F PUPILLEN F3 Kampioen 1996-1997 v.l.n.r. Milan de Wijs, Jonathan Tugendhaft, Joop Cannes. Jeroen Halssma, Michiel Winkler, Daryl v. Mieghem, Pablo Piek, Steven Bos, Felix Admiraal. Leiders: Joris de Wijs en Roy Halsema Onderstaand het "jaarverslag" van de Fl, ingezonden door Mario. In deze laatste Schakel wil ik alle leiders en ook de ouders, begeleiders, co-ouders en belangstellenden, hartelijk dankzeggen voor de inzet. Dank zij deze inzet hebben ruim 110 F- pupillen een heerlijk voetbaljaar gehad. Ik wens ieder een heerlijke vakantie en hoop jullie allemaal in augustus weer aan het werk te kunnen zetten. John Parsser Mario Singels Fl Kampioen 1996-1997 v.l.n.r. Michael Parsser, Wim Ostendorf, Charlie Slagter. Essam Jansen, David Wernstein, Joey Singels, Mitchell Kamsahai, Danny Bekker. Niet op de foto: Thijs Bos. Leider: Mario Singels Toch moest er een beslissingswedstrijd aan te pas komen om kampioen te kunnen wor den. De fl van Swift was namelijk ook nog ongeslagen. Zij hadden echter nog niet tegen ons gespeeld. Ondanks de sterke tegenstand en het feit dat na een lang seizoen de glans ietwat afgenomen was, werd ook Swift kansloos met 3-0 verslagen. De huidige fl bleek dit jaar over uitzonderlijk veel talent te beschikken. Het feit dat alle wedstrijden, maar ook alle toernooien werden gewonnen toonde aan, dat ook de wedstrijdmentaliteit en de onderlinge vriendschap fantastisch is geweest. De spelvreugde en het plezier straalde van het team af en zorgde een sei zoen lang voor pure AFC-promotie en voet- balplezier voor zowel spelers, ouders en te genstanders. E4 Kampioen 1996-1997 v.l.n.r. Jarno Michielsen, Jeroen Smits, Luciano Zoon, Ramon Kloosterman. Mike Hollander, Reinier v. Rooy, Bas Verheugd, Peter Verhagen, Laurens v. Rooy. Leiders: Ron Kloosterman, Boy Smits Jaarverslag Fl In de voorbereiding bleek al, dat AFC dit jaar wederom een goede Fl had. In de com petitie werden tot aan de winterstop alle te genstanders met grote cijfers verslagen, zelfs de hoogste selectie-elftallen van gerenom meerde clubs als DWS (7-0) Blauwwit (3-1), KBV (7-0) en Neerlandia (7-0) moes ten er aan geloven. AFC speelde op een voor f-pupillen ongekend hoog niveau. Schitte rend combinatievoetbal en prachtige indivi duele acties oogstte bij zowel de eigen aan hang als bij de tegenstanders veel lof en bewondering. Ook alle vriendschappelijke wedstrijden werden gewonnen, ondanks dat werd aange treden tegen fl's die in hun regio ook nog ongeslagen waren. Na een herindeling wer den in de tweede seizoenshelft weer alle wedstrijden gewonnen. Wederom werden grote verenigingen met ruime nederlagen naar huis gestuurd en werd de aanhang ge- tracteerd op fantastisch voetbal. 16

Schakels (clubbladen) | 1997 | | pagina 16