LIGGING
TERREINEN
ZATERDAG
ZONDAG A
c:i
how
3.
Vi
4.-
5.
Vi
V(
ei
6
A
7.
01
V
b
J
c 1
1< I
/I
0 1
ij'
lo1
]j"
•j' I
'0 1
1
woensdag 26 augustus
19.00 uur: AFC - Volewijckers (za.)
(beker 003)
19.00 uur: KDO - AFC 1 (za.)
(beker 002)
18.45 uur: AFC D2 - TOS Actief D2
(beker 31777)
18.45 uur: AFCF1 -AGBF1
(beker 975)
18.45 uur: AFC F2 - Blauw Wit F2
(beker 1032)
zaterdag 29 augustus
19.00 uur: Neerlandia/SLTO (za.) - AFC
(beker 121)
19.00 uur: KSJB (za.) 2 - AFC 2
(beker 102)
19.00 uur: AFC (za.) 1 - Aaalsmeer
(beker 119)
19.00 uur: AFC (za.) 2 - Blauw Wit 2
(beker 064)
maandag 31 augustus
19.00 uur: Amstelveen/ H. A2 - AFC A2
(beker 1262)
18.45 uur: ZSGO/WMS Dl - AFC Dl
(beker 801)
dinsdag 1 september
19.00 uur: AFC 2 - De Meer 2
(beker 166)
19.00 uur: AFC (za.) 2 - RAP (za.) 2
(beker 127)
19.00 uur: Oriënt Al - AFC Al
(beker 1277)
19.00 uur: AMVJ - BI - AFC BI
(beker 47226)
19.00 uur: Swift Cl - AFC C2
(beker 567)
18.45 uur: Swift D2-AFC D2
(beker 31779)
woensdag 2 september
19.00 uur: AFC - Buitenveldert
(beker 236)
19.00 uur: AFC (za.) 1 - RKAV (zo.) 1
(beker 235)
18.45 uur: FIT E2-AFCE1
(beker 1090)
18.45 uur: TOB E2-AFC E2
(beker 1156)
18.45 uur: V& V 2 - AFC 2
(beker 1034)
SI donderdag 3 september
19.00 uur: Blauw Wit B2
F (beker 47214)
7 1
i
i
T]i'
F.
c
Dl,.
AFC B2
KBV, Amsterdam-West, Sportpark Rieker-
haven, Overschiestraat, 020-6173635
KDO, De Kwakel, Sportpark KDO, Vuurlijn
51,0297-564538
Martinus St., Amstelveen, Sportpark Over-
burg, Amsterdamseweg 251, 020-6413882
Meer De, Amsterdam-Oost, Sportpark Drie
burg, Kruislaan bij Weesperzijde, 020-
6947472
NAS, Zwanenburg, Gemeente Sportpark
Zwanenburg, Populierenlaan, 020-4974549
Neerlandia/S.L.T.O., Amsterdam, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6138556
NFC, Amstelveen-Zuid, Sportlaan, 020-
6412696
Oriënt, Amsterdam-Noord, Sportpark De
Weeren, Volendammerweg, 020-6325558
Pancratius, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalenstraat/ Lindbergh
straat, 020-6593507
RKAVIC, Amstelveen, Sportpark Escapade,
Escapade 5, 020-4961737
Stormvogels, IJmuiden, Sportpark Zeewijk,
Zuiderkruisstraat, 0255-511672
Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-
6764074
Velsen, Velsen-Driehuis, Sportpark Drie
huis, Wolff Dekenlaan, 0255-513768,
Vespucci, Amsterdam, Sportpark Ookmeer,
Troelstralaan, 020-6138335
Voorland, Amsterdam-Oost, Sportpark
Voorland, Middenweg, 020-6926855
WA/Spartaan, Amsterdam-West, Sport
park Jan van Galen, Jan van Galenstraat,
020-6188766
Aalsmeer, Aalsmeer, Sportpark Hornmeer,
Dreef, 0297-326380
Amstelveen/Heemraad, Amstelveen, Sport
laan, 020-6452443
AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld,
]1 Kalfjeslaan, 020-6457248
DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
(1 meer, Troelstralaan, 020-6139209
Mededelingen
Bij het verschijnen van deze Schakel hebben
de spelers van Zaterdag 1 en in iets mindere
mate de spelers van het tweede, al weer enige
trainingsuurtjes in de benen zitten. Eindelijk
begint de zomer en het voetbal lonkt alweer.
Door de toch vele regenbuien, heeft het gras
lekker kunnen groeien. En vol nieuwe hoop
or what ever rekenen wij op het nog strakke
vijfde veld of soms het WETRA voor de
trainingen. Het WETRA zal komend seizoen
officieel als wedstrijdveld worden gebruikt.
Training
Vanaf maandag 17 augustus kan er weer
getraind worden. Onder voorbehoud bij
eventueel te droge velden.
Zaterdag 1 2 op maandag en woensdag:
19.00 uur, 18.45 uur aanwezig.
Zaterdag 3 t/m V1ma: 20.15 uur.
De zaterdag-cie wenst een ieder een sportief
seizoen toe.
Roy van Dijk - voorzitter 023-5248924
Sebo Woldringh - secrataris 020-6768617
Michael Gosler- lid 020-6465702
Voorlopige opstellingen en bekerprogramma
Zaterdag 1
Woe 26/8: KDO l(zon)-AFC 1, Aanvang:
19.00 uur, Bijeen: 18.00 uur, Scheidsrechter:
G. van Maasdam
Za 29/8: AFC 1-Aalsmeer l(zon), Aanvang:
19.00 uur, Bijeen: 18.00 uur, Scheidsrechter:
J.E.T. Angevaare
Woe 2/9: AFC 1-RKAV 1, Aanvang: 19.00
uur, Bijeen: 18.00 uur, Scheidsrechter:
C.J.H. Bijvoet
Dirk Jan Bakker, David Benninga, Elton van
Bosse, Johan Dol, Derk de Getrouwe, Barry
v/d Glas, Rob Groenteman, Dennis van Ham,
Brian Koster, Marcel Koster, Rob Leijsse-
naar, Schillo van Loggem, Jan Wieger van
der Linden, Nicky den Ouden, Rene Panhuis,
Rogier Raat, Jack Stenzier, Jasper Swelheim,
George The, Frans Versteeg, Kenneth te
Vrede, Jacco Ypma en Peter van der Waart
(023-5401081).
Zaterdag 2
Di 25/8: Aalsmeer 2 (zon)-AFC 2, Aanvang:
19.00 uur, Bijeen: 18.30 uur Aalsmeer,
Scheidsrechter: J. Sirach
Za 29/8: AFC 2-Blauw Wit 2 (zon), Aan
vang: 19.00 uur, Bijeen: 18.00 uur, Scheids
rechter H.R. Themen
Di 1/9: AFC 2-RAP 2, Aanvang: 19.00 uur,
Bijeen: 18.30 uur, Scheidsrechter: P. Brans
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Jasper Groothuis, Bruno Dury,
Benno Honsdrecht, Meindert Huisman, Jorg
Lammers, Jacques Leijssenaar, John Luske,
Robert Mulder, Rico Overhaart, Joris Schee
pers, Rutger Snow, Michiel Temminck, Han
Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh (020-6768617).
N.B. Sebo vakantie van 28/8 t/m 13/9. Con
tacten lopen dan via Benno of Scheepers.
Zaterdag 3 4
Voor deze elftallen is er een oefenwedstrijd
georganiseerd op za 29/8, Aanvang 14.30
uur bij voetbalclub NAS in Zwanenburg.
Info via Maarten Nooter (7701123) en Jean-
Paul Krak (6739342).
Voor de overige elftallen wordt nog bekeken
of er mogelijkheden zijn tot het spelen van
oefenwedstrijden.
15 augustus:
Eijsden (Limburg) - AFC 1, 14.30 uur
16 augustus
Heer (Limburg) - AFC 1, 14.30 uur
RKAVIC - AFC 2, 12.00 uur
19 augustus
Pancratius 1 - AFC 2, 19.00 uur
Pancratius 2 - AFC 3, 19.00 uur
De Meer - AFC combinatie, 19.00 uur; ter
rein de Meer
20 augustus
Velsen - AFC 1, 19.00 uur; toernooi Storm
vogels
10