D JUNIOREN r jhem geleerd. Ten tweede wou ik mijn trainer jen leider van dit jaar bedanken. Dat zijn j Stefan Teeken en Rinus Leyenhorst, met wie -ik het dit seizoen erg leuk heb gehad. Verder (wou ik alle spelers en mensen bedanken voor ideze twee leuke seizoenen. En ik wil Danny |en Sadic veel succes wensen bij Telstar en jHaarlem. (Groetjes van David v.d. Lijcke (Cl) Een terugblik (Het seizoen is afgelopen en wij kunnen vast- I stellen dat ondanks de tegenwerking van het (weer het voor de C junioren een geslaagd jaar is geworden. Een van de hoogtepunten was het zeer geslaag de kerstdiner. Wij beloven jullie dat wij volgend jaar meer evenementen zullen gaan organise- ren.Een ander hoogtepunt was het kampioen schap van de C 3. Ook zeer positief was de grote opkomst van de lagere C junioren bij de trainin gen. Speciale dank aan Hesdy en Joop. De doelstelling die de Cl zich op het hoogste niveau moest handhaven is gehaald. Niet altijd waren wij tevreden met de technische prestatie maar de C 1 heeft een redelijk goed seizoen gehad. De finale bereikt in het beker toernooi en een zwaar bezet toernooi inRotter- dam winnen waren hoogtepunten. Wij vinden het jammer dat enige spelers ons gaan verlaten. Wij hopen dat zij toch een beetje AFC-er blijven en wensen hen veel succes bij hun nieuwe club. Ditzelfde geldt natuurlijk ook voor de trainer Stefan. De C 2 heeft het niet makkelijk gehad omdat zij een veel te kleine selectie hadden. Daardoor vielen de resultaten niet mee.Dit wordt volgend jaar veranderd.Een compliment voor de spelers. Zij hebben de meeste stukjes voor de Schakel geschreven. Over de C 3 niets dan lof. Maar wat wil je met zulke spelers/ouders, trainer en leider.Een echte vriendenploeg. Ongeslagen kampioen worden. In één woord groots. 1 De C 4 heeft het niet makkelijk gehad. Zij waren vrij hoog ingedeeld maar hebben het keurig gedaan.Het valt niet mee iedere week tegen C 1 en C 2 te moeten spelen. 'De C 5 is ook zo'n vriendenclub. Zij zijn keurig tweede geworden in hun afdeling. Daar onder getekende coachte zat een eerste plaats er niet in. Misschien volgend jaar wel wanneer ieder een geregeld naar de training komt. De C 6 is in de middenmoot geëindigd. De trainings-opkomst lag hier echter te laag. De C 7 heeft een leuk jaar achter de rug. Er l( werd met veel plezier gevoetbald en de trai- |nings-opkomst lag hier hoog. Wij wensen de C junioren die naar de B afde- i ling gaan veel plezier en succes toe. Wij zien iedereen graag terug na de zomer in 'een goede conditie .U moet nu niet denken dat wij ook met vakantie gaan. Door de nieuwe leeftijdsregeling is er nog wat werk te verrichten. Het gepuzzel is begonnen en wij hopen er goed uit te komen. Last but not least. Jan Verhagen en Matjan Stoop. Bedankt voor alle hulp. Roy van Straten C3, een droomteam wordt kampioen Zonder overdreven taalgebruik zal ik vertel len hoe wij kampioen werden.In het kort: weinig woorden (behalve Hesdy dan, onze trainer) en veel doelpunten en zorgen dat je er altijd eentje meer maakt dan je tegenstan der. Vorig seizoen viel de C3 uit elkaar en werd een nieuw C3 geboren uit de oude jongens en nieuwe spelers. En Hesdy mocht blijven. Dat merkten wij heel goed op de trainingen. Hij liet ons alle hoeken van het veld zien alsof wij die nog nooit gezien hadden. Re sultaat had het wel, want door onze betere conditie wonnen we vaak in de tweede helft. Onze tegenstanders liepen dan hijgend achter ons aan. Hesdy droomde van een team met een bijna niet te passeren keeper (Martijn), met twee supersnelle backs (Jurre en Abel), met een alles dichtlopende midachter (Stephan), samen met een goed inschuivend middenveld bestaande uit een strafschopspe cialist (Wilco), een vrije trappenspecialist (Edwin) en drie technisch alleskunnende spelbepalers (Bryant, Jan en Ashar) en een voorhoede met een topscoorer die nooit commentaar geeft (Laurens) en buitenspelers met vleugels (Ruben, Youssef, Danny en later Delano). Zo had Hesdy het gedroomd om kampioen van de 2de klasse A te worden en toen hij wakker werd langs de zijlijn, waren wij kampioen! Bedankt Hesdy! Abel Swaan P.S. Thanks to the daddy of Bryant for the nice Adidas soccer caps. P.P.S. Wij wonnen ook nog eventjes het toernooi van Laakkwartier in Den Haag. De laatste 5 minuten mocht ik spits spelen en topscoorer Laurens op mijn plek, rechtsback. Ik kreeg één kans maar de keeper stond in de weg. Goede zet Hesdy! D 3 Kampioen Het zat er al een lange tijd aan te komen, maar eindelijk is het dan zover AFC D 3 is kampioen Na een lang seizoen, waarin we de meeste tegenstand kregen van JOS en Abcoude, werd woensdag 19 mei het kampi oenschap behaald. In een wedstrijd die bol stond van de span ning werd met 2-0 gewonnen van AS'80. Een prestatie waarop de spelers heel trots mogen zijn. Want een seizoen lang, iedere wedstrijd weer, optimaal presteren is moei lijk, zo weet ik uit ervaring. En de D 3 heeft dat gedaan Met als uitschieter de uitwed strijd tegen Abcoude, waar we een 2-1 rust stand ombogen in een 2-3 overwinning. Maar ook in de andere wedstrijden is er goed gepresteerd. Vaak worden wedstrijden waarin je met 7 of 8-0 wint vervelend. Ieder een wil scoren, loopt uit de positie en combi neert niet meer, maar dat gebeurde niet bij de D 3. We maakten dit seizoen 119 doel punten en daarvan kwamen er echt een hoop uit prachtig lopende aanvallen. De ouders, die altijd zeer trouw aanwezig waren, hebben echt kunnen genieten. Ook op een natte zaterdagmorgen (vroeg, heel vroeg) in Alme- re, om maar een voorbeeldje te noemen. Overigens speelden in de D 3 dit seizoen le jaars D(10 t/m 12 jr.) selectiespelers. De volgende spelers werden kampioen met dit elftal: Berend Holtkamp: de keeper, Bals, een van de oudsten (gaat al naar de middelbare school), vergat een keer zijn voetbalschoenen maar heeft prima gekeept en 1 keer gescoord uit een penalty. David van Tiel: de grote, opkomende rechts back met een goede dieptepass waar hij vaak gebruik van maakt. Zeer sterk in de duels en snel. Florian Admiraal: laatste man, eerst met tegenzin, later toen hij zag hoe goed het ging met veel plezier. Speelt moeiteloos een tegen een. Tedo Takaki: verdedigende middenvelder uit Japan, die bijna altijd naar AFC 1 kwam kijken. Vaak verloren we grip op de wed strijd als Taka eruit ging. Ronald Pieters: linksback, ging ook vaak met Taka naar z'n trainer kijken. Mooi linkerbeen en speelde een superwedstrijd uit tegen Argon, weetje nog Ronald Mike Hollander: rechtermiddenvelder, altijd vrolijk. Kan soms echt bikkelen (Abcoude- uit), dagdroomt soms een beetje, maar maakte twee wereldgoals (Buitenboys, het stiffie en AS'80, de eerste). Dave Rijkaard: centrale middenvelder, die in zijn eerste seizoen bij AFC gelijk kampioen wordt. Speelde al geregeld met de D 1 mee en was bij de D 3 de spelverdeler. Jasper Pelsma: middenvelder en captain van de kampioenen. Kan op meerdere posities spelen, ook voorin, is volledig tweebenig en heeft een prima balbehandeling. Ramon Kloosterman: vaak linksmidden. Ook Ramon droomde soms weg, maar kan gewel dig pingelen. Haalde de finale van de Herfst- 2-daagse en van de Ajax-ABN-AMRO cli nic. Tjerk Veltman: supersnelle rechterspits die dit seizoen 25 assists gaf. Scoort zelf ook makkelijk. Had het vaak aan de stok met de grensrechter en presteert goed met een blauw oog(Abcoude-uit). Floris van Bodeerave: spits en topscorer (30 goals). Doet hele goede dingen, kaatsen bijvoorbeeld, maar moet leren zijn mond te houden Heeft patent op scoren met een lobje. Orville Struiken: ook in zijn eerste jaar als AFC'er gelijk kampioen. Kwam als links buiten vaak goed voor de goal waardoor hij 20 keer scoorde en daar was hij 20 keer dolblij mee. Beheerst de Kanu-sleep. ;i

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 22