is Bollenbal DE TIEN MEEST GESTELDE VRAGEN 1. Hoe gaat het met de kaartverkoop? Het gaat heel goed. Het record van het vorige bollenbal gaat zeker sneuvelen. Wees er dus snel bij. Schriftelijk bestelde kaarten liggen bij de kassa klaar. 2. Ben ik niet te oud voor zoiets? Voor een groot lente-feest is natuurlijk niemand te oud. En na afloop voel je je, zoveel is zeker, een stuk jonger. 3. Maar die muziek is toch loeihard?! Steengoed is hier de juiste aan duiding. De Gipsy Boys zijn in binnen- én buitenland ver maard door hun fantastische spel. Een eer en een groot ge noegen dat ze de 26ste in ons clubhuis optreden. 4. Zijn de ouders van onze jeugd ook welkom? Van harte! Vorig bollenbal waren veel ouders present. Leuke mensen. Hopelijk zijn het er in 1999 nog veel meer. 5. Komt het eerste ook? Op het Bollenbal mag en zal ons vlaggenschip niet ontbre ken. Het programma voorziet in een speciale act. Hoe ver staan Tular c.s. de kunst van het loslaten? 6. Valt er ook nog wat te winnen? Wis en waarachtig! Het casino biedt natuurlijk alle kans, maar de loterij slaat alles. Een nieuwe garderobe of toch maar liever 2 weken gratis en voor niks naar Kreta? 7. Ben ik niet te jong voor zoiets? Voor een groot lente-feest is natuurlijk niemand te jong. Integendeel! Volgens de eeu wig jonge Map Nihom is de beste DJ van Nederland ge contracteerd en Map kan het weten. 8. Wat moet ik aan naar het Bollenbal? Feel free! Tenue de ville of in andere stijl naar keuze. Wat dacht u van een bloemetjesjurk of een vrolijk hemd? 9. Het begint zeker niet voor tienen? Helemaal fout, want het bol lenbal schiet al om half negen uit de startblokken. De werve lende Gipsy Boys mag natuur lijk niemand missen. 10. Zal ik dan toch maar gaan? Een uitmuntend idee! i •- I V I I -1 :'i HET TWEEDE Won het tweede kort gelden thuis met grote cijfers (7-0) van de reserves van DCG, uit werd op 7 maart jl. met 1-0 verloren. Hoe dat kan is in zekere zin een raadsel. De moeilijk te defineren vorm van de dag ontbrak en uiteraard zal ook de 'blessuregolf in de A- selectie hierbij een rol spelen. Het tweede moest talentvolle spelers (Hans Schakel en Mischa Karasov) afstaan aan het eerste en die lieten zien dat hun selectie voor de hoofdmacht tercht was. In de thuiswedstrijd tegen DEM revancheerde het team van Henny Kottmann zich enigszins door nipt (1-0) van DEM te winnen. De winnende treffer kwam op naam van de DEM -keep, die tot 2 keer uitgleed bij het verwerken van de bal. Uiteraard vooral vermakelijk als je geen DEM'er bent. Op 28 maart as. staat DEM (een aardige, zeer kindvriendelijke vereniging) weer op het programma, maar dan in Beverwijk, een week eerder komt AFC'34 op bezoek. Gaat het tweede dit keer voor het volle pond 6 punten)? Al De A 1 won de laatste 7 wedstrijden op rij en dat bracht het team van Pim van de Meent en Cees Jochems boven aan de ranglijst. Tegen Rohda'46 werd 2 weken geleden gewonnen met 1-0, na een 0-0 ruststand Ronaldo Sion maakte de winnende treffer. Een week later trok de A 1 in Veenendaal aan het langste eind. DOVO verloor met 2-3, na een 0-1 stand bij de rust. De spanning was te snijden, maar onze A 1 hield het hoofd koel. Delano Biezen, (jl. zondag ook sterk invallend in het tweede) had met 2 treffers een belangrijk aandeel in deze zege. Met nog 7 wedstrijden te gaan bedraagt de voorsprong op Argon 1 en op Lisse 3 punten. Een kleine marge dus, die in de komende weken hopelijk wordt uitgebouwd tegen Hollandia (thuis) en Lisse (uit). Publiek is natuurlijk welkom en ook verdient gezien het uitstekende, technisch verzorgde spel van de A 1 B 1 De B 1 kruipt steeds meer naar boven. Na een zwakke seizoenstart toont dit door Uli Landvreugd en Roy Tular getrainde elftal veel veerkracht. En in Sherman Browne heeft de B 1 ook een trefzekere spits, want ook nu had Sherman met 3 doelpunten een belan grijk aandeel in de 4-1 thuisoverwinning op DOVO. De moeilijke uitwedstrijd tegen het fysiek zeer sterke Purmersteijn werd met knap met 2-3 gewonnen. Koploper Elinkwijk staat met nog flink wat wedstrijden op het programma nog 4 punten voor. Wat is de B 1 nog allemaal van plan? Tijd om teamleider Lex Koekoek eens diepgaand aan de tand te voelen. In de volgende Schakel meer hiero ver. C 1 De C 1 won thuis met 4-2 van sc Feyenoord. Trainer Stefan Teeken en teamleider Rinus van Leyenhorst waren bijzonder tevreden over z'n talentvolle spelers die vooral col lectief goed speelden. Met een uitblinkende Mark Schol in de verdediging werd sc Feye noord op het wetra afgetroefd. Danny Scholten, August Lakadou, Vincent de Groot en de kersverse international David v.d. Lijcke maakten de doelpunten. Een week later stond in Rotterdam bvo Feijenoord op het programma. Een fysiek niet zo sterke ploeg, maar wel handig en dat daar verkeek de C 1 zich. De 5-1 nederlaag (David redde de AFC-eer) was geflatteerd en volgens dè teamleiding absoluut onnodig. Maar van fouten kun je het meeste leren, nietwaar? Machiel van der Woude 6

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 6