PROGRAMMA
HK A 2376
1
HK A 41348
2
Rle kl A 34816
3
R2e klC 41745
1
R3e klD 41985
2
R4e kl C 42627
4
R5e kl F 43789
3
R6e kl F 45245
2
3 R6e kl G 45375
4
R6e kl H 45505
5
R7e kl I 47357
1
R7e kl L 55290
5
HK A 28575
2
2e kl B 58247
4
HK A 12239
1
2e klD 30169
3
3e kl A 30292
4
3e kl B 53239
3
HK A 12947
1
HK B 13078
2
2e kl A 31062
2
2e kIB 31190
4
2e kl C 54627
3
4e kIB 32123
5
4e klC 32251
5
4e kl C 32255
3
Uitsluitend op de aangegeven velden mag worden gespeeld!!!!!
Er worden geen reserve-shirts verstrekt. Bij een thuiswestrijd
welke met een is gemerkt, dient men in een uni wit-shirt te spe
len.
10.00 uur De Meer C1 - AFC C5 2e kl C 58708
09.30 uur AFC C6 - The Victory Cl 4e kl B 56188
12.00 uur WA/Spartaan C4 - AFC C7 4e kl C 32248
09.30 AFC C8 - Muiden Cl 4e kl C 60704
zaterdag 29 november
15.00 uur FIBS veteranen - AFC veteranen
14.30 uur RKAVIC -AFC 3e kl C 32714
12.00 uur RKAVIC 2 - AFC 2 R2e kl B 33794
14.30 uur AFC 3 - De Germaan 3 R4e kl F 34993
13.00 uur VVGA 2 - AFC 4 R4eklG 35102
14.30 uur De Beursbengels 3 - AFC 5 R5e kl I 36088
14.30 uur AFC 6* - Neerlandia/Slto 3 R5e kl D 35517
11.30 uur BJSAVE 1 - AFC VE 1 3e kl B 55167
14.30 uur AFC Al - UVS Al 2e div A 2072
14.30 uur Elinkwijk BI - AFC BI 2e div A 2335
09.45 uur RKAVIC Dl-AFC Dl le kl C 14524
11.00 uur AFC D2 - DWS D3 2e kl F 15449
10.00 uur KDO D1 - AFC D3 2e kl G 52310
09.30 uur AFC D4 - RCH D2 2e kl C 60769
12.00uurNeerlandia/Slto D3-AFC D5 3e kl C 16216
09.30 uur AFC D6 - AS'80 D8 3e kl C 16218
11.00 uur AFC D7 - Eendracht'82 D2 4e kl D 17407
14.30 uur AFC D8-Legmeervogels D7 4e kl I 18052
12.30 uur AFC D9 - Tos Actief D2 4e kl J 18177
11.30 uur Zwarte Schapen D3-AFC D10 5e kl A 18527
11.00 uur AFC El - Voorland El lekl A 50900
11.00 uur AFC E2 - Eendracht'82 El 2e kl D 19871
10.30 uur VVH/Veiserbroek El-AFC E3 2e kl I 57439
14.30 uur AFC E4-IVVE2 3e kl G 52852
10.45 uur OSV E3 - AFC E5 3e kl J 21740
09.30 uur AFC E6 - NAS E3 3e kl L 21968
11.30 uur V&VE2-AFC E7 3e kl N 22190
09.30 uur AFC E8 - Sloterdijk Ml 3e kl O 22313
10.30 uur BSME3-AFC E9 4e kl K 23764
12.30 uur AFC E10 - Legmeervogels F12 4e kl L 23885
09.30 uur KBV E5 - AFC E11 4e kl M 23994
12.30 uur AFC E12* -Rood Wit/A E3 4e kl N
09.30 uur DWVF1-AFC F1 leklB 24456
09.30 uur AFC F2 - NFC F1 1 e kl C 24579
10.45 uur WA/Spartaan F1 - AFC F3 1 e kl C 24578
11.00 uur AFC F4 - Eendracht'82 F1 2e kl H 25767
09.30 uur OSV F3 - AFC F5 2e kl H 25766
11.00 uur AFC F6-RKAVF3 3e kl G 52459
09.30 UUR AFC F7 - Aalsmeer F3 3e kl G 26643
09.30 uur V&V F2 - AFC F8 3e kl H 26778
12.30 uur AFC F9 -TOB F3 3e kl J 60191
12.30 uur AFC F11 - Roda';23 F6 4e kl B 27439
09.30 uur Fortius F5 - AFC F12 4e kl I 28351
zondag 30 november
14.00 uur Hollandia - AFC HK A 2372
12.00 uur Volendam 2 - AFC 2 RHKA41343
12.00 uur Vitesse'22/2 - AFC 3 Rle kl A 34813
14.30 uur AFC 4-DWS 2 R2e kl C 41737
11.30 uur WA/Spartaan 2 - AFC 5 R3e kl D 41982
14.30 uur AFC 6 - Arsenal 2 R4e kl C 42621
12.00 uur Abcoude 5 - AFC 7 R5e kl F 43786
14.30 uur AFC 8 -Sloten 3 R6eklF45239
14.30 uur KBV 6-AFC 9 R6eklG 45370
11.00 uur RAP 7 - AFC 10 R6e kl H 45502
14.30 uur AFC 11 - WA/Spartaan 2 R7e kl I 52691
11.30 uur OSC 5-AFC 12 R7e kl M 55289
11.30 uur AFC A2 - HBC Al HK A 28569
11.30 uur KHFC A3 - AFC A3 2e kIB 29194
12.00 uur WA/Spartaan BI - AFC B2 HK A 12236
11.30 uur AFC B3-RKAVB2 2e kl D 55971
11.30 uur AFC B5-DWVB3 3e kl B 53238
09.30 uur AFC Cl - Zeeburgia C2 HK A 12941
09.30 uur AS'80 Cl - AFC C2 HK B 13069
09.30 uur AFC C3 - Almere C3 2e kl A 31056
12.00 uur Zeeburgia C3 - AFC C4 2e kl B 31187
1
2
5
2
2
4
1
1
1
2
2
2
3
4
4
2
4
2
5
5
2
3
3
5
3
5
2
5
2
5
3
3
3
3
3
3
4
3
3
3
4
2
1
3
3
4
3
2
5
1
2
4
3
4
3
2
1
4
2
zaterdag 6 december
14.30 uur AFC* - Kismet'82
14.30 uur AFC 2 - IJmuiden 2
12.00 uur Nedlloyd'70/3 - AFC 3
12.30 uur AFC 4 - Buitenveldert 3
14.30 mur AFC 5 - RAP 5
12.30 uur De Meer 3 - AFC 6
14.30 uur AFC VEI - Osdo VEI
14,30 uur SVW'27 Al - AFC Al
14.30 uur AFC BI* - UW BI
11.00 uur AFC D1 - Buitenveldert D1
11.00 uur Neerlandia/Slto D2 - AFC D2
09.30 uur AFC D3 - Tos Actief Dl
09.15 uur SCWD1 - AFC D4
11.00 uur AFC D5 - AMVJ D2
11.00 uur DWG Dl - AFC D6
10.15 uur HbokDl - AFC D7
13.00 uur DCG D6 - AFC D8
10.45 uur RKDES D4 - AFC D9
12.30 uur AFC D10 - Zeeburgia D5
11.30 uur Fortius El - AFC El
10.00 uur TOB El - AFC E2
11.00 uur AFC E3-V&VE1
09.30 uur Hoofddorp E7 - AFC E4
09.30 uur AFC E5 - DWS E3
10.30 uur Argon E8 - AFC E6
09.30 uur AFC E7 - Rkavic E3
10.00 uur Sloterpark/Ags E2 - AFC E8
12.30 uur AFC E9* - Pancratius E7
09.30 uur Roda'23 E7 - AFC E10
12.30 uur AFC El 1 - Sloten E3
10.00 uur TOB E2-AFCE12
09.30 uur AFC F1 - Buitenveldert F1
09.30 uur Aalsmeer F1 - AFC F2
09.30 uur AFC F3* - Pancratius F1
09.30 uur Blauw Wit F3 - AFC F4
11.00 uur AFC F5* - Pancratius F3
09.30 uur DWV F3 - AFC F6
12.30 uur AFC F8 - Sloterparg/Ags F1
10.30 uur Fortius F3 - AFC F9
12.30 uur AFC F10 - Orient F2
10.00 uurNea F3-AFCF11
11.00 uur AFC F12 - Aalsmeer F4
zondag 7 december
14.30 uur AFC- VCS
11.30 uur AFC 2-DCG 2 R
11.30 uur AFC 3 - ADO'20/3
11.30 uur XANTHOS 2 - AFC 4
14.30 uur AFC 5-DCG 4
11.30 uur KHFC 4 - AFC 6
14.30 uur AFC 7 - Buitenveldert 4
11.00 uur RAP 14-AFC 8
14.30 uur AFC 9 - Sporting Amsterdam
14.30 uur AFC 10 - Buitenveldert 7
14.00 uur DI0 5- AFC 11
11.30 uur AFC 12-DWS 8
11.30 uur Concordia Al - AFC A2
11.30 uur AFC A3 - Zeeburgia A2
11.30 uur AFC B2 - Legmeervogels BI
14.00 uur OSV B2-AFC B3
12.00 uur Almere B4 - AFC B4
12.00 uur Almere B5 - AFC B5
12.00 uur KBV Cl - AFC Cl
09.30 uur AFC C2* - EDO Cl
14.45 uur Rapiditas Cl - AFC C3
09.30 uur AFC C4 - Eendracht'82 Cl
09.30 uur AFC C5 - AS'80 C4
14.00 uur Buitenboys C7 - AFC C6
09.30 uur AFC C7 - Waterwijk C7
12.00 uur Neerlandia/Slto C5 - AFC C8
3e klC 32717
R2e kl B 33797
R4e kl F 34998
R4e klG 35105
R5ekl 136091
R5e kl D 35522
3e kl B 38217
2e div A 2078
2e div A 2338
le kl C 14527
2e kl F 15455
2e kl G 56738
2e kl C 15058
3e kl C 16223
3e kl C 16220
4e klD 58162
4e kl I 18058
4e kl J 54967
5e kl A 53642
lekl A 50901
2e kl D 19877
2e kl 1 57440
3e klG 21380
3e kl J 21743
3e klL 21974
3e klN 22193
3e kl O 22319
4e kl K 23767
4e kl L 23980
4e kl M 23997
4e kl N 24110
leklB 24459
leklC 24585
leklB 24581
2e kl H 25773
2e kl H 25769
3e klG 57861
3e klH 26781
3e kl J 27049
3e kl J 27045
4e kl B 27445
4e kl I 57947
2
3
2
4
3
2
4
1
2
3
2
1
4
1
1
2
3
2
4
2
5
4
5
5
2
5
3
5
3
3
2
3
3
3
3
3
4
3
2
3
8