PUPILLEN
Philippe Blokhuizen, Flip Nieuwenhuis, Fa
bian Roobeek, Michael van Stein, Erik Ver
hagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler,
Hidde Kwakkelstein, Olivier Goetheer, Jo
nathan de Lieme, Seciken Baykal, Moo
Coppes, Chiraz Muradin, Thijs Koster
Leiding: Joop Nieuwenhuis(6713068) en
Carel Blokhuizen (4415720)
zat.25.01: Legmeervogels D8 - AFC D7,
09.30 uur, bijeen 08.30 uur
zat. 1.2: AEC D7 - Overamstel D3, 11.00
uur, bijeen 10.15 uur
zat. 8.2: AFC D7 - Neerlandia/SLTO D5,
11.00 uur, bijeen 10.15 uur
Kasper van Beek, Daniel Dresden, Barry
Groenteman, Vincent Heit, Tom Kareis, Erik
Meijer, Kersten Peters, Istvan Schiering, Bob
Witkamp, Roderick Paardekoper, Leo
Schneider, Philip de Koning, Sefi Fahim,
Stein Reurs
Leiding: Leo Groenteman(6427954) en
Willem van Beek ((6763404)
zat.25.01: AFC D8 - Neerlandia/SLTO D5,
09.30 uur, bijeen 08.45 uur
zat. 1.2: Buitenveldert M5 - AFC D8, 10.45
uur, bijeen 10.00 uur
zat.8.2: Overamstel D3 - AFC D8, 11.00 uur,
bijeen 10.45 uur
Reinier van Dantzig, Winsten Polling, Jef
frey Schaap, Boy Schaper, Arthur Strengers,
Godard Strengers, Jos Tambach, Jonathan de
Weers, Manus Polling, Jasper Reinders, Jo
nathan Ibssa, Mitchel Batista, Carel Knoote
Leiding: Reinier van Dantzig (6763734) en
Bas Polling (6796288)
zat.25.01: AFC D9 - Vlug en Vaardig D2,
12.30 uur, bijeenll.45 uur
zat. 1.2: Sloterdijk D3 - AFC D9, 10.00 uur,
bijeen 09.15 uur
zat. 8.2: DCG D8 - AFC D9, 13.00 uur, bij
een 12.15 uur
Philip Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok,
Pascal Putter, Jonathan Reijn, Jesse Rom-
merts, Sebastian Rommerts, Victor van
Straelen,Rene Thoen, Juriaan Budde, Tho
mas van Mens, Felix Mulder, Daimon Fieg-
gen, Marek den Oever
Leiding: Pascal Thoen (6682322)
Zaalvoetbaltoernooi
bij algehele afgelasting is er op zat 25 of
zon. 26 januari voor alle E teams een
zaal-voebaltoernooi; zie hieronder. Even
eens een wit res. shirt meenemen.
Zat. 25.1: El, E2, E3 10.00-11.00 uur
Sporthallen Zuid, verzamelen 09.30 uur
zat. 25.1: E4, E5, E6, Fl: 11.00-12.00 uur
Sporthallen Zuid, verzamelen 10.30 uur
zon. 26.1: E7,E8, E9, E10, Ell, E12, E13:
14.00-16.00 uur Sportcentrum Duran,
Diemen-Z. verzamelen 13.30 uur
zat.25.1: WA/Spartaan D5-AFC D10,
11.00 uur, bijeen 10.00 uur, veld 2
zat. 1.2: AFC D10 - AS'80 D12, 12.30 uur,
bijeen 11.30 uur
zat. 8.2: AFC D10 - DCG D9, 12.30 uur,
bijeen 11.30 uur
Nadim Ben Rabba, Tomas Bleker, Lucas
Bouwman, Tyrone de Groot, Merijn Halse-
ma, Tom v.Kampen, Joey v.Leijenhorst, Jan
Willem Meijerhoven, Joppe Out, Olivier
Poederbach, Hugo Polane, Sieuwerd Teerink
Leiders: Rinus v.Leijenhorst (6980008), Jan
Meijerhoven (6413590)
zat.25.1: AFC El-HBC El 11.00 uur, bijeen
10.30 uur, veld 5
zat. 1.2: Oriënt El - AEC El, 11.30 uur, bij
een 11.00 uur
zat. 8.2: ZSGO/WMS El - AFC El, 10.45
uur, bijeen 10.15 uur
Toninho Berkleef, Allon Cohen, Robbin
Kieft, Floris Kloes, Benno Nihom, Mike
Scholten, Daniel Scholtens, Patrick Verwey,
Thomas Weyl
Leider: Map Nihom (6793148)
zat.25.1: VVH/Velserbroek El-AFC E2
10.30 uur, bijeen 9.15 uur, veld 1
zat. 1.2: AFC E2 - Haarlem El, 11.00 uur,
bijeen 10.30 uur
zat. 8.2: AFC E2 - Overbos E2, 11.00 uur,
bijeen 10.30 uur
Floris v.Bodegrave, Anthony Botic, Sharon
Henselijn, Berend Holtkamp Bandy Jacobs,
Wouter Kloes, Jasper Pelsma, Ronald Pie-
ters, David v.Tiel
Leider: Jan Pelsma (6233264)
zat.25.1: RKAV E3-AFC E3 10.00 uur, bij
een 8.45 uur, veld 3
zat. 1.2: AFC E3 - Overbos E4, 11.00 uur,
bijeen 10.30 uur
zat. 8.2: AFC E3 - Buitenveldert E2, 11.00
uur, bijeen 10.30 uur
Sam Bakker, Tino de Bruyn, Ramon v. Dui
venvoorden, Isaac Dullemans Daniel Liona-
rons, Sander v.Rossum, Chiel Rouwendaal,
Bram vd Schaft ,Lee Sieradzki
Leiders: Maarten v.Rossum (6642678), Ruud
de Bruyn (6716424)
zat.25.1: AFC E4-Buitenveldert E3 11.00
uur, bijeen 10.30 uur, veld 5
zat. 1.2: Hoofddorp E8 - AEC E4, 09.30 uur,
bijeen 09.00 uur
zat. 8.2: Roda'23 E5 - AFC E4, 11.30 uur,
bijeen 11.00 uur
Mike Hollander, Ramon Kloosterman, Jarno
Michielsen, Laurens v.Rooij Reinier
v.Rooij, Jeroen Smits, Peter Verhagen, Bas
Verheugt, Luciano Zoon
Leiders: Boy Smits (6796611), Ron Kloos
terman (6799133)
zat.25.1: OSV E2-AFC E5 11.00 uur, bij
een 10.00 uur, veld 2
zat. 1.2: AFC E5 - KBV, 09.30 uur, bijeen
09.00 uur
zat. 8.2: Eendracht'82 E2 - AFC E5, 11.30
uur, bijeen 10.30 uur
Florian Admiraal, Milio de Charro, Ole
v.Ham, Thomas Paschenegger Mare Pul
lens, Jair vd Sluis, Sander v.Steijn, Takaki
Tedo, Cees Willems
Leider: Wim Admiraal (6175102)
zat.25.1: KHFC E8 - AFC E6 10.30 uur,
bijeen 9.15 uur, veld 4
zat. 1.2: AFC E6 - Pancratius E 2, 09.30 uur,
bijeen 09.00 uur
zat. 8.2.: DCG E4 - Afc E6, 09.30 uur, bijeen
09.00 uur
Jim Brakel, Piet v.Eeghen, Patrick Fahim,
Thomas Flor, Jarwo Gibson ,Marijn ten
Kroode, Zianic Past, Geza Weisz, Lucas de
Weerd
Leiders: Frans Weisz (6266572), Henny
Brakel (6798379)
zat.25.1: AFC E7-Waterwijk E10 12.30 uur,
bijeen 12.00 uur, veld 5
zat. 1.2: Sloterdijk E4 - AFC E7, 12.30 uur,
bijeen 12.00 uur
zat. 8.2: Blauw Wit E3 - AFC E7, 11.30 uur,
bijeen 11.00 uur
Rutger Barendse, Davey Driehuis, Jurdao de
Fretes, Jacques Huiman Michael Maters,
Steven Rubinstein, Alex v.Stokkum, Mathijs
Timmermans, Elbert Waller
Leiders: Frieda Timmermans (6649835),
Fred Huiman
zat.25.1KBV E6-AFC E8 12.00 uur, bijeen
11.00 uur, veld 3
zat. 1.2: AFC E8 - AS'80 E17, 09.30 uur.
bijeen 09.00 uur
zat. 8.2: AFC E8 - St. Martinus E5, 09.30
uur, bijeen 08.30 uur
Hugo Bos, Sebastiaan v.Dam, Boris Davin,
Boyd Elstrodt, Dimitri Kat, Alric Morrison,
Mink Sjamsoedin, Robin Smedicus, Coen
Slagveld, Robin Spiegel
Leider: Sjan Sjamsoedin (6755693)
zat.25.1AFC E9-Swift E5 12.30 uur, bijeen
12.00 uur, veld 5. Na afloop doeltjes weg
zetten.
zat. 1.2: Blauw Wit E5 - AFC E8, 11.30 uur,
bijeen 11.00 uur
zat. 8.2: AFC E9 - TABA E2, 12.30 uur, bij
een 12.00 uur
Julius Ahuis, Joost v.Eijmeren, Edzard
Evenhuis, Julian Kuin, Boris Lefeber, Tho
mas Lubbers, Timon vd Put, Jason Tan,
Renko Verheij, Steven de Wit
Leiders: Pim Lefeber (6769644), Bert Lub
bers (6259873)
zat.25.1: Argon EU-AFC E10 9.30 uur,
bijeen 8.15 uur
zat. 1.2: AFC E10 - DCG E8, 12.30 uur, bij
een 12.00 uur
zat. 8.2: Legmeervogels Ell - AFC E10,
09.30 uur, bijeen
Omri de Boers, Willem de Grave, Timon
Hagen, Philip Hes, Gilles v. Kesteren, Bart
vd Meert, Oskar Mulder, Richard Root,
Victor Schiering
Leiders: Wijnand Mulder (6259457), Tejo
Hagen (6248561), Lex Hes (6792085)