LIGGING
TERREINEN
ZATERDAG
Bal in de sloot?
Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse
Kade, Nieuwe Amsterdamseweg, 0294-
283984
ABN/AMRO, Amstelveen, Jan Tooroplaan
48, 020-6431327
ADE, Weesp, Gem. Sportpark Papelaan,
0294-413993
Alliance '22, Haarlem, "Egelantierlaan",
Zeedistelweg 1, 023-5244057
Almere, Almere, Sportpark De Marken,
Hofmark, 036-5310005
AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld,
Kalfjeslaan, 020-6457248
Argon, Mijdrecht, Sportpark Gemeentecom
plex Hoofdweg, 0297-287985
AS '80, Almere, Sportpark Klein Brandpark,
Eilandendreef, 036-5331335
Buitenveldert, Amsterdam-Zuid, Sportpark
Buitenveldert, De Boelelaan, 020-6445577
DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
meer, Troelstralaan, 020-6139209
Diemen, Diemen, Sportpark de Diemen,
Sportlaan, 020-6992048
DWS, Amsterdam-West, Sportpark Spie
ringhom, Seineweg, 020-6881627
DWV, Amsterdam-Noord, Sportpark Elzen
hagen, J.H. Hisgenpad, 020-6369195
Eendracht '82, Amsterdam-West, Sportpark
De Eendracht II, Bok de Korverweg, 020-
6131829
Geinburgia, Amsterdam Z-O, Sportcomplex
B. de Vries, Seizoenenhof, tel.
IW, Landsmeer, Sportpark De Breek,
Sportlaan, 020-4821937 of 4826188
KBV, Amsterdam-West, Sportpark Rieker-
haven, Overschiestraat, 020-6173635
KDO, De Kwakel, Sportpark KDO, Vuurlijn
51,0297-564538
Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark Rand-
hoom, Legmeer, Randweg/Noordammerweg,
0297-563681
Martinus St., Amstelveen, Sportpark Over-
burg, Amsterdamseweg 251, 020-6413882
NEC '75, Amsterdam-Noord, Sportpark De
Weeren, Volendammerweg, 020-6324385
Oriënt, Amsterdam-Noord, Sportpark De
Weeren, Volendammerweg, 020-6325558
OSC, Amsterdam, Sportpark Ookmeer,
Troelstralaan, 020-6113525
OSV, Amsterdam-Oostzaan, Sportpark
Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6311476
RAP, Amsterdam, Sportpark Buitenveldert,
De Boelelaan, 020-6445081
Rapiditas, Weesp, Papelaan, 0294-413791
RKDES, Kudelstaart, terrein Mijnsherenweg
62, 0297-321548
Sloten/Rivalen, Sportpark Sloten, Sloter-
weg, 020-6153213
SMS, Nieuw Vennep, Oosterdreef 28, 0252-
675696
Spijkenisse, Spijkenisse, complex Jaap
Riedijk, Lange Groeneweg 100, 0181-
646379 of 637534
Sporting Maroc, Amsterdam, Sportpark de
Eendracht, Bok de Korverweg, 020-6137647
Terrasvogels, Santpoort-Noord, Sportcom
plex De Elta, Sportlaan 3, 023-5378652
Victory The, Weesp, Sportpark Graveland-
seweg, 0294-413816
Volendam, Volendam, Sportlaan, 0299-
363303
Volewijckers de, Amsterdam-N., Sportpark
Buiksloterbanne, Baron de Coubertinlaan,
020 6316433
WA/Spartaan, Amsterdam-West, Sport
park Jan van Galen, Jan van Galenstraat,
020-6188766
ZPC, Amsterdam-Oost, Sportpark Midden-
meer, Radioweg bij kruislaan, 020-6924122
Dit komt herhaaldelijk voor. Heel vervelend,
want de wedstrijd kan daardoor enige tijd stil
liggen. Men kan niet bij de bal want de
afstand van de kant naar de bal is te groot.
Daar is nu een oplossing voor. Bij elk veld
aan de sloot ligt een zg. "ballengrijper". Het
wordt nu een fluitje van een cent om de bal
uit de sloot te halen.
Laat de ballengrijper wel steeds op z'n plaats
liggen.
Zaterdag 1
Za 20/2: Buitenverldert 1-AFC 1, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: C.M.A.
Hofland Veld 1
Za 27/2: AFC 1-Xanthos 1, Aanvang: 14.30
uur. Bijeen: 13.30 uur, Sch: H.R.H. Bock
Veld 2
Dirk Jan Bakker, David Benninga, Elton van
Bosse, Johan Dol, Derk de Getrouwe, Rob
Groenteman, Dennis van Ham, Michael Kok,
Brian Koster, Marcel Koster, Rob Leijsse-
naar, Schillo van Loggem, Jan Wieger van
der Linden, Nicky den Ouden, Rene Panhuis,
Rogier Raat, Jack Stenzier, Jasper Swelheim,
George The, Frans Versteeg, Daniel Vecht,
Kenneth te Vrede, Jacco Ypma en Peter van
der Waart.
Afschrijven Peter van der Waart (023-
5401081).
Zaterdag 2
Za 20/2: Volendam 4-AFC 2, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.00 uur Sch: J.R.
Stumpe Veld
Za 27/2: WA/Spartaan 2-AFC 2, Aanvang:
11.30 uur, Bijeen: 10.15 uur, Sch: c. Stau-
besand Veld 1
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot
huis, Bruno Dury, Benno Honsdrecht, Mein-
dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs-
senaar, John Luske, Robert Mulder, Rico
Overhaart, Roger Ritz, Joris Scheepers,
Rutger Snow, Michiel Temminck, Han
Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 020-6768617
of 6666656.
Zaterdag 3
Za 20/2: ABNAMRO 3-AFC 3, Aanvang:
12.00 uur, Bijeen: 11.00 uur, Sch: C. van
Zuylen Veld 2
Za 27/2: SMS 5-AFC 3, Aanvang: 14.30 ut
Bijeen: 13.30 uur, Sch: M. Pothuizen
Veld 3
H. Burgstra, H. Dekkers, P. Kuin, H. Kwel
keboom, M. Nooter, R. Oskam, A. Polma
R. Pförtner, B. Polder, P. Rehman, R. Rami
helawan, B. Reker, P. Trauschke, T. Veste 1
bohm, M. Voskuilen, D. van Vugt, G. c
Wilde, W. de Witt.
Afschrijven bij Hans Dekkers 6925801/02;
5622929 of Maarten Nooter 7701123.
Zaterdag 4
Za 20/2: OSC 2-AFC 4, Aanvang: 14.30 uu!
Bijeen: 13.30 uur, Sch: W. Cats Veld 2
Za 27/2: DGC 2-AFC 4, Aanvang: 14.3
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: S. Kloos Veld
Thijs Berntsen, N. Elskamp, E. Euwes, Ij
Heertje, Mare de Hond, Jean Paul Krai
Raoul Krak, Axel Lemmens, G. Patinama,
Patinama, R. Roeden, M. Sjiew a Joen, V,
Zoethout, E. Sajet, D. Veltheer.
Afschrijven bij Jean Paul Krak 6108865 I
ij
Zaterdag 5
Za 20/2: AFC 5-Kadoelen 4, Aanvang: 14.3'
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: J.P. Nagtega;]
Veld 2
Za 27/2: AFC 5-OSV 2, Aanvang: 14.30 uu.f
Bijeen: 13.30 uur, Sch: P. Brans Veld 3
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiesen,
van Broeckhuysen, R. van Doesburg, F j
Drenkelford, R. van Dijk, T. Egbers, E
Frankfort, M. Gosler, L. Hekster, N. Hekste
D. Huisman, H. Hulst, R. Koster, E. Meije
R. Overweg, A. Peters, B. de Rooy, R. Stc
fels, A. van Stek, H. de Wit, C. Thomas.
Afschrijven bij Dick Huisman 6418133 c
06-54650321.
Zaterdag 6
Za 20/2: AFC 6 vrij!
Za 27/2: OSC 3-AFC 6, Aanvang: 11.30 uu
Bijeen: 10.30 uur, Sch: N.N. Veld 1
W. van Dantzig, J. van Dijk, J. van Does
burg, H. Hamersma, A. van Helden, S. Hul
O. Hoogendijk, W. Klooster, H. Koen der:.
A. van Leeuwen, M. Mattens, R. Lobatto, E
Rettich, J. van Tiel, C. Verkaik, Th. Willen
sen, B. Zomer, S. Zomer.
Afschrijven bij Rob Lobatto 6691723 c
0297-562120 voor donderdag
Veteranen 1
Za 20/2: AFC Vl-St. Martinus V2, Aanvang
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur Veld 3
Za 27/2: AFC Vl-RKAV V2, Aanvang
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur Veld 5
Wim Admiraal, Bob v/d Bergh, Ruud d
Bruyn, Nico Cohen, Hans Coorengel, Wir
Crouwel, Reinier van Dantzig, Jacques v/
Glas, Jan Koomen, Marcel Koster, Mauric
Koster, Ruud Mantel, Joop Nieuwenhuys
Ron Prins, Wim Ringe, Ab Springer, Ro
Susan, Charles Thomas, Jan Verhagen, A
Westerhof, Machiel v/d Woude.
Mental coach: Dirk Dirksen
Afschrijven bij Hans Coorengel: 6419463 c
06-54656918
Scheidsrechter: Cocky van Duijvenbode