mmw s C JUNIOREN SÉPfiH;«3» f£ EBBSmS --wB&SË (El Opstelling B 1 selectie: Floris v.d.Wiele, Fabian Siccema, Maarten Verschoor, Ejal v.d. Hart, Thijs Out, Jair Koekoek, Gideon Coronel, Shane Arane Barantes, Quincy Berkleef, Hiroki Abe, Robin ten Have, Pie- reTosch, Eric Onsia, B. Borderman. P. Pra- sing, K. Öhlen Leider Lex Koekoek (Tel. 644 02 02 zo. 2.11 Blauw Wit BI - AFC B2 aanvang 9.30 uur, scheidsrechter D. Verburg zo. 9.11 AFC B2 - Abcoude B2 aanvang 11.30 uur, scheidsrechter W.Elmers Opstelling B 2 selectie: Diouf, Siriam Bruystens, Mathijs Visser, Michiel Parson, Frederik Bronwasser, Bob Hellenberg Hub- ard, Jordi Prud'Homme, Rocky Schulz, Gogi Kahn, Elliot Hollander, Juanito de Mee, Robin Stolp, Alexander Röntgen, Thijs v. Leeuwen, Tjidako Gaspers, Rico Hennipman. Leider Hr.E.Hennipman. tel. 6453064 verzamelen: indien er thuis gespeeld wordt 1 uur van te voren verzamelen en uit 1 uur en een kwartier mede-topscorer en afkomstig van Zaanlan- dia. Sietze van Ulsen is te vinden op het middenveld. Door zijn spel, maar ook door zijn lengte (volgens Ad W. minstens 2 meter) ziet niemand Sietze over het hoofd. Henk Opdam, dit seizoen overgekomen van WA/Spartaan is te vinden aan de rechter kant. Achter of midden maakt niet uit, want Henk heeft een grote actieradius. Werner Kolf is de even stijl- als humorvolle voor stopper. Ook captain Hansa Cinar kan men op de vorstopper-positie aantreffen. Stabi- teit, rust en een fraaie diepte-pass kenmerken zijn spel. Percey Romney beschikt wel over de grootste trucendoos, maar niet over een wekker en staat borg voor veel gezelligheid. Ook AFC kent een blonde Socrates en dat is Jordi Diepeveen. Is als laatste man het moeilijk te openen slot op de deur. Linksback is Nicky Koomen. Zijn rode schoenen doen het bijzonder goed op het groene gras. Kan nog beter voetballen dan vader Jan. Ramon Schuitevoerder is een solide rechtsback met overzicht. Als het even kan, komt hij heel goed op. Bob Karmelk is meestal rechtsvoor B3: v.l.n.r. Wim Diepeveen, David Wester hof, Sietse van Ulsen, Reinier Meijer, Bob Karmelk, Werner Kolf, Hansa Cinar, Percey Romney, Ad Westerhof zittend v.l.n.r. Henk Opdam, Jordy Diepe veen, Nicky Koomen, Menno Roode, Stefan van Slooten, Lionel Reyes-Siswanto, Bas v.d. Heyde per op de B 3. Met 6 overwinningen en I nederlaag staat dit team van Ad Westerhof en Wim Diepenveen stijf bovenaan in de 2e klasse en dat zal juist ook B-baas Stanley van Loggem tot grote tevredenheid stemmen. De succesformule van het door de AFC-wol geverfde management (Ad en Wim dus) bevat 2 elementen: gezelligheid en team-spirit. Met deze diepgravende aanpak wordt de speciale mix van 16 spelers op een leuke en succes volle manier aangestuurd. Hoe ziet die mix eruit? Allereerst is er de grote pechvogel Karei van Vught, die na een zware beenbles sure nu een fikse blessure aan de arm heeft. In de halve wedstrijd tussen deze blessures scoorde Karei natuurlijk wel even, want hij is een uitstekende spits. Beterschap Karei! Een andere spits is Lional Reyes, razendsnel, te vinden en pikt iedere wedstrijd wel een doelpunt mee. Onderhoudt gedurende de gehele week een zeer intensief contact met de teamleiding over alle zaken het elftal betref fende. Reinier Meier is een uitstekende mid denvelder die hard traint om nog beter te worden. AFC heeft ook een speler a la Bou- dewijn Zenden in huis. Menno de Roode is de naam en hij slingert zich gelijk de PSV'er aan de linkerkant als een aal door de 'vijan delijke linies' en scoort er ook nog eens regelmatig op los. Bas van der Heyden is niet alleen een goede cricketer, maar ook op het voetbalveld weet hij, balvaardig als hij is, op de rechterflank te schitteren. Stefan van Slooten is zeker niet de grootste van het team, maar is wel ijzersterk en heeft alles heel goed door. Daarom is Stefan goed inzetbaar op allerlei plaatsen in het elftal. Tenslotte David Westerhof ook als jeugd- scheidsrechter veel op AFC in de weer, is met ingang van dit seizoen gaan keepen. En met succes. Hij daagt iedere tegenstanderuit een penalty op hem te nemen. David kan met recht een voetballende keeper genoemd wor den want hij speelt het liefst de tegenstander de bal door de benen. De B 3, zoveel is duidelijk is een mooie mix van eerste en tweede jaars, van oude en nieuwe AFC'ers. 9 Een leuk team dat dit seizoen hoge ogen zal blijven gooien. MvdW zo 2.11vrij zo. 9.11 ADE BI - AFC B3 aanvang 12.00 uurscheidsrechter n.n. Opstelling B3 selectie: David Westerhof, Percey Romney, Sitze v. Ulsen, Werner Kolf, Hansa Cinar, Jordi Diepenveen, Niki Koomen, Reinier Meyer, Ramon Schuiten voerder, Bram Speelman, Menno de Roode, Stefan v. Slooten, Bas v.d.Heyde, Bob Kar melk, Karei v. VughtLionel Reyes. Leiders Hr. A. Westerhof tel. 6444217 en Hr. W. Diepenveen tel.6235780. verzamelen indien er thuis gespeeld wordt 1 uur van te voren verzamelen er uitl uur en een kwar tier. zo. 2.11 AFC B4 - Voorland B3 aanvang 11.30 scheidsrechter C.v.Duij venbode zo. 9.11 Amsterdam Seref Spor BI - AFC B4 aanvang 10.00 uur scheidsrechter n.n. Opstelling B4 selectie: Ingo Dijkman. P.Lohuizen, Daniël MorenoDiniz, Julien Rappy, Zappa Wolf, Martin v.d.Wijngaard, Tjitte Andringa, O Akkus, Guido Kuiven hoven, Mubasha Mohammad, Orial As- scherman, Jouri Douwes, Jefta Kinsbergen, Henk Opdam, Ronald Link, Mitchel Lens, Memet Kayan, Bram Mulders. Indien thuis gespeeld wordt 1 uur van te voren verzameld en uit 1 uur en een kwar tier. Leiders Hr.Douwes Tel:6622584 of Hr.Link Tel.6151873 Alle B5 junioren worden verzocht om zon dag as. 10.15 uur in het clubhuis aanwezig te zijn om de gang van zaken voor de rest van het seizoen te bespreken. Alle ouders zijn ook van harte welkom. Komt allen! Stanley van Loggem zo. 2.11 AFC B5 - Legmeervogels B2 aan vang 11.30 Scheidsrechter zo. 9.11 NFC B2 - AFC B5 aanvang 10.00.Scheidsrechter n.n. Opstelling B5 selectie Nelson Westerveld, Donavan Stonner, Sander Visser, Cong Feng, Rene.Kivits, Pascal Sahethapy, Neils de Weyer, Daan Roelofs, Anjas Sommai. Randy Haagstam, Peter. Weyse, Benno Wa terman, Emile Madoc, Wahib Belhachmi, Guido de Bruijn. Leider: John Veldman Tel: 6445194 Afschrijven uiterlijk vrijdagavond voor 20.00 uur bij jullie leider(s) Het trainingsschema C1/C2 vrijdag 18.00-19.00 uur, C3, C4 woensdag vrijdag 17. 00-18.00 uur,C5, C6, C7en C8 woensdag/ vrijdag 17.30-18.30 uur Denk aan de complete outfit. Het is verplicht het enige echte AFC tenue te dragen inclu sief de kousen. Bij thuiswedstrijden mag het witte onbedrukte T-shirt niet ontbreken. De scheidsrechter mag je als speler weigeren als AFC-talent in beeld Na de C 8 en de C 6 dit maal de schijnwer-

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 9