E PUPILLEN zat.15.1 l:Roda'23 D6 - AFC D8, 11.30 uur, bijeen 10.30 uur zat.22.11:AFC D8 - Vlug en Vaardig D3, 09.30 uur, bijeen 08.45 uur Patrick Fahim, Thomas Flor, Marijn ten Kroode, Zianic Past, Geza Weisz, Jim Brakel, Jarno Gibson, Edzard Evenhuis, Joost van Eimeren, Thomas Lubbers, Ti- mon van de Put, Renko Verheij, Boris Lefeber, Jason Tan, Jamy van Velzen Leiding: Gabriel Flor (6645652), en Hans Veldkamp (6260753) zat.15.1 LBlauw Wit D3 - AFC D9, 12.00 uur, bijeen 11.00 uur zat.22.1 LAFC D9 - OSV D4, 12.30 uur, bijeen 11.45 uur Hugo Bos, Sebastiaan van Dam, Dimitri Kat, Alric Morisson, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel, Boyd Elstrodt, Robin Sme- dicus, Coen Slagveld, Carl Hamerslag, Steven de Wit, Rutger Barendse, Eduard Herkes, Tim Hartzuiker, Sonny van Santé Leiding: Sjam Sjamsoedin(6755693), en Peter Kat (6736815) Leidersbijeenkomst donderdag 27 no vember op AFC van 20.30 tot 22.00 uur Trainersbijeenkomst donderdag november op AFC van 19.00-20.30 i uur Sinterklaas komt 15 november in Neder land. De jaarlijkse Sinterklaasviering op AFC zal plaatsvinden op woensdag 3 december aanstaande. Tijden worden nog bekend gemaakt. Het kan zijn, dat er bij de opstellingen fouten voorkomen in het wedstrijdpro gramma. Kijk, ter vergelijking, ook voor in de Schakel, bij het komplete wedstrijd programma of alles klopt. Tevens kan je zien of je evt. in het wit speelt en of er andere mededelingen zijn, aangaande je elftal. Bijvoorbeeld of er beurs in de RAI is. Dan wordt er bij uitwedstrijden bij het Citroengebouw op het Stadionplein verza meld. Trouwens, waarom niet uit gewoonte de hele Schakel lezen. Zo blijf je op de hoogte van het wel en wee, helaas veel wee op dit moment, van AFC. Het eerste elftal kan veel steun gebruiken. Kom eens bij het Eerste kijken. Er zijn altijd jongens, die je kent waarmee je voor de wedstrijd kan spelen en ca 10 jongens mogen wekelijks, in de rust van de wed strijd van het Eerste, penalties nemen op de reserve keeper van het eerste elftal. Helaas heb ik nog nauwelijk wedstrijdver slagen binnengekregen. Nogmaals een verzoek: Alle kopij is welkom en zal onge censureerd worden geplaatst. Dit wellicht ter aansporing. Afgelastingen. Thuisspelend: 6444350 (antwoordapparaat), uitspelend Radio Noord-Holland om 08.30 en 09.00 na het nieuws. John Parsser, tel.: (020) 644 00 29. Fax (020) 644 11 60. Email: jparsser@euronet.nl. spelen. Spits of laatste man, het gaat hem even goed af. Floris van Bodegrave speelt vaak als laatste man. Floris laat het kaas niet van z'n brood eten. Kan, mits iets rustiger, uitgroeien tot een hele goeie voetballer. Alexander de Haan, dit jaar overgekomen van Rapiditas, is ook een harde werker. Speelt of hij al jaren bij AFC D10 El 1 tal: staand v.l.n.r. Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Florian Admiraal, Jan Pelsma (trainer/coach), Wouter Kloes, David van Tiel, Tjerk Veltman, zittend v.l.n.r. Berend Holt kamp, Floris van Bodegrave, Tedo Takaki, Sharon Henselijn, Joey Singels, Alexander de Haan AFC-talent in beeld Na de C 8, C 5 en B 3 wordt nu de schijn werper gericht op een E-team. Vreemd genoeg wordt dit team aangeduid met D 10. Het geheim zit hem in het aantal, want anders dan de gebruikelijke 7-tallen gaat het bij dit team om een E-elftal. De D 10- talentjes spelen nu voor het eerst over een heel veld en dat is de eerste maanden na tuurlijk aanpassen geblazen. Toch is trai ner/coach Jan Pelsma niet ontevreden. Al in de oefenwedstrijden en het DCG- toernooi vooraf aan de competitie was snel duidelijk dat zijn jonge team het goed zou gaan doen en deze voorspelling komt in de competitie aardig uit. Een gedeelde tweede plaats en een klinkende 4-1 overwinning op Ajax zijn tot nog toe mooie resultaten. Eigenlijk is het helemaal niet zo vreemd dat het zo goed gaat want iedereen is (bijna) altijd op de training. De meeste spelers van de D 10 komen uit de E 2 van het vo rige seizoen, een paar uit wat lagere E- teams en enkele pupillen maakten de grote stap vanuit de F 1. Het elftal van Jan Pelsma wordt gecompleteerd met 2 spelers van Rapiditas en AMVJ. Laten we de D 10- spelers eens aan de lezer voorstellen. Te beginnen bij Florian Admiraal die vanuit de E 5 een flinke stap moest maken. Flori an is multi-functioneel, wat zoveel wil zeggen dat hij bijna op alle plaatsen kan voetbalt. Sharon Henselijn is niet alleen een goeie tennisser, ook het voetballen gaat hem goed af. Deze tweebenige spelers speelt meestal linksachter. Berend Holt- kamp staat op keep en doet dat op onna volgbare wijze. Is het allerbest op heel moeilijke ballen. Captain is Wouter Kloes. Heeft de onverzettelijkheid van Jan Wou ters en is overal te vinden waar het team hem nodig heeft. Jasper Pelsma is een scorende spits (jl zaterdag 2 x tegen Argon) en die zijn goud waard. Is tweebenig en heeft een hoop techniek in huis. Moet nog wennen aan de buitenspelregel. Vaste waarde is Ronald Pieters. Is een echte linkspoot en die zijn tegenwoordig ook niet meer te betalen. Is een zeer solide links back. Joey Singels heeft de grote stap uit de F1 naar de D 10 gemaakt. Kan, meestal op het middenveld, veel met een bal en wordt met de wedstrijd sterker. Tedo Ta- kaki is een zeer enthousiaste voorstopper en vervult als mandekker een belangrijke taak. Door Marjanne Stoop is de taalbar rière volledig gesloopt. David van Tiel is groot en snel en scoort er als rechterspits op los. Ook tegen Argon jl. zaterdag schop te David er 2 in. Van AMVJ is Tjerk Velt man overgekomen. Is razendsnel, maar is zich daar niet altijd van bewust. Speelt linksvoor of links op het middenveld en doet dat goed. David Weinstein speelde vorig seizoen nog in de F 1. Is fysiek na tuurlijk nog niet de sterkste, maar heeft veel techniek en overzicht in huis. Opgeteld heeft de D 10 een hoop kwaliteit in huis. Een elftal kortom waar AFC nog veel plezier aan kan beleven. MvdW

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 11