VAM HARTE Afscheid van Nico Gianotten AGENDA ALGEMENE LEDENVERGADERING één van de oprichters van de Amsterdam- sche Baseball Club. Deze club benoemde Bouke, evenals Ben en Adé tot erelid. Na het beëindigen van zijn activiteiten bij de eerste elftallen speelde Bouke nog een flink aantal jaren bij de veteranen met bekende AFC-ers als Roel en Jaap van Nek, Ton van der Valk, Arie Waaijer, Theo van Nigtevegt en Ben Bonkink. Rond de jaren vijftig was Bouke betrokken bij het jeugdvoetbal en beoordeelde hij of kandidaatleden qua voetbalvaardigheid aan genomen konden worden. Bi het 50-jarig lidmaatschap werd Bouke benoemd tot Rid der en was hi persent bij de belangrijke AFC-activiteiten en gaf hij bovendien op bescheiden wijze zijn mening over het he dendaagse voetbal. Tot zijn overlijden was Bouke wat leeftijd betreft het oudste lid van de vereniging. De laatste tijd werden zijn bezoeken minder, maar tijdens een telefoongesprek met hem, niet lang geleden, vertelde hij dat hij zich door radio en krant op de hoogte liet houden van de prestaties van de AFC. Vele AFC-ers bewaren een pretige en warme herinnering aan deze bescheiden man en namens de AFC wensen wij zijn familie sterkte toe om het overlijden van deze dierbare man te kunnen verwerken. Johan de Bie Op 20 mei jl. werden wij en dan in het bij zonder de ex-spelers van AFC-10, geschokt door het bericht van het volkomen onver wachte overlijden van Nico Gianotten. Tot begin jaren '90 vormde een groep van zo'n zestien man meer dan 10 jaar een hecht elftal, de langste tijd onder de noemer van AFC-10. Als doelman en dus als sluitpost was Nico, in een elftal met vele persoonlijk heden misschien wel één van de kleurrijkste figuren. Nico nam zijn taak in het 10e zeer serieus; inzet en karakter waren zijn duide lijke kenmerken. Striemend kon zijn com mentaar zijn als onze voorwaartsen niet wis ten te scoren, of als onze verdedigers weer eens stonden te knoeien, maar de gezellige sfeer en de humor in de kleedkamer, het veld en daarna aan de bar, blijven ons toch het meeste bij van die tijd. Beroemd en beducht waren de speeches van Nico tijdens onze eigen jaardiners. Berucht vooral was de door Nico bedachte "award" voor die speler die tijdens het lopende sei zoen het meest afwezig was; de "Waar is Theo prijs". De prijzen die uitgereikt werden, waren altijd vakkundig en met veel fantasie gemaakt door Nico's echtgenote Sharron. (Sharron, die Nico in Amerika ontmoet had en met hem mee naar Amsterdam verhuisde, nam al gauw, binnen onze groep een speciale plaats in, als supportster van AFC-10 Het feit dat je voor een teamgenoot een "afscheid" moet schrijven is zo onwezenlijk, dit natuurlijk mede gezien het feit dat Nico maar 55 jaar oud werd en hoewel we elkaar de laatste tijd wat minder zagen dan voor heen, eigenlijk niet te vatten; het laatste fluit signaal kwam veel te vroeg voor hem. Mede door zijn werk bij de Gemeente Am sterdam en zijn taak binnen de Ledenraad van Ajax, was er een overweldigende be langstelling bij zijn begrafenis. Met een rui me vertegenwoordiging van zijn ex teamge noten met echtgenotes namen wij afscheid van onze Nico. Nico, onze bijeenkomsten zullen nooit meer zo zijn als vroeger, we zullen je missen. Sharron we wensen je alle sterkte toe, na het verlies van je Nico; we denken aan je. namens de spelers van ex AFC-10 Rik de Boer GEHUWD Maurice de Steur en Mireille Céline Marie Berg Namens de AFC onze welgemeende geluk wensen. Op 19 juni 1997 treden in het huwelijk Amel Vroege en Peternella Berlips Namens de AFC onze hartelijke gelukwen sen aan het bruidspaar. Voor de Algemene Ledenvergadering te houden op donderdag 26 juni 1997 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam-Buitenveldert. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsnog een tweede Algemene Ledenvergadering bijeen geroepen, even eens op donderdag 26 juni 1997, aanvang 20.30 uur in de sociëteit der vereniging. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Ledenverga dering d.d. 27 juni 1996. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 1996-1997 van 1 september 1996. 4. Bestuursmededelingen. 5. Jaarverslag secretaris 1996-1997. Dit verslag is vanaf pagina 5 in deze Scha kel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester 1996-1997. 7. Verslag kascommissie. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samenge steld: voorzitter - Dick v.d. Klaauw secretaris - Kees Gehring penningmeester - Bob Neseker vice-voorzitter - Johan de Bie 2e secretaris - Ger van Caspel 2e penningmeester - Edwin Geluk comm. Alg. Zaken - Marcel Koster comm. P. en P.C. - Machiel v.d.Woud comm. Techn. Zaken - Amel Vroege comm. Jeugdzaken - Jacques Parson Allen stellen zich herkiesbaar. 9. Contributies 1997-1998. De contributies luiden thans als volgt: Contri- Voorstel butie 1997-1998 - senioren 435,- 450,- - senioren 18-23 jr. 335,- 350,- - senioren boven 65 jr. 305,- 300,- - jeugdleden 305,- 325,- - donateurs 170,- 175,- Als entreegeld wordt aan seniorleden Hfl. 50,- en aan jeugdleden Hfl. 25,- ge vraagd. Bij contributiebetaling na 1 ok tober 1997 zal een boete van Hfl. 50,- worden geheven. 10. Vaststelling begroting 1997-1998. 11. Verkiezing Elftalcommissie A. Zitting hebben de heren Fred Laarhoven (voorzitter), Henk van der Jagt (secre taris) en Chris Dekker. Allen stellen zich herkiesbaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben de heren Frans Juch (voorzitter), Willem van de Bold, Karei Kuyvenhoven en Marcel Koster (a/h). Willem van de Bold en Karei Kuyven hoven zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Eric Hoegee, Jos Wil- lems. Jan Pieter Ellerbroek en Maarten van Driest. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben de heren Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris), Michael Gosler en Marcel Koster (a/h). Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben de heren Jacques Parson (voorzitter), Jan Benoni, John Parsser, Gerard de Winther, Stanley van Loggem, Jan Polane, Jan Koomen, Derrick Grot en Theo Boonstra. Jan Polane en Theo Boonstra stellen zich niet herkiesbaar. 15. Verkiezing veterancommissie. Zitting hebben de heren Jaap Pluim (voorzitter), Ernst Huisman en Paul Koster. Jaap Pluim en Ernst Huisman zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Bas Rachman, Jan-Hein Lans en Ernst Seunke jr. 16. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben de heren Ernst Seunke jr. (voorzitter), Ron Limburg en Hans de Wijs en als plaatsvervangend lid Rokus Hoogendoorn jr. Allen stellen zich her kiesbaar. (vervolg verslag z o.:.) 17. Verkiezing Commissie van Beroep. 5

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 5