC 5 - Aalsmeer 2
R3e kl D 104046
2
11.30 uur Germaan 2 - AFC 6
R5e kl H 106134
1
14.30 uur Abcoude 5 - AFC 7
R5eklJ 106379
3
(beker) 63365
5
14.30 uur TAB A 4 -AFC 8
R6e kl I 107702
2
(beker) 63729
2
12.00 uur Sloten/Rivalen 4 - AFC 9
R6eklJ 107813
2
(beker) 63788
4
14.30 uur AFC 10 - SP/Martinus 8
R6eklK 107922
4
(beker) 63920
4
14.30 uur AFC 11 - Goldstar/SNA 4
R6ekl F 107328
5
(beker) 64064
1
14.00 uur Victory 3 - AFC 12
R6eklE 107216
2
(beker) 64164
3
11.30 uur Concordia Al - AFC A2
HK B 97897
1
11.30 uur AFC A3 - DIO Al
lcklB 98163
5
09.30 uur DCG A4 - AFC A4
3C kl B 98756
5
3C kl F 86520
3
11.30 uur AFC B3 - Abcoude B2
HK B 77887
4
09.30 uur DCG B2 - AFC B4
leklB 99021
2
09.30 uur AFC B5 - Pancratius B2
3e kl B 99660
4
3C kl B 73275
1
09.30 uur AFC C2 - Abcoude C2
HK B 78679
1
R2eklB 74310
2
10.00 uur KSJB Cl - AFC C3
le kl A 99925
2
R4e kl B 74987
2
(Sportpark de Toekomst)
R4e kl F 75449
3
11.30 uur AFC C4 - B'veldert Ml
2e kl B 100318
3
R4e kl C 75098
1
09.30 uur AFC C5 - Roda'23 C3
4ekl A 100980
2
R4e kl E 75342
4
11.30 uur Buitenboys C7 - AFC C6
4eklC 101177
2
R6e kl F 77105
2
09.30 uur AFC Cl - Osdorp/Sport Cl
4eklE 101399
3
3C kl B 95804
2
2e div A 91986
7
woensdag 15 september 1999
2° div A 92248
2
19.00 uur AFC F1 - ZRC/Herenmarkt F1
(beker) 64067
HK A 77752
1
6