GESLAAGDE NIEUW J AARSRECEPÏ IE adidas Training op het strand van Gran Canaria. In de daarop volgende dagen wordt er kei hard getraind, veel gezweet, op advies van Peter de W. goed gerust, gegeten en veel water gedronken en is iedereen volgens afspraak ruim op tijd bij het ontbijt (mijn complimenten!). Joey -wie anders?- wint en passant het clubkampioenschap karten, Mi chael wordt gekroond tot tafeltenniskoning van het hotel (na eerder ook al succesvol te zijn geweest in het waterpolo met Lampie, Uli en Claudio) en Marcel Koster begint steeds meer op een Japanner te lijken. Ko vindt het tijdens een strandtraining nodig zijn bril aan een verdwaalde potvis te geven en gaat vervolgens door het leven als een ver strooide scheikundeleraar met duikbril. En Overigens kan ik me voorstellen dat het voor een buitenstaander lastig te begrijpen is wat het nut is van zo een zogenaamd reisje. Maar ik kan u verzekeren dat het essentieel kan zijn, zeker in de positie waarin wij, d.i. het eerste, ons nu bevinden en zeker ook bij een club als de AFC waarbinnen zo de nadruk wordt gelegd op het sociale aspect. En als ik dan zo'n laatste avond iedereen -het bestuur, de begeleiding en de spelers- door elkaar heen zie krioelen, dicht bij elkaar, lachend, en pratend over voetbal, over de AFC, dan weet ik waar het goed voor is (geweest). Dan weet ik ook weer waar ik het allemaal voor doe. Rest mij, tot slot, nog namens iedereen, naar Vooraf aan de trainingswedstrijd tegen Feyenoord. V.l.n.r.: aanvoerder en grensrechter van Feyenoord, de internationale scheidsrechter Mario van de Ende, captain Rokus Hoogendoorn en grensrechter Edwin Geluk. oh ja, er wordt ook nog stevig geoefend. Tegen de amateurs van Feijenoord, op zater dagochtend 10 uur, wordt het onder leiding van Mario van den Ende (waarvoor dank) zeer geflatteerd 2-4. ik mag aannemen, The Reds en Neckermann Reizen te bedanken. En natuurlijk Amel Vroege in het bijzonder. Na DWV vorig jaar hebben ze uit Rotterdam nu ook kunnen zien waar de AFC voor kan staan. 9 Ach ja wat kan ik nog meer zeggen dan: wat een cluppie! "It's like that and that's the way it is OEH". Nils Adriaans Het jaar 1998 werd traditioneel begonnen met de nieuwjaarsreceptie waarbij alle leden elkaar een gelukkig en gezond 1998 wensten, terwijl de vier aantrekkelijke dames van Four Times A Lady"" voor de muzikale begelei ding zorgden. Het hoogtepunt van deze eerste middag in 1998 was het optreden van de dames Betty van den Heuvel, Monique Otsen en Ellen Vlug, alsmede van de heren Ron van Does burg, Jack van Gelder, Nicky Hekster en Bart van der Jagt. De heren brachten een spitsvondig cabaret in de vorm van het TV programma Spijkers met koppen"" en tezamen met de dames werden liedjes gezongen uit de jubileummusical, die in 1995 werd opgevoerd ter gelegenheid van het 100 jarig bestaan in de Amsterdamse Stadsschouwburg. De vele aanwezigen genoten wederom van deze uitvoering en was deze eerste januari, zoals gebruikelijk, weer één van de tradities waar de AFC zo rijk aan is. Dank aan allen, die op een zo korte termijn hieraan hun medewerking verleenden. Grote klasse. Johan de Bie we qMn ö'r voori

Schakels (clubbladen) | 1998 | | pagina 9