R O Q R A M M A
Uitsluitend op de aangegeven velden mag worden gespeeld! Er
worden geen reserve-shirts meer verstrekt. Iedere A.F.C.er dient in
zijn tas altijd een wit reserve shirt bij zich te hebben (zonder teksten
of reclames)!!!
zaterdag 7 februari 1998
15.00 uur AFC veteranen - KHFC veteranen
6
14.30 uur AFC - WA/Spartaan
3e klC 32741
2
14.30 uur AFC 2* - Sporting Noord 2
R2e klB 33821
3
14.30 uur KMVZ 4 - AFC 3
R4e kl F 35017
2
14.30 uur AFC 4 - RKAVIC 6
R4e klG 35125
4
14.30 uur AFC 5 - WA/Spartaan 5
R5ekl I 36111
5
15.00 uur RAP 6 - AFC 6
R5eklD 35541
2
14.30 uurNFC VEI - AFC VEI
3e kl B 38239
3
14.00 uur ADO'20/A 1 - AFC Al
2e DIVA 2100
14.30 uur AFC BI* - DOVO BI
2e DIV A 2362
1
13.00 uur DIO Cl - AFC C2
HKB 13100
1
11.00 uur AFC Dl - DWV D2
le klC 14551
2
09.30 uur KBV D2 - AFC D2
2e kl F 15477
2
09.30 uur AFC D3 - DWV D3
2e klG 15607
2
10.30 uur SVIJ Dl - AFC D4
2e kl C 56683
1
11.00 uur AFC D5 - KBV D4
3e klC 16247
4
09.30 uur AFC D6 - AMVJ D2
3e klC 16249
4
10.45 uur V&V D2 - AFC D7
4e klD 17435
2
12.30 uur St Martinus D5 - AFC
D8 4e kl I
1
13.00 uurDCG D7-AFC D9
4e kl J 18205
1
12.30 uur AFC D10 - Voorland D5
5e kl A 18544
2
10.30 UUR Argon El - AFC El
le kl A 50905
10.30 uur KMVZ El - AFC E2
2e klD 19899
2
11.00 uur AFC E3*-VSVE1
2e kl I 57444
5
10.30 uur Kennemerland E2 - AFC E4
3e klG 21402
2
09.30 uur AFC Fl* - Fortius F1
leklB 24479
3
09.30 uur AFC F3 - Aalsmeer Fl 3
leklC 24605
3
09.30 uur DCGF3-AFC F4 5
2e kl H 25795
5
11.00 uur AFC F5 - Blauw Wit F3
2e kl H 25793
3
09.30 uur KHFC F5 - AFC F6
3e klG 61479
2
11.00 uur RKAVIC Fl - AFC F7
3e kl G 26677
4
12.30 uur AFC F8* - Pancratius F4
3 e kl H 26805
3
10.30 uur Blauw Wit F5 - AFC F9
3e klJ 27071
3
12.30 uur AFC F10* - Fortius F3
3e kl J 27069
3
09.30 uur KDO F3-AFCF11
4e kl B 27467
1
11.00 uur AFC F12* - Pancratius F7
4e kl I 28373
3
zondag 8 februari 1998
14.00 uur DWV-AFC
HK A 2403
1
11.30 uur AFC 2* - Hollandia 2
RHK A41372
1
11.30 uur AFC 3 - Zeeburgia 2
4 R2e klC 41771
1
11.30 uur Bijlmer 2 - AFC 6
R4e kl C 42649
1
12.00 uur Rap 4 - AFC 7
R5e kl F 43747
2
13.30 uurDCG 6-AFC 8
R6e kl F 45267
5
14.30 uur AFC 9 - Sloten 4
R6e kl G 45397
4
14.30 uur AFC 10* - Vespucci 4
R6e kl H 45529
5
14.00 uur Rkdes 6 - AFC 11
R7e kl 147379
2
11.30 uur AFC 12 - Rivalen 3
R7e kl L 55293
5
11.30 uur AFC A3 - WA/Spartaan A2
2e klB 29217
3
11.30 uur AFC B2*-DCOBl
HK A 12262
4
14.30 uur AFC B3 - Overamstel 1
2e klD 55555
3
09.30 uur Waterwijk B3 - AFC B4
3e kl A 30314
4
10.00 uur Diemen B2 - AFC B5
3e kl B 53242
3
12.00 uur Blauw Wit Cl - AFC Cl
HK A 12969
2
09.30 uur Waterwijk C2 - AFC C3
2e kl A 31084
1
09.30 uur AFC C4 - KBV C4
2e klB 58671
4
09.30 uur AFC C5* - NEC'75 Cl
2e kl C 54570
3
10.00 uur Buitenboys C5 - AFC C6
4eklB 32145
5
09.30 uur AFC C7* - Neerlandia/Slto C5
4e kl C 32275
5
14.00 uur OSV C3-AFC C8
4e kl C 32277
2
zaterdag 14 februari 1998
15.00 uur Quick veteranen - AFC veteranen
14.30 uurKSJB-AFC
3e kl C 32747
1
12.00 uur SCW 2 - AFC 2
R2e kl B 33827
1
14.00 uur St Martinus 2 - AFC 4
R4eklG 35129
2
14.30 uur Arsenal 3 - AFC 5
R5e kil 50514
3
14.30 uur AFC 6* - Geuzen/Middenmeer 6 R5e kl D 49993
4
14.30 uur AFC VEI - RKAV E2
3e kl B 38244
2
14.30 uur AFC Al -DCG Al
2e div A2108
1
12.00 uur DWS BI - AFC BI
2e div A 2368
3
14.30 uur Velsen BI - AFC B2
HK A 12269
1
10.30 uur DWS Dl - AFC Dl
leklC 14557
1
11.00 uur AFC D2 - DCG D2
2e kl F 15485
2
11.00 uur TOG Dl - AFC D3
2e kl G 58039
2
09.30 uur AFC D4* - DCO D3
2e klC 15087
2
14.30 uur AFC D5 - AS'80 D7
3e klC 16250
3
11.00 uur SDZ D2-AFC D6
3e kl C 56824
3
11.00 uur AFC D7 - DCG D4
4e klD 17443
4
09.30 uur AFC D8 - Buitenveldert D4
4e kil 18085
4
12.30 uur AFC D9-TabaDl
4e klJ 18213
2
09.30 uur Argon D9 - AFC D10
5e kl A 18548
11.00 uur AFC El - Abcoude El
le kl A 50906
5
14.30 uur AFC E2 - AMVJ El
2e klD 19907
5
09.30 uur Neerlandia/Slto El - AFC E3
2e kl I 57445
2
11.00 uur AFC E4-TOGE2
3e kl G 54786
5
09.30 uur Neerlandia/Slto E2 - AFC E5
3e kl J 21773
2
09.30 uur AFC E6-OsdoEl
3e kl L 57576
5
10.00 uur RKAV E5 - AFC E7
3e klN 22218
3
09.30 uur AFC E8 - KDO E2
3e kl O 22349
5
10.30 uur Buitenveldert M9 - AFC E9
4e kl K 23797
3
12.30 uur AFC E10-DCG E5
4e klL 23915
5
11.30 uur St Martinus E5 - AFC El 1
4e kl M 24022
3
12.30 uur AFCE12-IVV E4
4e klN 24135
5
zondag 15 februari 1998
14.30 uur AFC-AFC'34
HK A 2413
1
12.00 uur DEM 2-AFC 2
RHK A 41376
11.00 uur Stormvogels 2 - AFC 3
Rlekl A 34846
1
14.30 uur AFC 4 - Abcoude 2
R2e klC 41776
2
11.30 uur Sporting Zuid 2 - AFC 5
R3eklD 42015
1
14.30 uur AFC 6-RKAVIC 3
R4e kl C 42657
3
14.00 uur CTO'70/3 - AFC 7
R5e kl F 43819
1
14.30 uur AFC 8* - Pancratius 8
R6e kl F 45275
4
12.00 uur Swift 4 - AFC 9
R6e kl G 45403
2
12.00 uur Turkiyemspor 5 - AFC 10
R6e kl H 45535
2
14.30 uur AFC 11 - RKAV 8
R7e kl I 47387
5
11.45 uur Buitenveldert 8 - AFC 12
R7e kl L 55294
11.30 uur AFC A2 - Waterwijk Al
HK A 28605
2
14.30 uur Halfweg Al - AFC A3
2e kl B 29222
2
11.30 uur AFC B3 - Turkiyemspor B2
2e kl D 58450
4
11.30 uur AFC B4* - Hoofddorp B4
3e kl A 30322
5
11.30 uur AFC B5* - Hoofddorp B5
3e kl B 53243
3
09.30 uur AFC Cl*-DCO Cl
HK A 12977
2
13.15 uur AFC C2-KHFC Cl
HKB 13105
4
09.30 uur AFC C3 - Rapiditas C2
2e klB 31092
4
10.00 uur Devo'58 Cl - AFC C4
2eklB 51584
1
10.00 uur DWV C4 - AFC C5
2e kl C 58693
3
09.30 uur AFC C6*- Rood Wit/A C2
4e kl B 53264
3
11.00 uur Abcoude C8 - AFC C7
4eklC 32281
4
09.30 uur AFC C8 - Waterwijk C6
4e kl C 32285
5