F PUPILLEN
Informatie afgelasting wedstrijden
Zaterdag 30 november voor alle F- en E-teams
is er het: PEPERNOTENTOURNOOI
Aanvang 09.45 uur, bijeen 09.15 uur
Prijsuitreiking en einde: 12.00 uur
Woensdag 4 december is er geen training voor
de F teams.
Om 14.00 uur begint de jaarlijkse: SINTER
KLAASVIERING
Zaal open om 13.45 uur, einde om 15.15 uur
07/12: OS DO F1 - AFC Fl, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30, veld 1
Opstelling AFC Fl: Danny Bekker, Thijs Bos,
EsSam Jansen.Wim Ostendorf, Michael Pars-
ser,
Mitchell Ramsahai, Joey Singels, Charlie Slag
ter, David Weinstein.
Leider Mario Singels (618 34 08)
07/12: AFC F2 - DCG Fl, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 09.00, veld 3
Opstelling AFC F2: Daley Blind, Alexander
Fieggen, Jeffrey Heus, Ruben Moses, Gregory
Rochat, Bart Sandberg, Tom Sijtsma, Joakim
Smit, Nigel Zurburg.
Leiders Hans Zurburg (695 51 41), Micha Mo
ses (673 39 13)
07/12: Bijlmer Fl - AFC F3, Aanvang 10.30 uur,
bijeen 09.30, veld 1
Oprstelling AFC F3: Felix Admiraal, Steven
Bos, Joop Canes, Jeroen Halsema, Daryl van
Mieghem, Pablo Piek, Jonathan Tugendhaft,
Milan de Wijs, Michiel Winkler.
Leiders Roy Halsema (671 06 55), Joris de Wijs
(679 14 39), Michaël Tugendhaft (679 49 11)
07/12: AFC F4 - DCG F3, Aanvang 11.00 uur,
bijeen 10.30, veld 3
Opstelling AFC F4: Thomas Born, Rients van
Dongen, Sam Drentje, Wim Hakkaart,
Emmet King, Alexander van Os, Casper Schof-
felmeer, Mathijn Uilenbroek.
Leider: Mireille Obbes (600 43 19), George
Versteeg (644 25 71)
Donderdag 28/11: Diemen F5 - AFC F5:
vriendschappelijk, aanvang 18.30uur, bijeen
17.30 uur, info over afgelasting do 28/11 na
16.30uur bij Jan Verhagen (020) 695 16 56
07/12: Neerlandia/SLTO F3 - AFC F5, Aanvang
11.00 uur, bijeen 10.00, veld 2
Opstelling AFC F5Wieger d'Arnaud Gerkens,
Mark de Beurs, Max Dekker, Coen Gulcher,
Willem Klinkenberg, Adrien Perret, Dylan Pri
ce, Milan Ramer, Wout v.d. Veer, Xander Wal
ler.
LeidersJaapv.d. Veer(676 95 52), Willem Gul
cher (673 61 25), Guy Price (679 79 67)
Donderdag 28/11: Diemen F6 - AFC F6,
vriendschappelijk, aanvang 18.30 uur, bijeen
17.30 uur, info over afgelasting do 28/11 na 16.30
uur bij Jan Verhagen (020) 695 16 56
07/12: DWV F5 - AFC F6, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30, veld 4
Opstelling AFC F6: Jonathan Dullemans, Egon
Feiner, Max Hart Nibbrig, Floris Heyne,
Marco Keissen, Elja Klein Essink, Pieter Lub
bers, Enzo Steenhuis, Tom Teeuwisse
Leiders Carla en Peter Keissen (679 65 24),
Mark Teeuwisse (685 47 98)
07/12: OSV F7 - AFC F7, Aanvang 09.30 uur,
bijeen 08.30, veld 3
Opstelling AFC F7: Darius Blokker, Patrick
den Boer, Mark van Gerwen, Bob Hamersma
Hidde Hoekstra, Max Magielsen, Dirk de
Meijer, Camiel Pietrzak, Donald Stokhof, Vic
tor van Vegchel, Jurg Vranic.
Leiders Pieter Magielsen (671 46 89), Henk
Stokhof (676 22 46), Erik den Boer (673 50 92)
07/12: NEA F2 - AFC F8, Aanvang 11.15 uur,
bijeen 10.15, veld 2
Opstelling AFC F8: Jason Abeln, David Groen
teman, Michael Haven, Daniel Juliard, Maxi
me Klompmaker, Benjamin Kool, Gautam Ku
mar, Benjamin de Lieme, Yannick Meijer, Lar
ry Parson
Leiders Eddy Meijer (641 21 33), Rob Groente
man (643 61 95)
07/12: AFC F9 - Sloterdijk F4, Aanvang 12.30
uur, bijeen 12.00, veld 3
Opstelling AFC F9: Mark Bary, Jasper Blaisse,
Geert Boon, Jurriaan Eigenbrod, Fedor de Fre-
tes, Mitchell Hulsthoff, Joaqim Kemper, Micha
Lionarons, Konstant Obdëijn, Stephan Tijssen,
Pieter Tromp.
Leiders Ria Tijssen (644 79 43)Nona de Fretes
(644 44 88)
07/12: NFC F3 - AFC F10, Aanvang 09.00 uur,
bijeen 08.15, veld 2
Opstelling AFC F10: Arne Bartelsman, Casper
Brakel, Valentijn van Eendenburg, Alexander
Hes, Felix van Litsenburg, Sam Massar, Shane
Redondo, Davey v 't Schip, Maxime Singels,
Jelte Velink, Robert Wevers.
Leiders Benno Velink (679 87 21), Paul Wevers
(675 30 64)
07/12: AFC Fll - Roda '23 F4, Aanvang 12.30
uur, bijeen 12.00, veld 3
Opstelling AFC Fll: Iliass en Oussama Al-
Hajji, Nick van Dunnee, Tim van Galen, Eyal
Hilf, Bastiaan van Leeuwen, Jeroen Melsen,
Robin Nijman, Aryeh Raber, Abe Scholte, Juli
an Ubbergen.
Leider: Maarten van Dunee (676 28 62)
Vragen algemene opmerkingen: J. Parsser
644 00 29, email jparsser//euronet.nl
Informatie met betrekking tot afgelastingen is als volgt:
vrijdag vanaf 18.00 uur weekendsportdienst ANP, tel. 06-9311
NOS Teletekst pagina 603
zaterdag vanaf 08.00 uur weekendsportdienst ANP, tel. 06-9311
NOS Teletekst pagina 603
om 08.30 uur Radio Noord-Holland 95.20
om 09.00 uur Radio Noord-Holland 95.20
vanaf 18.00 uur weekendsportdienst ANP, tel. 06-9311
NOS Teletekst pagina 603
zondag
vanaf 08.00 uur
om 09.00 uur
weekendsportdienst ANP, tel. 06-9311
NOS Teletekst pagina 603
Radio Noord-Holland 95.20
zaterdag vanaf 07.30 uur
zondag
afgelastingen thuiswedstrijden van de AFC elftallen
de AFC informatielijn afgelastingen
tel. 6 44 43 50
zaterdag vanaf 08.30 uur
zondag
afgelastingen uitwedstrijden van de AFC elftallen: zie
voor telefoonnummers tegenstanders in de Schakel on
der 'ligging terreinen'
De speelvelden van de voetbalverenigingen in Amsterdam en omgeving - Haarlem en omgeving val
len onder DISTRICT WEST II.
Voor informatie afgelastingen van de Hoofdklasse, zie Teletekst pagina 693.
Let opbij de berichten op Radio Noord-Holland geeft men de vereniging en het veld waarop ge
speeld wordt voor afgelasting op.
Het veld waarop men speelt staat in de Schakel vermeld.
12