AFC VOETBAL-EVENEMENTEN
SIXES - vrijdag 1 januari 1999:
ZAALVOETBAL - zondag 3 januari 1999
deelname voor iedereen vanaf 17 jaar: A-jeugd, zaterdag- en zondag senioren;
ontvangst en inschrijving vanaf 10.00 uur met oliebollen; daarna gezamenlijke warming up!
aftrap precies om 11.00 uur; indeling teams via trekking uit champagnekoeler; er wordt gespeeld op
het Wetra veld; op iedere helft spelen twee zestallen tegen elkaar met kleine doeltjes.
Finale gepland om 13.30 uur; daarna feestelijke prijsuitreiking voor alle spelers!
LOCATIE: AFC 'GOED GENOEG'
deelnemende teams: zaterdag 2,3, 4 en 5, veteranen 1 en 2, zondag 5, 6, 7, 8, 9,10,11,12 en 13;
ochtendronde aanvang 10.00 uur met: zaterdagteams 2,3. 4 en zondagteams 5, 6, 7, 8, en 9
ontvangst en inschrijving vanaf 09.00 uur;
aftrap precies om 10.00 uur;
einde ochtendronde en prijsuitreiking om 13.15 in de zaal.
middagronde aanvang 13.45 uur met zaterdagteams 5 en 6, veteranen 1 en 2, zondag 10,11,12 en 13;
ontvangst en inschrijving vanaf 12.00 uur;
aftrap precies om 13.30 uur;
einde middagronde en prijsuitreiking om 17.30 in de cantine.
LOCATIE: EMERGOHAL, Langs de Akker 3, Amstelveen, (bij ziekenhuis Amstelveen, vlakbij de
Amstel), tel. 020-6454255; telefoon wedstrijdleiding 06-54656918.
SUPPORTERS ZIJN VAN HARTE WELKOM.
Teamindeling poule A
kleedkamer
1
2
3
4
poule;
A
B
A
B
A
B
10.00
10.25
10.50
11.15
11.40
12.05
12.30
12.55
Teamindeling poule A
kleedkamer
Teamindeling poule B
kleedkamer
Teamindeling poule B
kleedkamer
7
zaterdag 2
zondag 5
zaterdag 3
zondag 6
10.20 uur
10.45 uur
11.10 uur
11.35 uur
12.00 uur
12.25 uur
12.50 uur
13.15 uur
zat. 2 - zond. 5
zat. 4 - zond. 7
zat. 2 - zat. 3
zat. 4 - zond. 8
zat. 2 - zond. 6
zat. 4 - zond. 9
5e plaats - 6e plaats
le plaats - 2e plaats
zaterdag 5
zaterdag 6
zondag 10
zondag 11
1
2
1
2
poule:
A
B
A
B
A
B
13.45 - 14.05 uur
14.10 - 14.30 uur
14.35 - 14.55 uur
15.00- 15.20 uur
15.25 - 15.45 uur
15.50 - 16.10 uur
16.15 - 16.35 uur
16.40 17.00 uur
zat. 5 - zat. 6
vet. 1 - vet. 2
zat. 5 - zond. 10
vet. 1 - zond. 12
zat. 5 - zond. 11
vet. 1 - zond. 13
5e plaats - 6e plaats
le plaats - 2e plaats
zaterdag 4
zondag 7
zondag 8
zondag 9
1
2
3
4
poule;
A
B
A
B
A
B
10.00-
10.25 -
10.50 -
11.15 -
11.40-
12.05
12.30 -
12.55
10.20 uur
10.45 uur
11.10 uur
11.35 uur
12.00 uur
12.25 uur
12.50 uur
13.15 uur
zat. 3 - zond. 6
zond. 8 - zond. 9
zond. 5 - zond. 6
zond. 7 - zond. 9
zat. 3 - zond. 5
zond. 7 - zond. 8
T plaats - 8e plaats
3e plaats - 4e plaats
veteranen 1
veteranen 2
zondag 12
zondag 13
3
4
3
4
poule:
A
B
A
B
A
B
13.45 - 14.05 uur
14.10- 14.30 uur
14.35 - 14.55 uur
15.00- 15.20 uur
15.25 - 15.45 uur
15.50- 16.10 uur
16.15 - 16.35 uur
16.40 - 17.00 uur
zond. 10 - zond. 11
zond. 12 - zond. 13
zat. 6 - zond. 11
vet. 2- zond. 13
zat. 6 - zond. 10
vet. 2 - zond. 12
T plaats - 8e plaats
3e plaats - 4e plaats