I JEUGDTOERNOO ff- I i f I1' ij De F5 heeft in de competitie leren knokken en dat was te merken. Er werd in de tour- nooien slechts één tegendoelpunt geïncas seerd! Maar niet alleen vechtlust bracht de bekers: het was geweldig om te zien dat deze merendeels eerstejaars F-jes al zoveel voor uitgang hebben geboekt. Snelheid, posi tiespel, overspelen in de diepte en in de breedte, ze hebben het allemaal laten zien. Dat belooft wat voor het volgende seizoen! Hans Ter Burg Mare Wallheimer (trotse leiders) i elkaar over hadden, zelden viel er een on- 1 vertogen woord. Kortom Jongens, Proficiat met het behalen 1 van het kampioensschap en dank voor het plezier wat we als begeleiders aan jullie 1 hebben beleefd. Tot slot nog even dit; het seizoen werd tref fend afgesloten door tweemaal een toernooi - op 13 mei bij Huizen en 24 mei bij Martinus- te winnen. De trotse leiders Ad Klinkenberg, Micha Moses en Jaap van der Veer. De F5 heeft een heel zwaar seizoen achter de rug. Door een ongelukkige poule-indeling (is daar nou echt niets aan te doen?) moest te vaak worden aangetreden tegen F1 en F2 teams van andere clubs. Het seizoen is ech ter schitterend afgesloten met twee klinkende tournooi-overwinningen. Op Hemelvaartsdag werd de eerste prijs uit Huizen meegenomen, de zaterdag daarna uit Landsmeer. De BI van Sporting Flevoland, kampioen van het Jan van Dijk-Toernooi, gespeeld op AFC zaterdag 22 mei 1999 De Cl van B.V. Veendam, kampioen van het Henk Kappelhoff-Toernooi, gespeeld op AFC zaterdag 22 mei 1999 24 De El: staand v.l.n.r.: Willem Klinkenberg, Ruben Moses, wouter van der veer, Jagil Vink, Steven Bos. zittend v.l.n.r.: Issam Darib, Milan Ramer, Michiel Winkler, Adrien Perret, Sander van Dam

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 24