Trainer/Coach: Rinus van Leijenhorst (6980008) Leider: Jan Meijerhoven (6413590) za.15.05: AFC D3, Toernooi Leiden, aan vang: 09.53 uur, einde: 13.32 uur, bijeen: 08.15 uur, (speelt als Dl) za.22.05: AFC D3, Toernooi St.Martinus, aanvang: 13.00 uur, einde: 16.15 uur, bijeen: 12.00 uur zo.30.05: Mini WK Florian Admiral, Floris van Bodegrave, Mike Hollander, Berend Holtkamp, Ramon Kloosterman, Anthony Koswal, Jasper Pels- ma, Ronald Pieters, Dave Rijkaard, Orville Struiken, Tedo Takaki, David van Tiel, Tjerk Veltman. Trainer/coach: Robert Gehring (6410557) Leiders Michael Hoed (6430436 en Ray mond Pekel 6611338) za.08.05: AFC D4. Toernooi Koudekerk, aanvang: 09.00 uur, einde: 16.00 uur, bijeen: 07.30 uur, (speelt als Dl) za.15.05: AFC D4, Toernooi Monster, aan vang 10.25 uur, einde bijeen 09.00 uur za.22.05: AFC D4, Toernooi RKAVIC, aanvang: 10.25 uur, einde: 15.00 uur, bijeen: 09.25 uur zo.30.05: Mini WK Sam Bakker, Tino de Bruyn, Boris Davin, Joost Delsing. Daniel Dresden, Isaac Dulle- mans, Alexander de Haan, Marijn ten Kroo- de, Sander van Rossum, Chiel Rouwendaal, Jesse Saastamoien, Lee Sieradski, Lucas de Weerd. Leider Maarten van Rossum 6642678 en Ruud de Bruyn 6716424 K.D.O. Dl - A.F.C. D5 Zaterdag 17 april moesten we tegen het hoogste D-team van deze ploeg uit de Kwa- kel. Na enig zoekwerk arriveren we midden tussen de boerenakkers en veehouderijen op tijd bij deze vereniging. Kennis gemaakt met de 'jeugdcoördinator en op weg naar de kleedkamer, gonst het nog door mijn hoofd: "Moeten jullie naar K.D.O.? Och jee, nou sterkte hoor! Let op de scheidsrechter!" Omgekleed en wel lopen we naar het tweede veld van deze vereniging. De geur van mest en andere 'boerenluchten' komen ons reeds tegemoet. Opmerkingen als: Jeetje moeten we hier op spelen en hier zou ik nog niet eens mijn paard op uitlaten", zijn niet van de lucht. En inderdaad nogal hobbelig' en het gras kan alleen nog met een zeis worden gemaaid. De wedstrijd begint en al snel is duidelijk dat de Dl niet onze tegenstander is, maar de scheidsrechter en zijn hulpje aan de zijkant, die braaf alle aanwijzingen van zijn baas opvolgt. Het lijkt een beetje clichéma tig, maar 'wij' mogen niets en 'zij' mogen alles. Bij rust lijkt er desondanks nog niet echt een vuiltje aan de lucht, maar in de tweede helft brengen 'Peppi en Kokki' daar verandering in. Al snel is het 1-4 en onze jongens zien het eigenlijk nu ook niet meer zitten. Eddy en ik hebben nog wel op een aantal manieren 'het arbitrale duo' op andere gedachten trachten te brengen, maar het mocht niet baten. Wedstrijd dus eigenlijk ten onrechte verloren met 1-6 door zeer onspor tief gedrag van deze 'nepscheids en zijn maatje'. A.F.C. D5 - S.C.W. Dl Met de vorige week nog in gedachten, gin gen we vol goede moed en uiteraard blakend van zelfvertrouwen deze wedstrijd in. Wat een stevige revanchering had moeten wor den, resulteerde in een teleurstelling. On danks voldoende goede aanwijzingen wilde het onze jongens maar niet lukken. Bijna alles mislukte op deze mooie voetbalzater dag. De eindstand is bijna hetzelfde als vorige week, alleen is het ons deze keer niet gelukt om de keeper te passeren. A.F.C. D5 - D.W.V. Dl Zaterdag 1 mei, we moeten aantreden op 'Goed Genoeg' voor naar alle waarschijnlijk heid onze laatste competitiewedstrijd tegen de koploper en de vermoedelijke kampioen van dit seizoen. Het hoogste D team van de vereniging aan de overkant van Het IJ. Eer lijk gezegd, de verwachtingen zijn niet erg hoog gespannen, want de uitwedstrijd werd met grote cijfers verloren. Bandy, onze kee per, is nog geblesseerd en vier andere voet balsterren afwezig in verband met vakantie perikelen. Gelukkig is de Ruud de Bruyn, ja weer Ruud, bereid om voor een sterke ver vanging te zorgen. Tino zal ons doel gaan verdedigen, Joost versterkt de aanval en Jesse zal op het middenveld de nodige (on)rust zaaien. Van Hans (van het materiaal, velden en alle aanverwante voetbalartikelen) vernemen we dat we vandaag op het hoofdveld mogen spelen. Wat een leuke verassing! In de kleedkamer zijn de jongens bemoedigend toegesproken en ik heb ze op hun hart ge drukt dat verliezen vandaag niet heel erg is, maar wel met opgeheven hoofden! Ik weet niet of de aanvangsspeech van die dag van veel invloed is geweest, maar na het aan- vangssignaal van Joop (bijna onze vaste scheidsrechter aan het worden), doen de jongens precies wat ze is 'opgedragen' te doen. Ontzettend veel inzet, goede- en tijdige mandekking, veel combineren en uitstekend vrijlopen maakt het voor de grote jongens uit Noord heel moeilijk om in hun spel te ko men. De toegestroomde belangstellenden kunnen hun ogen niet geloven, de D5 is op volle sterkte! En ja hoor, na een flitsende pass van één van onze hardwerkende mid denvelders, bemachtigt Boyd de bal en maakt er na een slimme passeerbeweging 1-0 van. We leiden, het is bijna ongelooflijk maar waar. Rust! In de kleedkamer is er allen maar gerust en gedronken. Ik had eigenlijk niets meer toe te voegen dat aan dit geweldige spel. De tweede helft begint en we houden ons hart vast. Jongens nu niet verzwakken, maar gewoon het spelletje eenvoudig blijven spelen. Dan gebeurt waar we allemaal een beetje bang voor waren, hun grootste spits van hun breekt door en verschalkt onze keeper. Maar de D5 blijft deze keer goed bij de les en zorgt door uitstekend spel ervoor dat dit de eerste en de laatste keer is dat ons doel wordt ge vonden. Nog 10 minuten te gaan, Jesse be machtigt de bal op het midden veld, passeert twee verdedigers die volledig de weg kwi; zijn en maakt daarna koelbloedig af, 2-1 w leiden weer! Nog even volhouden jongens En ja hoor, na 2 minuten blessuretijd, flu Joop voor het eindsignaal. We hebben ge j wonnen! Jongens, jullie hebben prima wer geleverd en laten zien dat jullie echt kunne voetballen! We hebben 60 minuten genote van een mooie spannende wedstrijd! En n deze vorm vasthouden voor de komend toernooien! Boy Smit I zo.16.05: AFC D5, Toernooi Hellas, aan u vang: 09.30 uur, einde: bijeen: 08.15 uur za.22.05: AFC D5, Toernooi St.Martinus aanvang: 09.30 uur, einde: 12.45 uur, bijeer. 08.30 uur zo.30.05: Mini WK Antony Botic, Marcel Dury, Felix van Es j Ruben Groenteman, Ole van Ham, Band Jacobs, Jair van der Sluis, Joakim Smii Jeroen Smits, Sander van Steijn, Peter Vet hagen, Cees Willems, Boyd Zandwijker Luciano Zoon. Leider Boy Smits 6796611) za.15.05: AFC D6, Toernooi Hellas, aan vang: 09.30 uur, einde: bijeen: 08.15 uur zo.30.05: Mini WK j Erwin v. Bentum, Jim Brakel, Milio de Char t| ro, Ramon v. Duivenvoorden, Boyd Elstrodf Jardao de Fretes, Jason Gibson, Tim Guner mengi, Titus Kok, Daniel Lionarons, Ziani Past, Timon v.d. Put, Bram v.d. Schaf) Renko Verhey, Geza Weisz. Leider Frans Weisz 6266572 en Pau Verheij (6648020) do.13.05: AFC D7, Toernooi DCG zo.30.05: Mini WK Thomas Abeln. Joost van Eijmeren. Edzari Evenhuis, Patrick Fahim, Boris le Febei Thomas Flor, Laurens Gijssen, Mario Kaltei Thomas Lubbers, Jarno Michielsen, Manu Polling, Steven Rubinstein. Alex van Stok kum, Jason Tan Elbert Waller. Leider Elbert Waller 6938350 Ren. Kalter 6409683 en Quentus Abeli (6275400) Succesvolle eindsprint van de D8 Op zaterdag 17 april speelden we tegen St Martinus D4. Al heel snel werd het 1-0 voo AFC. Na een kwartier stonden we al met 3-( voor. Daarna speelden we niet al te bes meer, waarschijnlijk dacht iedereen dat wee. al waren. Vlak voor de rust maakte onzi tegenstander dan ook 3-1. Na de rust blevei we slap spelen. Uiteindelijk wonnen we me 5-3. Het was weliswaar onze vierde overwin ning achter elkaar, maar het was geen goedi wedstrijd. De scheidsrechter vond zich di "man of the match', want die bleef fluiter ook toen de wedstrijd allang was afgelopen. De week erop (24 april) moesten we thui: spelen tegen Waterwijk. Het bleek al snel da deze tegenstander niet al te goed was, wan we stonden binnen 10 minuten al met 3-( voor. Daarna speelden we niet goed gecon centreerd meer en scoorde Waterwijk 3-1 Toch maakten we voor de rust nog 5-1. In d< tweede helft gingen we weer beter gecon 15

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 15