E Pupillen
F Pupillen
Voorlopige teamindeling E pupillen
Met de nadruk op voorlopig. De indeling kan
en zal nog worden gewijzigd.
Voor het trainingstijden verwijzen wij elders
in deze Schakel.
El 1-tal 1
11/09: B'veldert D4 - AFC Dll, aanvang
11.30, bijeen 10.30, veld 3
A. Roos, S. Bains, E. Jansen, H. Duba Mo-
ran, M. de Wijs, J. Halsema, M. Klompma
ker, R. Telkamp, J. Bounnaanaa, F. Admi
raal, C. de Rijp, D. van Mieghem, A. Dury
El 1 tal 2
1 l/09:Waterwijk D9 - AFC D10,aanvang
09.00, bijeen 08.00, veld 4
M. Hulsthoff, J. Canes, P. de Boer, C. Pietr-
zak, T. Bos, J. Tugendhaft, M. Dekker, C.
Slagter, B. Kool, D. Price, D. Blokker, T.
Sytsma, E. Klein Essink, B. Sandberg
El
01/09: Pancratius El - AFC El(beker),
aanvang 19.00, bijeen 18.00, veld 4
04/09: AFC El - B'veldert El (beker), aan
vang 11.00, bijeen 10.30, veld 4
08/09: AFC El - NFC El(beker), aanvang
19.00, bijeen 18.30, veld 4
11/09: AFC El - Blauw-Wit El, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 4
D. Grot, D. de Meijer, M. Singels, Q. Kroon,
Y. Meijer, R. Wevers, D. van het Schip, R.
Koopmans, K. Bottse, R. Molenaar
E2
01/09: SDW E2 - AFC E2(beker), aanvang
19.00, bijeen 18.00, veld 3
04/09: AFC E2 - Vlug&Vaardig E2(beker),
aanvang 11.00, bijeen 10.30, veld 3
08/09: AFC E2 - Swift E2(beker), aanvang
18.30, bijeen 18.00, veld 4
11/09: Pancratius E2 - AFC E2, aanvang
09.30, bijeen 08.30, veld 2
F. de Fretes, S. Tijssen, J. Ubbergen, A.
Bartelsman, M. de Oude, J. Schild, J. Spork-
slede
E3
11/09: AFC E3 - NFC E2, aanvang 11.00,
bijeen 10.30, veld 4
B. Hamersma, C. Gulcher, J. Inden, D. van
Oort, D. Juliard Van Veghel, E. Steenhuis,
E. Hilf, P. Lubbers, G. Streur
E4
11/09: Vrij
10/09: Sp/Martinus E2 - AFC E4, aanvang
18.00, bijeen 17.00, veld 3
T. van Galen, I. Yildiz, J. Heus, A. van Os,
L. Parson, J. Velink, X. Waller, Y. de Wit,
E5
11/09: AFC E5 - SDZ E2, aanvang 09.30,
aijeen 09.00, veld 4
M. Keissen, M. Bishof, J. Wiewei, B. Vro-
Tians, B. van Leeuwen, R. Moses, S. Bos, W.
k'an de Veer, W. Klinkenberg, S. van Dam
E6
11/09: B'veldert E4 - AFC E6, aanvang
09.00, bijeen 08.00, veld 2
D. Yu Yoon, T. de Haan, M. Uilenbroek, E.
King, M. van Gerwen, F. Heyne, Rients van
Dongen, J. Eigenbrood, V. van den Ende,
E7
11/09: Sloten/Rivalen E2 - AFC E7, aanvang
11.00, bijeen 10.00, veld 2
B. Chatzonikis, B. Ebu-Mordi, M. Magiel-
sen, Heeremans, A. Nedel Kovic, J. v.d.
Biessen, T. van Wees
E8
11/09: AFC E8 - OSDO E2, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 4
F. Litsenburg, B. de Lieme, M. Haven, K.
van Veen, J. Melsen, A. Scholten, V. van
Eendeburg, C. van Brakel, S. Cohen, J. van 't
Hek
E9
11/09: AFC E9 - Roda'23 E8, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 4
D. Groenteman, R. Bohne, A. Hes, G. Ku
mar, E. Gerolt, S. Drentje, D. de Leau, J.
Huisman, R. Kan Me, R. Smit
E10
11/09: SDZ E4 - AFC E10, aanvang 12.00,
bijeen 11.00, veld 2
L. Steunenbrink, S. Massar, H. Fakkeldij, M.
van Tiel, M. Out, T. Torcoli, T. Davidson, J.
Abeln, A. Malschaert
Ell
11/09: AFC Ell - DCG E6, aanvang 12.30,
bijeen 12.00, veld 3
H. van de Wal, J. Hendriks, T. Geuns, Aen-
dano Vera, M. Oosten, M. Rooyens, D.
Texeira, D. Herter, M. Teunenbroek,
Het trainingsschema van de F-pupillen:
F1 t/m F4 op woensdag van 14.30 tot 15.30
uur,
F5 t/m F12 op woensdag van 13.30 tot 14.30
uur.
Op de training worden de voorlopige
teamindelingen van F5 t/m F12 bekend
gemaakt.
De training voor de F<6 jaar pupillen is op
woensdag 13.30 tot 14.30 uur op het honk-
balveld.
Zie trainingsschema seizoen 1999-2000 in
deze Schakel.
F1
04/09: RKDES F1 - AFC F1 (beker), aanvang
12.30, bijeen 11.30, veld 3
08/09: Badhoevedorp F1 - AFC F1 (beker),
aanvang 18.30, bijeen 17.30, veld 1
11/09: vrij
M. te Vrede, R. Biltoo, J. Swart, N. Dunnee,
D. de Munnik, D. Brinkman, T. Visser, V.
rekelhof, M. Stefels
F2
04/09: TOS/Actief F2 - AFC F2(beker),
aanvang 10.00, bijeen 09.00, veld 2
07/09: Abcoude F2 - AFC
F2(beker),aanvang 19.00, bijeen 18.00.
08/09: AFC F2 - Fortius F2(beker), aanvang
18.30, bijeen 18.00, veld 3
11/09: AFC F2 - Zeeburgia Fl, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 3
B. Inden, A. Leons, A. worms, L. Leysner.D.
hiensch, J. Andela, T. v Hasselt, M. Loriaux,
S. Scholte, D. vd Hoove
F3
11/09: AFC F3 - Sloten/Rivalen F2, aanvang
11.00, bijeen 10.30, veld 3
W. Klooster, S. Frijns, C. Kesser, T. Ver-
nooy, T. Wells, S. Kok, G. Small, R. treur
niet, G. Adams
F4
11/09: TOB Fl - AFC F4, aanvang 10.00,
bijeen 09.00, veld 3
J. Allick, P. v Ham, L. v Os, J. Parser, W. de
Wijs, Ousamma, J. Bakker, S. sap, O. San
ders, F. de Lugt
F5
11/09: AFC F5 - RKDES Fl, aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 3
F6
11/09: AFC F6 - A'veen/Heemraad F2, aan
vang 09.30, bijeen 09.00, veld 3
F7
11/09: de Dijk F2 - AFC F7, aanvang 10.45,
bijeen 09.45, veld 2
F8
11/09: OSDO F2 - AFC F8, aanvang 09.30,
bijeen 08.30, veld 2
F9
11/09: AFC F9 - Abcoude F5, aanvang
12.30, bijeen 12.00, veld 3
F10
11/09: AMVJ F3 - AFC F10, aanvang 11.45,
bijeen 10.45, veld 1
Fl 1
11/09: AFC Fll - Legmeervogels Fl 1aan
vang 12.30, bijeen 12.00, veld 4
F12
11/09: Almere F9 - AFC F12, aanvang
11.30, bijeen 10.30, veld 7
12