m 1: te ij I p I;i i si ■iM1' V.. mi 1 m a I I lit t H'1 t if ■1:1 ff fjj ■frjl i' 'jl W, J: IT gen, geïnformeerd over wat komen zou. Henk van der Jagt had in de kleedruimtes de indeling en bewijzeringen verzorgd en Joop Tiggeloven (wedstrijd secretariaat op zater dag) stuurde in het clubhuis daar bij waar het moest. Dankzij de service van William (stille kracht) konden we beschikken over de ge luidsinstallatie zodat de centrale informatie duidelijk hoorbaar was over de velden 2 en 3, waar in sixes-spelvorm zaterdag 2 t/m 6, zondag 4 t/m 13 en een trainers-selectie om de begeerde ABC-cup streden. Tussen de poule-wedstrijden zorgde Hans Tier met zijn team voor thee en fris bij de kleedkamers; ook daar was het gezellig! fel!" ,i - Ji. ii.i h\\ I' K ABC-cup, zaterdag 5 winnaar leprijs o.l.v. Dick Huisman Na het centrale fluitsignaal floten Koos Appelboom, Ab Springer, Tino de Bruin en Lex Roos achter elkaar tot de finale zo'n zeven potjes! Koos die de finale floot tussen zaterdag 5 en zondag 13 (wie zijn dat ook weer?) moest zijn ogen goed de kost geven. In de schemering aan het slot van een heer lijke voetbalavond gaven de teams onder leiding van Dick Huisman (47) en Camiel Huisman (27) elkaar niets toe. Het sterke 'Zami-Cinquo' won nipt met 2-1. Inmiddels hield onze club statisticus Chris Schroder onafgebroken de uitslagen en stan den bij, hetgeen heeft bijgedragen aan een vlot wedstrijdverloop. Samen met de lopende speaker/reporter Fred ten Nijenhuis konden de ballen op de vier halve veldjes blijven rollen. K i" jij Na afloop verzorgde Netty van de Meent en haar crew een lekker bordje saté/frites, dat dankzij goed voorbereidend werk per team vlot aan de tafels werd geserveerd. De prijs uitreiking door onze voorzitter Dick van der Klaauw was een hoogtepunt. Hij benadrukte nog eens de positie van het 'recreatie voetbal' in onze club en het sociale aspect van zo'n happening, waarbij tijdens dit onderlinge toernooi de banden extra werden verstevigd. De belangstelling van zijn mede bestuursleden Johan de Bie, Marcel Koster, Machiel van de Woude en Ad Westerhof op deze avond werd ook zeer gewaardeerd. De eerste prijs bestond uit een zilverkleurige ABC-cup en twee flessen champagne. De tweede prijs waren luchtjes aangeboden door de firma Kappé Schiphol B.V. (belastingvrije verkoop van parfumerieën en cosmetica), waarvoor hartelijke dank. De geste van aan voerder Dick Huisman (zaterdag-5) een fles champagne te geven aan zijn tegenstander Camiel Huisman (zondag-13) wegens hun behaalde kampioenschap in de reserve 7e klasse, werd met luid applaus ondersteund. Groot was daarna de verrassing van het dertiende dat de hele zaal een pilsje aanbood! De verschillende bezoekers, waarvan de laatste ver na middernacht het pand verliet, beleefden veel plezier aan dit afsluitende toernooi. De toernooi organisatoren danken allen die een bijdrage leverden in welke vorm dan ook en zeggen graag 'Tot de volgende keer!' De kampioenen van de B-commissie Het is lang geleden dat we twee kampioe nen, in de reserve 7e klasse, kunnen felicite ren. AFC 13 kampioen seizoen 1998-1999 Het dertiende onder leiding van Camiel Huisman veroverde de titel toch enigszins verrassend. Na een paar keer onnodig pun tenverlies na de winterstop, was aanvankelijk uitzicht op een zo begeerd kampioenschap gereduceerd door de prestaties van de con currentie. Echter een eindsprint bracht dit team toch de titel. Binnen onze club en de B- commissie zijn we trots op zo'n hecht vrien denteam. Op vele manieren hebben zij zich positief gemanifesteerd op en om onze vel den, maar ook daar buiten. De gehele selectie heeft er de voorkeur aan gegeven om het volgende seizoen de zaterdag afdeling te gaan versterken. Wij wensen jullie een goed seizoen toe bij onze zaterdag-vrienden! Bij het elfde moest voor een 'beslissende' winst in de laatste wedstrijd gaan voor de titel. De afgebroken competitie gaf nog geen uitsluitsel. Ben Moolenbeek en zijn jongens klaarden het karwei makkelijk. En een uitge steld kampioenschap was het gevolg. Alle spelers verdienen een groot compliment voor de wijze waarop ze gedurende de hele com petitie AFC alom hebben vertegenwoordigd. Ook binnen de club waren er altijd jongens van het elfde aanwezig. De titel heeft tot gevolg dat in het nieuwe seizoen dit elftal gaat spelen in onze reserve 5e klasse! Wij zijn trots op deze groep! De scheidsrechters van de B-commissie Het afgelopen seizoen kon de B-commissie gebruik maken van een eigen scheidsrechters corps. Dat bestond uit Rik de Boer (p.t.), Herman Fritzsche, Hans Elias, Ap Springer en Frans Jüch. Het is nog steeds uniek dat wij alle teams met een (eigen) scheidsrechter kunnen laten spelen. De B-commissie is daar met recht trots op. En velen laten dat ook merken. Onze grote dank aan de mannen in het zwarte pak, mede namens de spelers. Met grote voldoening kondigen we een uitbreiding aan van ons corps voor het sei zoen 99/00. Lex Roos, 25 jaar lang scheids rechter ervaring, zal ons komen versterken. Tijdens het ABC-cup toernooi hebben we al met hem kennis kunnen maken. Lex heeft twee zonen in de AFC-jeugd voetballen en is van harte welkom! AFC Jaarvergadering De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering zal gehouden worden op donderdag 24 juni 1999 in de achterzaal van ons clubhuis op Goed Genoeg. Iedereen is van harte welkom! Start seizoen 1999/2000 Trainingen De trainingen zullen worden geleid door Dick Bakker. Bij de indeling van de bestaan- 20

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 20