WEEKEND SPORTKRANT WEEKEND SPORTKRANT. Geachte sportliefhebber, Ja, ik wil graag een abonnement op de Vanaf 16 februari j.l. hebben wij tot onze spijt moeten vernemen dat Courant Nieuws van de Dag niet meer verschijnt. Het is spijtig dat de krant verdwenen is, maar wat ons als sportlief hebber het meest spijt is het feit dat al het amateur sportnieuws van het afgelopen weekend ontbreekt. Alle sport(amateur)verenigingen die 's zaterdag en 's zondags het voetbalnieuws doorbelden kunnen dit nu nergens meer lezen. Geen elftal of trainer van de week, topscorersklassement, interviews, nieuwsfeiten, standen etc. Voetbal minded Amsterdam ondervindt steeds meer het gemis van al deze sportbelevenissen. Geen enkele krant heeft dit overgenomen. Om toch dit gemis weer op te vullen heeft Multipole bv een initiatief ontwikkeld om te bekij ken of al deze informatie weer in een krant-formule kan worden opgenomen. Uiteraard heb ben wij hiervoor wel alle medewerking nodig van leden en donateurs van alle voetbalvereni gingen van zowel het veld als zaal voetbal. Indien de formule aanslaat zullen wij hiermee beginnen in het nieuwe seizoen en medio sep tember elke maandagochtend verschijnen. De krant zal gemaakt worden op tabloid formaat en elke zaterdag en zondag zal de redactie paraat zijn alle voetbaluitslagen en nieuws van alle verenigingen gefaxed danwel doorgebeld te krijgen. Om de krant te laten slagen zouden wij gaarne vernemen d.m.v. bijgaande antwoordcoupon of u een abonnement wenst te ontvangen. De maandagkrant zal wekelijks verschijnen in een oplage van 10.000 exemplaren. De kosten voor het abonnement zijn 34,- per halfjaar Gaarne verzoeken wij u bijgaande antwoordcoupon in te vullen en in open envelop versturen naar Multipole BV, Antwoordnummer 515, 1100 VD Amsterdam Z-0 (Postzegel is niet nodig). Naam Adres Postcode Plaats

Schakels (clubbladen) | 1998 | | pagina 12