PUPILLEN Afscheid van de E3 28 dit keer niet verder dan 2-2. Onze Dl was de morele overwinnaar. Deze kweekvijver vol technisch begaafde vissen liet zien dat ie ook de mouwen kan opstropen om vechtvoetbal te spelen. jullie hebben laten zien dat jullie het voet ballen op een heel veld ontzettend leuk vinden. Ik heb dan ook alle vertrouwen in jullie en kijk met verlangen vaat vooruit naar het nieuwe seizoen waarin ik naar alle waar schijnlijkheid met de meesten van jullie weer een leuke tijd tegemoet zal gaan. Jongens, heel erg bedankt voor het leuke seizoen en bedank je ouders voor hun en thousiasme en betrokkenheid voor, tijdens en na de wedstrijden. Tot volgend seizoen, Boy Na het Winterkampioenschap en de promotie naar een hogere klasse, heeft de E3 met twee wedstrijden minder gespeeld, het seizoen afgesloten met een fraaie derde plaats. Eigenlijk waren alleen de Zandvoortmeeu- wen (El) te sterk voor ons, hoewel het feit dat ze geen returnwedstrijd op Goed Genoeg kwamen spelen, toch weer te denken geeft. Staand vlnr: Nadim Ben Rabba, Brian Ber- kleef (leider), Jelle Bruinsma, Giorgio Ber- kleef Shamir de Rijp, Dargo Botic, Tomas Bleker, Jan Verhagen (trainer/coach), Rodney Ubbergen. Zittend vlnr: Olivier Poederbach, Darnell Cairo, Mark Schol, Lucas Bouwman, Sadic Kilic, Maurits Pompeo. Op het grote Belgisch/Nederlandse toernooi van PSV bleek helaas dat ze in het combina tiespel nog een maatje te klein zijn voor grote jongens als Willem II. (Hoewel... winst op Beerschot is niet niks.) Daar staat tegenover dat onze jongens zich absoluut kampioen toonden op het onderdeel nachtelijk keten. Het weekend in een oude scoutinghut bij Eindho ven was een staaltje teambuilding waar Van Gaal jaloers op zou zijn. En het had nog direct effect ook! De week erna walsten ze op het toernooi van w Leiden over alle tegenstanders heen. Achttien punten uit zes duels. Doelsaldo: 17-1. Voor de derde keer achtereen (en dus definitief) nam het swingende AFC-team de Stevensbloem Bo kaal mee naar huis. Tot slot: we wensen Giorgio een mooie toe komst op de Toekomst en Olivier, 'assistent- coach' Brian Berkleef en Jan Verhagen een spoedig herstel. Over die laatste 'brekebeen'; wie zoveel inzet toont moet wel een groot hart hebben voor AFC, voor het jeugdvoetbal en dus voor de jeugd. Jan, grote klasse! Martin Bouwman Na het uiterst geslaagde MINI WK zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen al weer in volle gang. Er worden oefenwed strijden geregeld etc. Ik wens iedereen een fijne vakantie en be dank iedereen, die dit seizoen heeft meege holpen de jongens in de Jeugd van AFC te kunnen laten voetballen. Tel.: (020) 644 00 29. Fax: (020) 644 11 60 Mobiel: 0654 903659. Email: jpars- ser@euronet.nl. John Parsser Beste Anthony, Danny, Jarno, Jeroen, Luciano, Mike, Ole, Ramon en Ruben. Het voetbalseizoen 1997/1998 zit er weer op. Een seizoen met veel gewonnen wedstrijden, een aantal verloren partijen en sommige wedstrijden die zijn geëindigd in een gelijk spel. Dit heeft uiteindelijk geresulteerd in een welverdiende derde plaats in de hoogste afdeling van E-junioren in de regio Amster dam. Her was een fijn seizoen waarin wij hebben laten zien dat het zonder een vaste keeper toch mogelijk is om goede wedstrijden te voetballen. Ik vond het grote klasse dat jullie in de meeste gevallen vaak zonder te balen het doel voor ons team hebben verdedigd. En met succes!! Op het moment dat ik dit stukje schrijf heb ben we net ter voorbereiding van het volgend seizoen de laatste selectie/oefenwedstrijden achter de rug. Leuke wedstrijden, waarin Na het Hoge Hoeden toernooi, de extra oefenwedstrijden en de MINI WK zijn de jongens inmiddels voorbereid op de dingen, die komen gaan: een nieuwe start op een groot veld met nieuwe gezichten. Als tegenzet heeft de E3 besloten om nog een keer als team te spetteren op het strand van Castricum. Net als bij het toernooi in Huizen, zullen de ouders wel weer diep in het zand moeten bijten. Ook de ouders zullen het moeilijk krijgen met het einde van de E3. Zeker nu ze net waren ingespeeld. Ton als betrouwbaar plaatsvervangend leider, Frits en Michael als scheidsrechters, Arnaud als verzorger, Toon als masseur van de tere kinder- en ouderziel, en Bea en Mijntje, die voor dé juiste sfeer zorgden om te voorkomen, dat de vaders al te serieus zouden worden. Ouders en spelers van de E3: bedankt voor al jullie inzet. Jullie zijn de ideale mix geweest van de dubbele voetbalmoraal, waarbij ge sproken wordt over voetbalplezier, maar gerekend wordt in punten. Applaus voor jezelf. Richard van Rooij Ex leider AFC E3

Schakels (clubbladen) | 1998 | | pagina 28