B fi:, I'); 1 X t" m mr v |.v; li 'i I- -. '1 1 1 !|f Bi ÜJ J/,1 lüi', l ■V Fj !'J:|lr lil i-i| I' i1-,- ll r i j .1 H.l i< za.06.03: AFC D2 - Volewijckers Dl, aanvang: 11.00 uur, bijeen 10.30 uur, Sch: David/Mark/Mike za.13.03: AFC D2 - IVV Dl, aanvang: 11.00 uur, bijeen: 10.30 uur. Sch: David/Mark/Mike Allon Cohen, Piet van Eeghen, Merijn Halsema, Tom van Kampen, Floris Kloes, David Langenberg, Joey van Leijenhorst, Jan-Willem Meijerhoven, Benno Nihom, Yacob Sasson, Louwrens Schmidt, Mike Scholten, Patrick Verwey, Thomas Weyl Trainer/Coach: Rinus van Leijenhorst (6980008), Leider: Jan Meijerhoven (6413590) -Bij algehele afgelasting, speelt de D3 om 11.30 uur bij de KHFC za.06.03: AS'80 D3 - AFC D3, aanvang: 09.30 uur, bijeen: 08.15 uur za.13.03: AFC D3 - JOS/W'graafsmeer Dl, aanvang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: David/Mark/Mike Florian Admiral, Floris van Bodegrave, Mike Hollander, Berend Holtkamp, Ramon Kloosterman, Anthony Koswal, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Dave Rijkaard, Orville Struiken, Tedo Takaki, David van Tiel, Tjerk Veltman. Trainer/coach: Robert Gehring (6410557) Leiders Michael Hoed (6430436 en Raymond Pekel 6611338) -Jeugdzaalvoetbaltoernooi voor de D4 in de Sporthal Zuid: De D4 doet mee aan een zaalvoetbaltoernooi in de Sporthal Zuid, en zal daarvoor worden verdeeld in 2 teams door de leiders Maarten en Ruud, in AFC en AFC 2. Er wordt bij de Sporthal Zuid verzameld Poule-indeling: Swift - Swift 2 -Turkiyem Spor - AFC - AFC 2 wo. 10.03: Swift2 - AFC, aanvang: 19.00 uur, bijeen 18.30 uur, veld 1 ma.22.03: AFC2 - Swift2, aanvang: 19.00 uur, bijeen 18.30 uur, veld 1 di.23.03: Swift - AFC, aanvang: 19.00 uur, bijeen 18.30 uur, veld 1 Geinburgia Dl- AFC D4 Geinburgia leek een te nemen horde om in de top 3 van het klassement te komen. Na telkens winst in de weliswaar spaarzame wedstrijden achter ons, hadden we hoop op een goede afloop. Dat pakte echter anders uit. Geinburgia wist al snel te scoren en vanaf dat moment keken we anders tegen de wedstrijd aan. De eerste helft ging gelijk op met kansen aan beide kanten. Toch kon je al zien dat Geinburgia beter combineerde en ook beter druk wist te zetten. Het kostte ons zichtbaar moeite om onder deze druk uit te komen en een aanval op te bouwen. Dat is iets wat de tweede helft dan ook niet meer goed lukte. Er werd wel prima verdedigd; Tino kreeg naast de drie tegendoelpunten slechts zes of zeven ballen. Maar de opbouw wisten we niet meer te verzorgen. En zo kon de tegenstander de wedstrijd uit te spelen op onze helft. Jammer van die paar schoten op de paal in de eerste helft, want met een beetje geluk hadden we met minder dan 3-0 ten onder gegaan tegen een toch wel sterker Geinburgia. Zo'n verlies brengt meteen een gezonde discussie opgang in het leidersduo. Zijn we nog steeds op de goede weg? Moet er iets veranderen? Was Geinburgia wel sterker of lieten wij het afweten? Kort daarop bij een verloren wedstrijd in het zaalvoetbal maakten de supporters hun ongenoegen kenbaar en zat men op de tribune met witte zakdoekjes te zwaaien. Er is behoefte aan rust in de tent. Eerst de krokusvakantie waarin de helft van het team twee zaterdagen niet aanwezig is en daarna pakken we met frisse moed de draad weer op. With a (little) help from my friends 20 februari was een mooie voetbaldag. De velden lagen er strak bij en het gras rook goed. Er stond ook een heerlijk zonnetje. Omdat de helft van het team op vakantie was, hadden we versterking van de Dl en dat konden we tegen koploper Abcoude goed gebruiken. Meteen na de aftrap veroveren we de bal, deze wordt schotklaar voor de voeten van Isaac gelegd en die maakt er meteen 1-0 van. Daar stond ik wel even van te kijken. Als dat allemaal zo makkelijk gaat wordt het wel heel snel duidelijk dat hier niet het originele D4 staat. Maar Abcoude had meteen het antwoord klaar en binnen de volgende minuut werd het 1-1. Bij de aftrap trokken we opnieuw onverschrokken ten aanval en hop: daar stond het weer 2-1. Toen de doelpuntenregen na zeven minuten was overgetrokken stond er 4-1 op het scorebord, drie doelpunten van Isaac en een van Joppe, alle vier uit mooie combinaties. Na tien minuten spelen wisten onze trouwe supporters dat ze vandaag de witte zakdoekjes rustig in de zak konden houden. Abcoude was ontgoocheld. Dit hadden ze nog niet eerder meegemaakt. Ze begonnen op elkaar af te geven, wat ze nog kwetsbaarder maakten en toen ze met een achterstand van 7-3 de rust ingingen dachten ze dat het aan het gemis van hun anders zo goede keeper lag. Wat AFC betrof was de wedstrijd na het eerste half uur gespeeld, want de tweede helft was veel minder enerverend. Abcoude drong nog wel aan, maar wist er na rust slechts een puntje bij te sprokkelen. Het laatste doelpunt was toch voor AFC. Een mooie lob van Olivier over de uitgelopen keeper bracht de stand op 8-4. Er zijn heel wat wedstrijden waar minder doelpunten vallen. Met dank aan Norbey, Tyrone, Joppe, Olivier en de dit keer veldspelende Siewerd. Dat wordt nog wat, die uitwedstrijd tegen Abcoude! Ruud de Bruyn za.06.03: AFC D4 - Swift D3, aanvang: 09.30 uur, bijeen: 09.00 uur, Sch: Davi d/Mark/Mike za.13.03: Swift D3 - AFC D4, aanvang: 09.30 uur, bijeen: 08.30 uur Sam Bakker, Tino de Bruyn, Boris Davin, Joost Delsing, Daniel Dresden, Isaac Dullemans, Alexander de Haan, Marijn ten Kroode, Sander van Rossum, Chiel Rouwendaal, Jesse Saastamoien, Lee Sieradski, Lucas de Weerd. Leider Maarten van Rossum 6642678 en Ruud de Bruyn 6716424 12 A.F.C.-D5 - D.W.S.-D3 Vorige week zaterdag hebben we nog lekker gezaalvoetbald in sporthal De Pijp'. Samen met het E-elftal van Mario en Hans en de E2 van Jos en Wim een erg fijn alternatief in een verregend voetbalweekend. Daarna volgde weer een slecht-weerperiode, waarin trainen helaas niet mogelijk was, maar waarin het verlangen naar een echte veldwedstrijd duidelijk aanwezig was. Zaterdag 20 februari was het dan weer zo ver. Thuis tegen DWS. Een sterke ploeg gelet op hun positie op de ranglijst. Zoals gewoonlijk veel toeschouwers langs de lijn van veld 2 op 1 Goed genoeg'. We treden aan met een ietwat gehavend team. Een aantal jongens zijn op vakantie en hebben de sneeuw opgezocht. Ruud en Maarten hebben ons een aantal van hun sterren geleend, zodat de wedstrijd toch gespeeld kan worden. Op het laatste moment blijkt dat er geen scheidsrechter is. Ruud de Bruyn, toch al nergens te beroerd voor, biedt aan onze wedstrijd te fluiten en neemten passant' zijn zoon Tino mee om hem aan de zijlijn te assisteren. Ruud en Tino ontzettend bedankt! De wedstrijd begint en het is al snel duidelijk dat DWS inderdaad een sterke tegenstander is, maar door onze enorme inzet weten we ze op 0-0 te houden. Rust! De jongens bemoedigend toegesproken en klaargemaakt voor de tweede helft. "Als ze maar niet weer inzakken": hoor ik terwijl we het veld betreden. En ja hoor het D5-virus slaat weer toe, binnen tien minuten staan we met 0-2 achter. Kom op jongens nog niets verloren, maar het leed is echter al geschied. De tegenstander ruikt bloed en gaat door. Wat een vreselijk einde van zo'n goed begin. Verliezen met 0-6. Niet meer over praten, niet te veel meer aan denken en op naar het volgende duel tegen Legmeervogels aanstaande zaterdag! A.F.C. D5 - Legmeervogels D4 De jongens hebben lekker getraind de afgelopen week, alleen maandag was het een beetje' regen- en windachtig en de echte 'die hards' die altijd aanwezig zijn, hebben hun conditie uitstekend op peil gehouden. Zaterdag 27 februari, 'de computer gestuurde terreinknecht' meldt: "Alles goedgekeurd!" Hoera we kunnen weer. We treden aan met slechts 6 jongens van ons zelf, Bandy, Peter, Sander, Joakim, Jair en Jeroen. Gelukkig heeft Jan Verhagen gezorgd voor de nodige versterking uit de Dl, D2, D4 en de D6. Deze keer kom ik er iets eerder achter dat er geen scheidsrechter voor ons is. Mark heeft zich vanmorgen ziek gemeld en Mike fluit reeds een andere wedstrijd. Jan Koomen doet zijn best om toch iets te regelen en met de vraag: "Wil je ons een groot plezier doen", vindt hij Joop Nieuwenhuys bereid om ons te fluiten. Joop schakelt zijn zoon Flip in om hem te assisteren. Iedereen staat op zijn favoriete positie en de wedstrijd begint. Het is al vrij snel duidelijk dat onze invallers een hoop ervaring met zich hebben meegebracht, want het loopt als een sneltrein op een gladde rails. Goed combinatiespel afgewisseld met scherpe passes resulteert al snel in een voorsprong. De D5 is ontketend!

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 12