AFC SN DSZUIDAS AFC'S "ïJIE"- ZONDEftrlEDEN Blog C.E. Jaliens E.G. Janse J. Mills N. Oskam J. Pilgram J. Reep S.L. Rengers E. Tiendalli W.G. Uiterwijk K. Vreede, de J.P. Zumpolle D.R.A. A, B,C junioren: Aaziz I. Akhamrane T. Akkus O. Arana Barrantes S.M. Bolderman H.J.B. Boogaard, van den P. Carter-Johnson N. Cinar Y. Deekman M.J. Faria M.R. Groenteman B. Haagstam R.H. Hicham C. Jacob B. Jaddoe J.K. Kinsbergen J.N.N. Madoc E.P. Mee, de J. Moreno Diniz D. Nieuwkerk, van J.A. Oduro D. Ohlin K. Ozturk S. Reijn J.P.B. Ritman M. Rodriquez M. Santo vena Regalado B. Schleiffert S. Sion R.C. Tosch P.H. Viereck G.W. D, E,F pupillen: Haagstam D.G. Oosten M. Velzen, van J.W. Vranic J. In aanvulling op de uitzonderingen in de vorige Schakel (de namen van niet-spelende leden, donateurs en leden waar een afspraak mee gemaakt is) zijn er nog twee categorieën, n.l. de leden die "vergeten" na 1 oktober de toeslag ad. 50,= te betalen en leden die nog boetes dienen te voldoen. Wij overwegen volgende keer ook deze namen te plaatsen De contributies luiden als volgt: Vollid 500 Jong senioren 18/23 400,= Jeugdlid 375 65+ 300 Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 175,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2° penningmeester AFC, Amstelveen. Telefoon 020-6433722 Edwin Geluk, 2' penningmeester Gedurende de afgelopen maanden heeft u middels het inzenden van het enquête formulier of rechtstreeks via internet uw keuze kenbaar kunnen maken voor een aantal mogelijkheden voor aanvullende voorzienin gen op ons sportpark Goed Genoeg. Wij danken u voor uw medewerking aan deze enquête. Hieronder volgt het resultaat: Aantal inzendingen 118. voor Kunstgrasveld(en) 96* Restaurant 86 Trimbaan om velden 64* Bar 90 Driving-range golf 35 Theehuis 38 Zandbunkers golf 27 Studieruimte voor jeugdspelers 68* Putting-green golf 31 Vergader- en cursusruimten 75* Croquet baan 9 Congresfaciliteiten 40 Bowls green 13 Flexibele kantoorruimten 47 Cricket 25 Kindercrèche 55* Voetvolley op KG 48 Winkel voor dagelijkse boodschappen 22 Beachvolley in zandbunkers 30 Medisch preventie centrum 60* Rollerskatebaan om velden 29 Stomerij 14 Midget-golf tussen velden 14 Kapper 15 Volleybal op kunstgras 19 Schoonheidssalon 14 Multifunctionele sporthal 86* Sauna 68* Turnen in sporthal 40 Massage 74* Fitness 84* Praktijk fysiotherapie 91* Aerobics 62* Praktijk arts 36 Squash 40 Praktijk tandarts 19 Ricochet 10 Leasure winkels 57* Raquetball 11 Sportmuseum 14 Parkeergarage onder velden 87* Voetbalmuseum 24 De met merkte voorzieningen zijn door het bestuur gekozen voor verder onderzoek naar wenselijkheid bij een tiental huidige en toekomstige bedrijven rond de Zuidas. Dit onderzoek zal uitgevoerd worden door het NOC*NSF. Wordt vervolgd. Bob Neseker Ons Erelid Otto van Rijn hoopt op vrijdag 26 maart as. zijn 88e verjaardag te vieren. Otto is nog zeer intensief bij het gebeuren in onze vereniging betrokken en is ieder week end aanwezig bij de wedstrijden van ons eerste elftal, maar ook bij wedstrijden van de jeugdteams op de zaterdag en de overige seniorenteams. Otto speelt iedere donderdag zijn partijtje biljart bij de VBC. Daarnaast treedt hij met zijn bescheidenheid op als adviseur voor jongere bestuursleden, Per soonlijk beschouw hem als AFC-vader, Namens de AFC feliciteren wij hem van harte met zijn verjaardag en wensen wij hem nog een aantal gezonde jaren. Mario Singels, actief bij het jeugdgebeuren in onze vereniging, was zo ongelukkig bij het spelen in het eerste zaterdagteam een bles sure aan de meniscus op te lopen en is dus voorlopig uitgeschakeld. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. AFC-Ridder Wil Brommelcamp verbleef recent in het ziekenhuis voor het ondergaan van een cardiologische behandeling. Geluk kig mochten wij hem bij de wedstrijden van het eerste elftal tegen Velsen en Soest weer ontmoeten. Namens de AFC een spoedig herstel gewenst. David v.d. Lijcke, speler van de Junioren C 1, is geselecteerd voor het Nederlands Jeugdelftal onder 15 jaar. Namens de AFC feliciteren wij David met deze verkiezing en wensen wij hem veel succes. In de rubriek Stan Huygens Journaal las ik een artikel over het bedrijf van bestuurslid Marcel Koster en werd een foto geplaatst van topscheidsrechter Marto v.d Ende en darts-kampioen Raymond van Barneveld, die een horloge aangeboden kregen. Naast uiteraard reclame voor het bedrijf van Marcel werd duidelijk vermeld de naam van onze AFC. Een naar mijn inziens positieve uit straling voor de vereniging. Hulde daarvoor Marcel. Ik lees ook wel eens interviews met AFC-ers in het bedrijfsleven, waar de naam van de AFC niet wordt vermeld. Nettie de Jong, echtgenote van VBC- bestuurslid Willem, heeft het ziekenhuis gelukkig verlaten en is weer thuis. Namens Netty hartelijk dank voor de belangstelling. In de laatste uitgave van Voetbal Totaal wordt informatie verstrekt over de ranglijst aller tijden van de amateurs. Uiteraard is daarbij ook onze clubstatisticus Chris Schroder betrokken. Chris zegt zijn mede werking toe met vanzelfsprekend de mede deling, dat AFC het volgend seizoen weer terug zal zijn in de Hoofdklasse. Nog 8 wedstrijden te gaan. Met wat geluk moet het de selectie van ons lukken. Vanaf deze plek veel succes gewenst. Recent had ik schriftelijk contact met één van onze oudste leden in leeftijdjaren te weten Wouter Posthuma, Wouter was in het verleden lid van het Groningse For ward, doch ook altijd een aanhanger van de AFC. Daarnaast jarenlang clubarts van

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 3