ARYING VETERAMEN VAM AFC jÉÉgB pioenschappen op Gran Canaria gehouden. Werd Guido misselijk van het rondjes rijden, probeerde Ashwin iedereen te slim af te zijn door bij een bocht recht door te rijden, de winnaar dit jaar is Edwin Meilink met op de tweede plaats Peter de Waal en Pascal Kamp als derde. Ook dit jaar ging de medaille voor de sportiefste coureur naar Marcel Koster. (Het is alleen voor de Nederlandse wegge bruikers te hopen dat Marcel niet zo rijdt als hij kart). Na de prijsuitreiking nog even een interview met Peter de Waal (alias Jeskefet, de video hiervan is beschikbaar bij een min. afname van 10 banden), weer is. Wij willen dan ook het bestuur en de AFC Vriendelijke Bedrijven bedanken voor het mogelijk maken van deze onvergetelijke trip. Last but not at least Amel Vroege (Neckermann Reizen) die wederom alles tot in de puntjes geregeld heeft. Klasse Amel. Waar deze trip natuurlijk voor bedoeld is om de groep dichter bij elkaar te krijgen zo dat er een goed resultaat in de tweede competitie helft neer gezet kan gaan worden. En zie daar afgelopen zondag DEM - AFC 2-5. In derdaad de groep is dichter tot elkaar geko men en ondergetekende verwacht dan ook Elke groepering binnen de AFC voelt zich min of meer belangrijk. Zo ook de Veteranen If van AFC. En daarvan mocht ik dan zo af en toe naar buiten wat laten uitlekken. Nu zit ik te bedenken, wat of wie is er eigenlijk nou echt belangrijk? OK, de Veteranen hebben een hoog bestuurs- en commissiegehalte en zijn daarom gewoon belangrijk voor de club. Maar als ik dan lees dat AFC 635 jeugdvoet ballers opleidt binnen en vergeet niet buiten het veld, denk ik: wat is er nou echt belang rijk binnen de club? Daarom lees ik ook met veel plezier de stuk jes en verslagen van de jeugdspelers over hun team. Ik vond het leuk om via ons club blad kennis te mogen maken met ene Richard Root van de D8 en met Seth van Stralen over de C5 en zijn Barwitswa. Stond er niet in het Jeugdplan van de jeugd commissie;" de Jeugdcommissie leidt de toekomstige Veteranen op?" Dus voor taken binnen het veld, maar ook daar buiten? Ver schillende bestuursleden hebben hun jeugd ook in AFC beleefd. Inmiddels spelen onze huidige Veteranen hun wekelijkse spelletje. Jack van Gelder is een voorstander van de lange pass. Maurice de Hond duikt politiek links en rechts de vijandelijke schoten uit zijn doel. Kees Ge- hring is nog steeds voor elke veteranenver- dediging een gevaar en het middenveld met Theo Husers en Willem de Ridder is onver slaanbaar. Maar...de ploeg is boos. Boos op Derk Grot en Henk Bijlsma .In kansrijke Ook korten stond op het programma Saamhorigheid troef op Gran Canaria Na zondag door de trainer vrijaf gekregen te hebben, konden we de gehele dag genieten van de zon, voordat we aan het eind van de middag de terug reis weer moesten aanvaar den. Eens te meer ging het besef door deze ploeg heen hoe uniek deze trainingsstage elke keer nog wat fraaie dingen van deze groep. Maar pas op Want één zwaluw maakt nog geen zomer. Let the games begin. Joey Zebeda Stefan Teeken, winnaar van de Zilveren Spoon, voor de meest originele "maiden speech

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 9