PUPILLEN
F
PUPILLEN
1
i
a
s
aJJ
we QAAn ÓR VOOR!
3.
Vi
4..
5.
vi
VI
ei
6
A
7
o
V
b
Daniel Lionarons, Zianic Past, Bram van der
Schaft, Renko Verheij, Elbert Waller, Geza
Weisz, Timon van der Put, Alex van Stok-
kum, Steven Rubinstein, Joost van Eijmeren,
Edzard Evenhuis, Thomas Lubbers, Manus
Polling, Patrick Fahim, Jason Tan, Boris le
Feber, Thomas Flor, Daniel Vischjager,
Thomas Abeln, Jaap van Schaik, Gilles van
Resteren, Jarno Michielsen, Bas Verheugt,
Nils van Lingen, Mark Pullens, Laurens van
Rooij, Reinier van Rooij, Youri Bottse,
Philip Hes, Jacques Huiman, Mario Kalter,
Charley van der Meijden, Richard Root,
Brett Schiebergen, Victor Schiering, Carl
Hamerslag, Hugo Bos, Eduard Herkes, Di-
mitri Kat, Boyd Elstrodt, Alric Morrison,
Mink Sjamsoedin, Rutger Barendse, Addy
Barsoum, Bas Barteling, Nicolai Goetheer,
Ferdinand Grapperhaus, Jorden Hagenbeek,
Daniel Haven, Alex van Leeuwen, John
Louman, Lorian Rotstein, Ruben Rouwen
daal, Rutger Teulings, Thomas Wiewel,
Timme Wielinga, Willem de Grave, Marcel
Dury, Armin Kooshabadi,
trainings- oefenprogramma:
wo. 19 aug. 16.30-17.30 uur trainen
ma. 24 aug. 16.30-17.30 uur trainen
wo. 26 aug. 16.30-17.30 uur trainen
za. 29 aug. kennismakingstoernooi
ma. 31 aug. 16.30-17.30 uur trainen
wo. 2 sept. 16.30-17.30uurtrainen D4,D5, D8
wo. 2 sept.17.30-18.30uurtrainen D6,D7,D9
za. 5 sept. start competitie
c
1<
0
Ij'1
lo
ij"
•j'
'c
1
i
t I
f 1
p
j i
T]:
L
fi,
ui.:
Af
l„
De selectie-spelers van het E-11 -tal hebben
allemaal een brief ontvangen met het oefen
programma.
De onderstaande E-pupillen beginnen op
woensdag 19 augustus onder leiding van
Joris de Wijs met trainen. Voor alle duide
lijkheid, de samenstelling van de selectie is
voorlopig. De komende weken zal de samen
stelling van de teams vaster bepaald gaan
worden. Op vrijdag 21 aug. en zaterdag 22
aug. is er al direkt een toernooi bij St. Marti-
nus op de eerste training wordt hierover meer
informatie verstrekt.
Telkamp Robin, Slagter Charlie, Price Dy
lan, Sijtsma Tom, Bos Thijs, Blokker Darius,
Canes Joop, Pietrzak Camiel, Duba Moran
Herman, Halsema Jeroen, Tugendhaft Jona
than, Dekker Max, Wijs de Milan, Mieghem
v. Daryl, Admiraal Felix, Boer den Patrick,
Rijp Chevello de, Klompmaker Maxime,
Born Thomas, Heus Jeffrey, Vegchel van
Victor, Lodder Olivier, Rochat Gregory,
Ramsahai Mitchell, Stokhof Donald, Tromp
Pieter, Klein Essink Elja, Steenhuis Enzo,
Hilf Eyal, Kool Benjamin, Sandberg Bart,
Juliard Daniel, Lubbers Pieter, Oort Danillo
van, Streur Geert, Gulcher Coen, d'Arnaud
Gerkens Wieger, Schoffelmeer Casper, Os
van Alexander, Haagstam Danilo, Yildiz
Ikalev, Parson Larry, Velink Jelte, Beurs
Mark de, Waller Xander, Schoute Demy,
Meijer Yannick, Ubbergen Julian, Wevers
Robert, Meijer de Dirk, Tijssen Stephan,
Fretes de Fedor, Singels Maxime, Grot Do-
menic, Dury Alexander, Moses Ruben,
Winkler Michiel, Darib Issam, Ramer Milan,
Perret Adrien, Bos Steven, Veer v.d. Wout,
Klinkenberg Wim, Dam Sander van, Dulle-
mans Jonathan, Keissen Marco, Lionarons
Micha, Bary Mark, Bishof Martin, Wiewel
Joren, Vromans Bart, Mulder Oskar, Leeu
wen Bastiaan van, Yoon Du Joon, Haan
Tycho de, Hamersma Bob, Uilenbroek Ma-
thijn, King Emmet, Gerwen van Mark,
Heyne Floris, Dongen Rients van, Lee Came
ron, Groenteman David, Lieme Benjamin de,
Haven Michael, Veen Kasper van, Melsen
Jeroen, Galen v.. Tim, Scholte Abe, Eenden
burg v. Valentijn, Brakel Casper, Bartelsman
Arne, Schild Julian, Bohne Raoul, Hes
Alexander, Kumar Gautam, Kan Me Raoul,
Gerolt Ernst, Drentje Sam, Leau Daniel de,
Lie Cameron, Wal Hein van der, Hendriks
Jesse, Geuns Thomas van, Aendano Vera
Philippe, Oosten Michael, Ende Varen v.d.,
Ruys Tom, Rooyens Max, Huisman Joost,
Mark van Teunenbroek,
wo. 19 aug. 15.30-16.30 uur trainen
vr. 21 aug. toernooi St. Martinus (op de
training worden de teams en de tijd bekend
gemaakt)
za. 22 aug. toernooi St. Martinus (op de
training worden de teams en de tijd bekend
gemaakt)
ma. 24 aug.17.30-18.30 uur trainen voorlo
pige E4, E5, E6
ma. 24 aug. 18.30-19.30 uur trainen voorlo
pige El, E2, E3
wo. 26 aug. 15.30-16.30 uur trainen
wo. 26 aug. bekerwedstrijd El en E2
za. 29 aug. 11.15-13.00 uur kennisma
kingstoernooi AFC verzamelen 10.45 uur
ma. 31 aug. 19.15 uur DWS El- AFC El
verzamelen 18.15 uur
ma. 31 aug. 19.15 uur DWS E2- AFC E3
verzamelen 18.15 uur
ma. 31 aug. 18.15 uur DWS E3- AFC E4
verzamelen 19.15 uur
ma. 31 aug. 18.15 uur DWS E4 - AFC E6
verzamelen 19.15 uur
ma. 31 aug. 17.30-18.30 uur trainen voorlo
pige E5
ma. 31 aug. 18.30-19.30 uur trainen voorlo
pige E2
wo. 2 sept. 15.30-16.30 uur trainen
wo. 2 sept.bekerwedstrijd El en E2
za. 5 sept. start competitie
Oude Marcus de, Redondo Shane, Eigen
brood Jurriaan, Malschaert Abel, Schip
Davey v.t., Massar Sam, Tiel Milan van,
Abeln Jason, Fakkeldij Henk, Molenaar
Robert-Jan, Laudrup Andreas, Weyl Vincent,
Steunebrink Lars, Smit Randall, Dunnee
Nick van, Wall Sake van der, Visser Thomas,
Vernooy Thijs, Sanders Oscar, Munnik
David de, Bottse Kay, Frijns Stephan, Leons
Alain, Klooster William, Smalhout Benji,
Vos Niels, Curry Timothy, Steenhuis Boris,
Rekelhof Victor, Mulder Kester, Te Vrede
Mitchell, Hiensch Duco, Achmad Justin,
Post Quinten van der, Dedem Joop van,
Inden Brian, Treurniet Ruben, Stapel Sem,
Wallheimer Raph, Adams Gilliam, Bary Tim,
Stefels Maxim, Small Gene, Wulffele
Maxim, Oldenhof Jasper, Albrecht Pieter,
Lugt Floris de, Scholte Sil, Sam Cohen,
Daniel Herter, Diego Teizeira, Thom Beu-
mer, Philip Veenstra, Tim Davidson, Corne
lls Smits
wo. 19 aug. 13.30-14.30 uur trainen
za. 22 aug. toernooi Zeeburgia F1 en F2
za. 22 aug. toernooi St. Martinus (op de
training worden de teams en de tijd bekend
gemaakt)
zo. 23 aug. toernooi St. Martinus (op de
training worden de teams en de tijd bekend
gemaakt)
ma. 24 aug. 17.30-18.30 uur trainen
voorlopige F1
wo. 26 aug. 13.30-14.30 uur trainen
wo. 26 aug. bekerwedstrijd F1 en F2
za. 29 aug. 9.30-11.00 uur kennisma
kingstoernooi AFC verzamelen 9.00 uur
ma. 31 aug. 17.30-18.30 uur trainen
voorlopige F1
wo. 2 sept. 13.30-14.30 uur trainen
wo. 2 sept. bekerwedstrijd F1 en F2
za. 5 sept. start competitie
De F-pupillen beginnen op woensdag 19
augustus onder leiding van Joris de Wijs met
trainen. Op zaterdag 22 aug. en zondag 23
aug. zijn er al direkt toernooien bij St. Mar
tinus en Zeeburgia op de training wordt
hierover meer informatie verstrekt.
De komende weken zal de samenstelling van
de teams bepaald gaan worden. Zijn er ver
zoeken over de indeling van de teams, dan
kunnen deze verzoeken tijdens de training
schriftelijk ingediend worden bij Jan Verha
gen.
14