AFC ARTIKELEN KOOP
ZATERDAG
LIGGING Ï£RR£IN£N
Sticker 1 .-
badge ƒ15.-
cap ƒ15.-
paraplu f25-
das ƒ50.-
glazen (doos van 12 stuks) ƒ10.-
CD video ƒ25.-
speld ƒ15.-
boek ƒ25.-
verkrijgbaar aan de bar of bij M. Koster, tel.
020-4417671
ADE, Gem. Sportpark Papenlaan, Weesp,
tel. (0294)413993
AGT, Sportpark Ookmeer (terrein Vespuc
ci), tel. (020)6138335
Amstelveen/Heemraad, Amstelveen, terrein
Sportlaan, tel. (020) 6452443
Amsterdam Serof Spor, Sportpark Mid-
denmeer, Radioweg a.d. Kruislaan, Amster
dam, 020-6925754
Argon, Sportpark Gemeentecomplex
Hoofdweg, Mijdrecht, tel. (0297) 287985
AS '80, Sportpark Klein Brandpark, Almere,
tel. (036) 5331335
Black Devils, Sportpark DIOS, Nieuw Ven
nep, 0252-673518
Blauw Wit, Amsterdam, Sportpark Sloten,
tel. (020)6171944
B.S.J.A., Sportpark C Voorland, Midden
weg (Sporting Amsterdam), 020-6926020
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-
West, tel. (020)6139209
DWG, Sportpark Ookmeer, Amster
dam-West, tel. (020) 6130100
Fortius, Sportpark Middenmeer, Amster
dam, tel. (020) 6927955
Geel-Wit '20, Van Oosten de Bruynstraat,
Haarlem, tel. (023) 5323400
De Geuzen, Amsterdam, Sportpark Voor
land, tel. (020) 6927617
Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex a/h
Leenderbos in de wijk Overbos, tel. (023)
5637961
JOSAVatergraafsmeer, Amsterdam, Sport
park Drieburg, tel. (020) 6940969
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amster
dam-West, tel. (020) 6173635
KDO, Vuurlijn 51, De Kwakel, tel. (0297)
564538
KMVZ, complex Schellingwoude, Schel-
lingwouderdijk 220, Amsterdam, tel. (020)
4904560
Legmeervogels, Uithoorn, Burg. Koot
Sportpark, tel. (0297) 563502
St. Martinus, Amstelveen, Sportpark Over-
burg, tel. (020) 6413882
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. (020)
6412696
Oriënt, Sportpark De Weeren, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6325558
OSV, Sportpark Oostzanerwerf, Oostzaner-
dijk, tel. (020) 6311476
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp,
Lindberghstraat, Badhoevedorp, tel. (020)
6593507
RAP, Sportpark Buitenveldert, De Boele
laan, Amsterdam, tel. (020) 6445081
RKAV, Beethovenlaan 120, Aalsmeer, tel.
(0297) 321587
RKDES, Kudelstaart, terrein Mijnsherenweg
62, tel. (02973)321548
Roda '23, Noorddammerweg, Amstelveen,
tel. (020) 6451835
SDW, Sportpark Spieringhorn, Amster
dam-West, tel. (020)6111181
Sloten, Sportpark Sloten, tel. (020) 6153213
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel.
(020)6764074
UVV, Utrecht, Sportpark aan de Oude
Vleutenseweg, tel. (030) 2932702
Voorland, Sportpark Voorland, Amster
dam-Oost, tel. (020) 6926855
Wartburgia, Sportpark Drieburg, tel. (020)
6920810
WFC, Sportcomplex WFC, Provincialeweg,
Wormerveer, 075-6283970/6125990
Xanthos, Sportpark Middenmeer, Amster
dam-Oost, tel. (020) 6947641
Y-Boys, Sportpark De Weeren, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6325493
ZSGO, Sportpark Ookmeer, Amster
dam-West, tel. (020) 6136672
Zwarte Schapen, Sportpark Bok de Korver,
Almere-Stad, tel. (036) 3500350
Zaterdag 1
Za 1/11: KMVZ 1-AFC 1 Aanvang: 14.30
uur, bijeen: 13.00 uur, scheidsrechter: R.
Bakker, veld 1
Za 8/11: AFC 1-Swift 1, Aanvang: 14.30
uur, bijeen: 13.30 uur, scheidsrechter: J. de
Jongh veld 2
Marco Achmad, Dirk Jan Bakker, Carlos
Benvindo, I. Beuker, Maurice Blank, Ewald
v/d Bogt, Elton van Bossé, Jerry Bouterse,
Anton van Broeckhuysen, Johan Dol, Rob
Groenteman, Michel v/d Hoek, Michael
Kinsbergen, Marcel Liesdek, Jan-Wieger v/d
Linden, Nicky den Ouden, Rob Ouderland,
Rene Panhuis, Jan-Willem van Slee, Jacky
Stenzier, George The, Wesley Tom, Bart v/d
Vlugt, Peter v/d Waart.
N.B. toevoegen B. v/d Glas 1/11 a.s.
Coördinatie en afschrijven bij Peter van de
Waart 6935661 of 023-5401081.
Zaterdag 2
Za 1/11: Hoofddorp 2-AFC 2 11.45 uur,
bijeen: 10.00 uur bij Rico Overhaart,
Niersstr. 7, (zijstr. Maasstr.), scheidsrech
ter: L.W. Janssen, veld 1
Za 8/11AFC 2-Swift 2, aanvang: 14.30 uur,
bijeen: 13.30 uur scheidsrechter: P.A. van
Welie Veld 3
N.B. 1/11 Kraamvisite
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Bruno Dury, Barry v/d Glas,
Jasper Groothuis, Benno Honsdrecht, Mein-
dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs-
senaar, John Lüske, Robert Mulder, Rico
Overhaart, Joris Scheepers, Rutger Snow,
Michiel Temminck, Han Trimbach, (Riens
v/d Waals), Sebo Woldringh.
Captain/afschrijven: Sebo Woldringh
6768617 pr. of 6666656 zaak.
Zaterdag 3
Za 1/11: AFC 3-DCG 2, aanvang: 14.30 uur,
bijeen: 13.30 uur scheidsrechter: N.N.
Za 8/11: SDW 2-AFC 3, aanvang: 14.00 uur,
bijeen: 13.00 uur, scheidsrechter: N.N.
H. Burgstra, H. Dekkers, P. Kuin, M. Noo-
ter, R. Oskam, A. Polman, R. Pförtner, B.
Polder, P. Rehman, R. Ramkhelawan, B.
Reker, K. Salamandranis, P.E. Trauschke,
Tarmo Vesterbohm, M. Voskuilen, D. van
Vugt, G. de Wilde, W. de Witt.
Afschrijven bij M. Nooter tel.
6188347/6291766 werk of Ward de Witt tel.
6380615.
Zaterdag 4
Za 1/11: AFC 4 Vrij
Za 8/11: AFC 4-Amstelveen H'raad 5, aan
vang: 14.30 uur, bijeen: 13.30 uur scheid
srechter: N.N.
H. van Beek, N. Elskamp, E. Euwes, B. van
Gelder, Mare de Hond, Michel de Hond, J.P.
Krak, R. Krak, K. Kuyvenhoven, E. Lein-
wand, E.E. Oemrawsingh, G. Patinama, S.
Patinama, R. Roeden, J. van Setten, M. Sjew
a Joen, W. Soethout, E. Sajet, D. Veltheer.
Afschrijven bij Jean-Paul Krak tel. 6739342.
Zaterdag 5
Za 1/11: Wartburgia 3-AFC 5, aanvang:
13.15 uur, bijeen: 12.15 uur, scheidsrechter:
N.N.
Za 8/11AFC 5-Legmeervogels 7, aanvang:
14.30 uur, bijeen: 13.30 uur Scheidsrechter:
P. Brans
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiessen, R.
van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk,
T. Egbers, B. Frankfort, M. Gosler, L. Hek
ster, N. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R.
Koster, E. Meijer, R. Overweg, A. Peters, B.
de Rooy, R. Stefels, A. van Stek, H. de Wit,
Cees Thomas.
Afschrijven bij Dick Huisman tel.
6418133/06-54650321
Zaterdag 6
Za 1/11: AFC 6-Badhoevedorp 3, aanvang:
14.30 uur, bijeen: 13.30 uur scheidsrechter:
N.N.
Za 8/11Swift 5-AFC 6, aanvang: 12.30 uur,
bijeen: 11.30 uur scheidsrechter: P. Brans.
F. Berends, W. van Dantzig, J. van Dijk, J.
van Doesburg, H. Hamersma, E. Hasselman,
A. van Helden, W. Hemelrijk, W. Klooster,
H. Koenders, H. Lanfermeijer, A. van Leeu
wen, R. Lobatto, H. Rettich, J. van Tiel, Th.
Willemsen, B. Zomer, S. Zomer.
Afschrijven bij Rob Lobatto 6691723, vóór
donderdag
Veteranen 1
Za 1/11: AFC Vl-AGB V2, aanvang: 14.30
uur, bijeen: 13.30 uur scheidsrechter: N.N.
7