RESERVESHIRTS In opdracht van het bestuur is een fraai re- serveshirt ontwikkeld. Dit met de bedoeling dat alle teams hiervan gebruik maken. Het shirt kost ƒ39,50 voor de jeugd en ƒ42,50 voor senioren. Het reserveshirt is verkrijgbaar bij Hans Tier in het clubhuis of bij DUO sport. Woensdag 10 maart Met veel moeite had ik een kaartje voor de wedstrijd Barcelona tegen Barcelona dream- team weten te bemachtigen. Een wedstrijd ter ere van Johan Cruyff. Met mij namen een kleine 100.000 toeschouwers plaats in het mooie Nou Camp stadion. Het dreamteam bestond uit het Barcelona van 1992 dat onder leiding van Cruyff de Europa Cup wist te winnen. De wedstrijd begon met het zingen van het clublied van Barcelona. Ik kreeg toen ruzie met mij buren die maar niet konden begrijpen dat ik dat lied niet uit volle borst meezong. Alleen de woorden Barca, Barca waren mij bekend. Na uitgelegd te hebben dat ik Nederlander was en supporter van AFC mocht ik blijven. Zij waren namelijk blij dat ik niets met Ajax te maken had. Daar hebben we er meer dan genoeg van rondlo pen werd mij fijntjes medegedeeld. De wed strijd was niet belangrijk wel viel het op dat elke aktie van het dreamteam met gejuich werd begroet. Een pass van Koeman over 50 meter die aankwam werd gevierd alsof men nogmaals de Europa Cup had gewonnen Goede akties van Laudrup, Bakero en Stoichkov kregen een ovatie. Toen ook nog De La Pena het veld op kwam iemand van de eigen jeugd, die door van Gaal verkocht werd) ging men helemaal uit zijn dak. Wat een kabaal. Schitterend gewoon. Over Cruyff heeft men niets dan lof. Hij heeft het voor elkaar gekregen dat Barcelona ook een Europa-Cup wist te winnen. Over van Gaal en het huidige Barcelona schrijf ik maar liever niets daar ik bang ben dat het gecensureerd zal worden. Het moge U dui delijk zijn, men is niet zo tevreden. Zaterdag 13 maart Wat hebben wij een voetbal les gekregen van de C 1 van Feyenoord. Wat kan voetbal toch mooi zijn als het maar simpel gehouden wordt en wanneer men inzet vertoont. Ook helpt het wanneer er een team staat dat met en voor elkaar werkt. Op al deze fronten was Feyenoord ons de baas en waren wij kans loos. En dan te bedenken dat men dacht dat wij dit varkentje wel even zouden wassen. Ik hoop dat het een goede les is geweest. Zondag 14 maart. De C3 blijft maar winnen en volgens Hesdy met zeer goed voetbal. Ook de C 4 en de C 6 waren succesvol. David v/d Lijcke i n Oranje Donderdag jl. heeft David in Zeist selectie wedstrijden gespeeld voor Jong-Oranje(t/m 14 jaar), waarvoor de beste 40 jongens in zijn leeftijdscategorie waren geselecteerd, waaronder echter maar 3 spelers, die voet ballen in een amateur-vereniging. De groep van 40 was verdeeld over 3 teams en David was ingedeeld in team C en per team moes ten er twee wedstrijden van 35 minuten gespeeld worden. De le wedstrijd startte David als linkerspits en scoorde direkt bij een van zijn eerste balkontakten een mooi doelpunt, dat achteraf het enige doelpunt van zijn team in deze wedstrijd was. Hij trok daarmee direkt alle aandacht van de vele scouts van de betaald voetbal organisaties, die aanwezig waren. (AJAX, Feijenoord, Vitesse, AZ en zo kan ik er nog wel enkele opnoemen) Niet alleen zijn doelpunt maar ook zijn overige akties in deze wedstrijd vielen op en speelde David een goede wedstrijd, was constant aanspeelbaar, maakte mooie acties, gaf een assist waar een doelpunt uit voort kwam en was een plaaggeest voor de verde diging van de tegenpartij. Stefan en ik heb ben dan ook genoten van het spel van David, hij heeft de AFC op een waardige manier vertegenwoordigd, iets waar wij als AFC-ers best trots op mogen zijn. Ook voor David en zijn ouders zal deze dag onvergetelijk zijn, de omgeving, het Oranje-shirt dragen, de bondscoaches Frank Rijkaard en Johan Neeskens die stonden te kijken. Misschien krijgt dit allemaal wel een vervolg, als het aan mij ligt zeker. Of David bij de selectie van 18 komt, was ten tijde van dit verslag nog niet bekend. David, bedankt voor de fijne middag en ga zo door. Rinus van Leijenhorst. Za. 20.03: Sparta Cl - AFC Cl aanvang 12.30 uur. Za. 27.03: AFC Cl - Feijenoord Cl aanvang 14.30 uur Matthijs Blokland, Darco Botic, Darnell Cairo, Vincent de Groot, Sadic Kilic, August Lagedeau, David v.d.Lijcke, Diego Medina, Etienne Murrey, Shamir de Rijp, Mark Schol, Danny Scholte, Johan Voogd, kee pers: Mathijs Radder, Rodney Ubbergen Leider: Rinus van Leyenhorst 6980008) Trainer: Stefan Teeken 6407023) Zo. 21.03: AFC C2 - Diemen Cl aanvang: 11.30 uur Zo. 28.03: De Meer Cl - AFC C2 aanvang 10.00 uur Jelle Bruinsma, Airto Burke, David Caiero, Stefano Daalen-Faerber, Ibraim Erdogan, Nicky Guyarro, Paul Overste, Mathijs Rad der, Delano Reiziger, Bahier Saied, Sander Staaks Leider: Peter Buys (6150884) Trainer: Casimir Westerveld 6769969) Zo. 21.03: AFC C3 - Almere C3 aanvang: 09.30 uur Zo. 28.03: CTO'70 C2 - AFC C3 aanvang 09.30 uur Zo. 04.04 tournooi de Meer Jan Bernhardt, Wilco horstmee, Jurre v.Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Bryant Mersereau, Martijn Meyer, Stephan Openneer, Danny Pinto, Youssef Saigh, Abel Swaan, Edwin v.d.Wijngaard, Ruben Zwart Leider: Lex Swaan 6476277) Trainer: Hesdy Sanchez 06-53772210) Finally on course again Eindelijk! De C4 wint weer een keer. Zondag 7 maart, 2 uur, het is aan het regenen. A.F.C, C4 staat in de kleedkamer te wachten om naar het veld te gaan. De club waar de C4 tegen moet spelen heet Rood-Wit/A. De C4'ers hopen op een zoete wraak, omdat ze de thuiswedstrijd van deze club hadden verloren met 1-4.Helaas waren twee spelers (Tom Dick) geblesseerd .Deze spelers werden goed vervangen door Stephan en Laurens die uit de C3 komen. Vanaf de eerste minuut zat A.F.C strak op de bal.En ja hoor er wordt gescoord. En het gaat maar door en door de C4 is duidelijk on heat.Het is 0-4 s maar opeens zakt het team in elkaar en als de eerste helft is afgelopen staat het 4-6. In de rust krijgt de C4 een hevige peptalk van hun leiders Bas en Erik. En dat helpt en niet een beetje ook .Alle ballen die de C4 schoten vlogen bij de tegenpartij om de oren. Het is uiteindelijk 4-12 geworden .De scorers zijn Stephan met 4 doelpunten Sam met 3 Winsten met 2, Casper, Andrew, Jan Mathijs met 1 doelpunt. Dus u begrijpt de C4 is nog lang niet klaar met winnen. Winsten Polling (speler C4) De C4 gaat maar door en is weer wakker! Vorige week had de C4 ook al gewonnen en daar gaan ze mee door. Het is 14-03-99 en in de ochtend is het wat mistig, maar de zon begon meteen te schijnen toen de C4 begon te voetballen. We moesten tegen de Leg- I meervogels spelen. Daar hadden we de eerste uitwedstrijd van het seizoen verloren met 5- 3. Dus gebeten. Veel geblesseerden in het team en dus twee invallers .In het begin een snelle score van Kasper met daarna nog een doelpunt van Sammy uit de C 7. De vogels scoorden vlak voor rust nog tegen, dus rust stand met 2-1 voor. Na de rust een walk over met goals van Dick, Sam 2x, Sammy nog een, Jan Mathijs en van de tweede invaller Youssef C3).Einduitslag 8-1 en de C4 terug op weg naar de top. Nu nog vierde maar als het zo door gaat toch zeker een plaats voor de Champions league. De spelers kregen na de wedstrijd een briljante video van vader Bob van Sam met de beste momenten van de vorige wedstrijd (een geschiedkundig klei nood, met als titel "De Revanche"). Een vader-zoon een-tweetje Vr. 19.03 Zaalvoetbal Swift 2 - AFC C4 aanvang 19.00uur veld 2 Zo. 21.03: Roda'23 C2 - AFC C4 aanvang 12.00 uur Wo. 24.03 Zaalvoetbal AFC 2 - Swift 2 aanvang 19.30 uur veld 3 Wo. 24.03 Zaalvoetbal Swiff - AFC aanvang 19.00 uur veld 2 Zo. 28.03: AFC C4 - DCG C3 aanvang: 09.30 urn- Ma. 05.04 Toernooi Martinus combinatie C5, C6, C7 Kerem Bakir, Casper v.Beek, Philippe Blockhuijzen, Dick Bouman, Jan Mathijs Harderwijk, Tommy Marcus, Winston Pol ling, Andrew Reep, Yannick Reiniger, Istvan

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 11