ZQMDAG3 BE FRIENDS mm AFC 11 Kampioen reserve It klasse H P.S. Nu die oorlog ten einde loopt moeten we toch even een bod uitbrengen op de Steffenberg te Vught. ABC-cup prijsuitreiking v.r.n.l. voorzitter Dick van der Klaauw, Frans Jüch (B-commissie), Camile Huisman (aanvoerder kampioen AFC-13) winnaar 2e prijs Wat ooit begon als Bixes toernooi van de B- commissie onder leiding van Rik de Boer en zijn mannen is inmiddels uitgegroeid tot een sportief samenzijn ter afsluiting van het seizoen. Het vele voorbereidende werk onder leiding van Fred ten Neijenhuis (A- commissie), Frans Jüch (B-commissie) en Sebo Woldringh (C-commissie) was niét voor niets. Liefst 134 deelnemers meld den zich aan de wedstrijdtafel bij George 19 Logisch want iedere inschrijving werd be loond met een consumptie- en maaltijdbon en een prachtig zwart AFC ABC-cup shirt. Dit collectors item' van prima kwaliteit, j aldus Jan van Dijk, werd geproduceerd door Fred ten Nijenhuis. Na binnenkomst werd iedereen dankzij de wedstrijdschema's en reglementen, het werk van trainer Jan Verha gen, geïnformeerd over wat komen zou. Henk van der Jagt had in de kleedruimtes de niet dat een van onze C-junioren ineens met een blaffer de kleedkamer van de tegen stander binnensluipt en even wraak neemt op een net geleden nederlaag. 'Was jij die idioot die me zonet tegen me enkels schopte?' Beng, kop eraf. Daarna even naar boven om de Sociëteit overhoop te knallen omdat er geen friet te krijgen is. Over scholen gespro ken, was nog op de reünie van het 100-jarige Spinozalyceum. Hoewel jij op het Amster dams zat, nog veel oude bekenden van je gezien. Veel AFC-ers natuurlijk. Liep ook onze fan Frits van Klinken tegen het lijf. Die zat met Bas Rachman en Ger van Caspel te praten over dat wereldteam dat ooit voor het Spinoza uitkwam. Je weet wel met o.a. Hans Hulst, Guy Leeser, en Eddy S. natuurlijk. De laatste schijnt volgend seizoen bij ons team van Zaterdag 5 ingelijfd te worden. Weet alleen nog niet of hij elke zaterdag kan komen spelen.Vind jij het ook zo rot voor die zingende coltrui dat zijn millenniumcon cert niet doorgaat? Moet hij toch De Waar heid ineens onder ogen zien. Leontien heeft zich uit pure wanhoop verslingerd aan zo'n Furby. Om gek van te worden die speel- beestjes. Dat is toch echt voor randdebielen uitgevonden. Ga jij de hele dag praten tegen een chip! Hoop dat ze allemaal maar het Melissavirus inslikken en een zachte dood sterven. Ben jij nog naar die spraakmakende fototentoonstelling van het Holland Festival geweest of had je geen zin om voor paal te staan? Nou, ik zie je wel weer tijdens AFC- Barcelona. Wordt een geweldig evenement. Hoorde dat André Hazes met z'n gabbers warme worsten zal komen verkopen. Fantas tische stunt, niet? Gegroet, Nicky Hekster n.s. hekster@nl. ibm.com Staand van links naar rechts: Stefan Nelissen, de avonturier, de straatvechter, de John Wayne van het strafschopgebied: Justin Pilgram, de moordlustige Messerschmidt in de punt van de aanval, Martijn de Blaauw, de immer gedrogeerde superinvaller: Rob Hessing, de bedachtzame linksback met de fluwelen steekpass; Dave Dirks, de stijlvolle stopper; Richard Bakkers, balvirtuoos, stofzuiger, aanjager en wat niet al; Arthur Verhey, de meedogenloze maar faire centrale verdediger. Knielend van links naar rechts: Jeroen Pilgram, de sloper; Bart Severens, de ijverige wa terdrager; Matthijs Rotteveel, de gracieuze gazelle, hangend op links; Ben Moolenbeek, de flamboyante spelverdeler; Robert Veenman, de multifunctionele Bosnië-veteraan; Jurriaan Jongen, de kamikazepiloot. Niet op deze foto: Ruben Nieuwenhuis, de watervlugge tjiftjaf; Wybe Hotte, de eigenzinnige rechterflankspeler; Sacco van de Velde, de goedlachse doodschoppenspecialist. David Jas, Joodse noot- en Zuidvruchtenmagnaat (Reuters) ABC-Cup Versteeg (wedstrijd secretariaat op zondag).

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 19