F PUPILLEN
E4
Bij eerstvolgende algehele afgelasting
(eenmalig):
CTO'70 E2 - AFC E4, Aanvang 11.15 uur,
bijeen 10.15
07/02: Kennemerland E2 - AFC E4, Aan
vang 10.30 uur, bijeen 09.30, veld 2
14/02: AFC E4 - TOG E2, Aanvang 11.00
uur, bijeen 10.30, veld 5
Thomas Born, Thijs Bos, Mitchell Hulsthoff,
Olivier Lodder, Philip Meijer, Mitchell
Ramsahai, Gregory Rochat, Alexander Roos,
Tom Sijtsma, Nigel Zurburg.
Leiders: Hans Zurburg (6955141)
E5
Bij eerstvolgende algehele afgelasting
(eenmalig):
Abcoude E2 - AFC E5, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30, kunstgras!!
07/02: AFC E5 - DWV E3, Aanvang 09.30
uur, bijeen 09.00, veld 5
14/02: Neerlandia/SLTO E2 - AFC E5,
Aanvang 09.30 uur, bijeen 08.30, veld 2
Mark de Beurs, Darius Blokker, Joop Canes,
Elja Klein Essink, Camiel Pietrzak, Donald
Stokhof, Pieter Tromp, Victor van Vegchel,
Xander Waller
Leider: Henk Stokhof (4635218), Frans
Pietrzak (6732910)
E6
Bij eerstvolgende algehele afgelasting
(eenmalig):
Abcoude E4 - AFC E6, Aanvang 10.30 uur,
bijeen 09.30, kunstgras!!
07/02: Pancratius E5 - AFC E6, Aanvang,
09.30 uur, bijeen 08.30, veld 4
14/02: AFC E6 - ODO El, Aanvang 09.30
uur, bijeen 09.00, veld 3
Youri Bottse, Davey Driehuis, Philip Hes,
Jacques Huiman, Mario Kalter, Charley van
der Meijden, Richard Root, Axel Rueb,
Victor Schiering,
Leiders: Fred Huiman (6464553) Rene
Kalter (6409683)
E7
Bij eerstvolgende algehele afgelasting
(eenmalig):
Abcoude E6 - AFC E7, Aanvang 10.30 uur,
bijeen 09.30, kunstgras!!
07/02: AFC E7 - DWV E7, Aanvang 09.30
uur, bijeen 09.00, veld 5
14/02: RKAV E3 - AFC E7, Aanvang 10.00
uur, bijeen 09.00, veld 3
Thomas Abeln, Erwin van Bentum, Omri de
Boers, Felix van Es, Willem de Grave, Gilles
van Kesteren, Julian Kuin, Jorn Kwakkel-
stein, Jaap van Schaik, Daniel Vischjager
Leiders: Max Vischjager (6442055), Ton
Kuin (6629046)
E8
07/02: Sloten E2 - AFC E8, Aanvang 11.00
uur, bijeen 10.00, veld 2
14/02: AFC E8 - KDO E2, Aanvang 09.30,
bijeen 09.00, veld 5
Bas Barteling, Ferdinand Grapperhaus,
Jorden Hagenbeek, Alexander van Leeuwen,
Bastiaan van Leeuwen, Lorian Rotstein,
Ruben Rouwendaal, Demy Schoute, Rutger
Teulings, Jacob Zwaan.
Leiders: Alex van Leeuwen (6915412),
Ferdinand Grapperhaus 6701420)
E9
07/02: AFC E9 - Almere El4, Aanvang
12.30 uur, bijeen 12.00, veld 5 (doelen
wegzetten svp)
14/02: Buitenveldert M9 - AFC E9, Aanvang
10.30 uur, bijeen 09.30, veld 3
Addy Barsoum, Mark Bary, Herman Duba
Moran, Nicolai Goetheer, Timon Hagen,
Daniel Haven, John Louman, Thijs van
Mens, Oskar Mulder, Brett Schiebergen
Leiders: Tom Schiebergen (6401988), Tejo
Hagen (6248561)
E10
07/02: Blauw Wit E4 - AFC E10, Aanvang
11.30 uur, bijeen 10.30, veld 2
14/02: AFC E10 - DCG E5, Aanvang 12.30
uur, bijeen 12.00, veld 5 (doelen wegzetten
svp)
Wieger d'Arnaud Gerkens, Danilo Haag-
stam, Jeffrey Heus, Alexander van Os, Larry
Parson, Dylan Price, Casper Schoffelmeer,
Jelte Velink, Jug Vranic, Ikalev Yildiz
Leiders: Guy Price (6797967), Musa Yildiz
(6476747), Karen van Blokland (6890555)
Ell
07/02: AFC Ell - SDZ E3, Aanvang 12.30
uur, bijeen 12.00, veld 5 (doelen wegzetten
svp)
14/02: Martinus E5 - AFC El 1, Aanvang
11.30 uur, bjieen 10.30, veld 5
Steven Bos, Sander van Dam, Darib Issam,
Wim Klinkenberg, Ruben Moses, Adrain
Perret, Milan Ramer, Wout van der Veer,
Michiel Winkler
Leiders: Jaap v.d. Veer (6769552), Micha
Moses (6733913), Erik Bos (6275589)
E12
07/02: KMVZ E2 - AFC El2, Aanvang
10.30 uur, bijeen 09.30, veld 2
14/02: AFC E12 - IVV E4, Aanvang 12.30
uur, bijeen 12.00, veld 5 (Doelen wegzetten
SVP)
Martin Bishoff, Jonathan Dullemans, Max
Hart Nibbrig, Marco Keissen, Micha Liona-
rons, Konstant Obdeijn, Bart Vromans, Joren
Wiewei, Thomas Wiewei
Leiders: Peter Keissen (6796524), Rob Vro
mans (4417647)
Wat te doen bij eventuele afgelasting:
Kijk op vrijdagavond op Teletekstpagina
603, District WEST II. Staat er een kruisje,
dan is het afgelast.
Zaterdagochtend: Thuisspelend: bel (020)
6444350 is AFC antwoordapparaat. Speel je
uit: Luister naar Radio Noord Holland. Na
het nieuws van 08.30 en 09.00 uur is er een
volledige opsomming van de afgelaste vel
den. Alfabetisch per club en dan per veld.
Kijk dus eerst in de Schakel tegen wie en op
welk veldje speelt!
John Parsser, tel.: (020) 644 00 29. Fax
(020) 644 11 60. Email:jparsser@euronet.nl.
RAI-PARKEERTERREIN
Van 5 t/m 14 februari is het pwrkeerter-
rein in gebruik voor de RAI in verband
met de Bedrijfsauto-RAI.
U kunt van het parkeerterrein alleen ge
bruik maken tegen betaling. Dus parkeer
uw auto ergens in Buitenveldert.
Auto's geparkeerd op de weg naar ons
sportpark worden door de politie wegge
sleept. (dit kost veel geld
Voor uitwedstrijden verzamelen bij de
Citroën-garage op het Stadionplein. Dus
niet bij AFC.
F1
07/02: AFC F1 - Fortius Fl, Aanvang 09.30
uur, bijeen 09.00, veld 3
14/02: Diemen Fl - AFC Fl, Aanvang 11.30
uur, bijeen 10.30, veld 2
Felix Admiraal, Daley Blind, Max Dekker,
Alexander Dury, Jeroen Halsema, Yannick
Meijer, Daryl van Mieghem, Jonathan Tu-
gendhaft, Milan de Wijs.
Leiders: Joris de Wijs (6791439), Jos van
Mieghem (6430205)
F2
07/02: AFC F2 is vrij
14/02: AFC F2 - Pancratius F2, Aanvang
09.30 uur, bijeen 09.00, veld 3
Enzo Steenhuis, Coen Gulcher, Eyal Hilf,
Daniel Juliard, Benjamin Kool, Bart Sand-
berg, Geert Streur, Julian Ubberge, Robert
Wevers.
Leiders: Paul Wevers (6753064), Willem
Gulcher (6736125)
F3
07/02: AFC F3 - Aalsmeer Fl, Aanvang
09.30 uur, bijeen 09.00, veld 3
14/02: DWS Fl - AFC F3, Aanvang 11.00
uur, bijeen 10.00, veld 4
Patrick den Boer, Kay Bottse, Emmet King,
Maxime Kompmaker, Pieter Lubbers, Dirk
de Meijer, Danilo van Oort, Chevello de
Rijp, Mathijn Uilenbroek.
Leiders: Alex Bottse (6458069), Erik den
Boer (6735092)
F4
07/02: DCG F3 - AFC F4, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.30, veld 5
14/02: AFC F4 - Hoofddorp F6, Aanvang
11.00 uur, bijeen 10.15, veld 3
Rients van Dongen, Jurriaan Eigenbrood,
Fedor de Fretes, Egon Feiner, Mark van
Gerwen, Bob Hamersma, Floris Heyne, Max
Magielsen, Tom Teeuwisse, Stephan Tijssen.
Leiders: Ria Tijssen (6447943), Pieter Ma
gielsen (6714689)
F5
07/02: AFC F5 - Blauw-Wit F3, Aanvang
11.00 uur, bijeen 10.30, veld 3
14/02: DWS F3 - AFC F5, Aanvang 09.30
uur, bijeen 08.30, veld 4
Justin Achmad, Raoul Bohne, Alexander
Hes, Andreas Laudrup, Sam Massar, Julian
11