Malle Dieven winnen zonovergoten sixes. Onder een stralende hemel werd op 1 januari jl. per traditie op Goed Genoeg gevoetbald. Aan de Sixes namen dit jaar ruim dertig spelers mee. Met een beetje passen en meten gingen 6 teams van start. Vooraf werden handen geschut, oliebollen/appelflappen van Netty en Pim gegeten en gym bedreven onder aanvoering van aerobic queen Bianca die de heren spelers tracteerde op een pittige nieuwjaarsstart. Uiteraard moesten de teams worden geformeerd en benoemd. Gingen vorig jaar nog de euro's, lires, ponden, dol lars, roebels en lires de wetra-wei in, nu waren het Spitsbergen, Antartica, Hawaii, Maladieven, Nepal en Nije Trijne. Oorden waar het met de millennium-problematiek in 2000 misschien goed toeven is. Na een span nend finale waarin de Maladieven, snel omgedoopt tot Malle Dieven, op penalties Nije Trijne van de hoofdprijs afhield, werden de Sixes besloten met een gezellige prijsuit reiking, waarbij alle deelnemers een schitte rend diploma van Lex Rimini met foto kre gen uitgereikt. Voor de Maladieven was er natuurlijk champagne, maar er werden meer prijzen - beschikbaar gesteld door Kappé Schiphol - verdeeld. Beste speler: Tjebbe Krot, aanstormend talent: Dustin Huisman, meest enthousiaste speler: Mike Janssen, felste speler: Benno Honsdrecht, aanmoedi gingsprijs: Ger Smit. Jacques v.d. Glas, Cockie van Duivenbode (scheidsrechters) en Peter v.d. Dungen (wedstrijdleider) zorgden samen met Henk v,d. Jagt voor een ordente lijk verloop. De regie van de Sixes was in de bekwame handen van Frans Jüch. Jammer was het dat Ronald Koster met een kniebles sure moest uitvallen. Al met al werd er 1 januari jl. lekker gevoetbald, maar het had met een grotere opkomst (waar waren de zondag-senioren?) met dit stralende weer een groot voetbalfeest kunne zijn. Hoe zal het op 1 januari 2000 gaan? SIXES 1999: Tableau de la troupe! Nieuwjaarsdag Het traditionele SIXES toernooi op Nieuw jaarsdag werd aangevangen onder een zonni ge praktisch wolkeloze hemel. Er was weinig wind en er waren veel (kan altijd nog meer!) deelnemers. Naast de altijd trouwe bekende gezichten opmerkelijk veel jeugd, en dat verheugt. Maar niemand van de zondag B Peter v.d. Dungen had het Wetra-veld reeds in puike staat gebracht, rechte lijnen en gemarkeerde doeltjes. Maar ook daarna in ons clubhuis nam Peter spontaan een aantal taken op zich op de hem bekende wijze. Na een vlotte inleiding door Machiel v.d. Woude kon 'de grote kleine man' Lex Rimi ni aan de slag om in zijn mooie handschrift de teams in te delen en de deelname oorkondes te schrijven. Niemand mocht het veld betreden nadat onder leiding van een stevige aerobic-girl voor de bar van Pim v.d. Meent de spieren werden losgemaakt. Ar men, benen en ook de romp werden onder handen genomen op het ritme van een beat. De lerares liet zich niet van haar stuk bren gen tussen al die kerels! Eenmaal op het veld was het zoals Dick 1 Huisman terecht hard uitriep "Jongens dit is toch echt genieten hè!!!" En dat was het ook ondanks de rafels en scheuren aan de hesjes. 1 Iedereen op z'n eigen manier en met z'n eigen inbreng. Zoals Cocky van Duyvenbode 1 en Jacques v.d. Glas die floten. Of de fana tieke Fred ten Nijenhuis en Meindert Huis man (wat een inzet). En de deelname van 1 vele jongeren, onze toekomst! En tal van supporters langs de lijn! Na afloop veel plezier en hilariteit tijdens de! prijsuitreiking, waar het team "de Malledie- I ven" met o.a. good old Ap Springer de eerste prijs in de wacht sleepte. En vele woorden van dank werden uitgesproken voor hen die zich spontaan en met liefde inzetten voor dit samenzijn, dat door alle aanwezigen zeer werd gewaardeerd, en waarover tijdens de Nieuwjaarsreceptie nog werd nagebabbeld. Want velen die 's morgens de benen strekten hieven ook 's avonds het glas op 'Goed Genoeg'. Zo gaat dat bij ons AFC! Frans Jüch Commissie Pers, Publiciteit Evenementen Machiel van der Woude SIXES 1999: Warming-up o.l.v. Aerobic Queen Bianca. 5

Schakels (clubbladen) | 1999 | | pagina 5