F PUPILLEN
zat. 16.11AFC E4-RKDES E4 (3e kl.F 60674)
11.00 uur, bijeen 10.30 uur, veld 5.
AFC SPEELT IN WIT.
zat.23.11Roda'23 E5-AFC E4 (3e kl.F 60677)
11.30 uur, bijeen 10.30 uur, veld 5
Mike Hollander, Ramon Kloosterman, Jarno
Michielsen, Laurens v.Rooij, Reinier v.Rooij,
Jeroen Smits, Peter Verhagen, Bas Verheugt,
Luciano Zoon
Leiders: Boy Smits (6796611), Ron Klooster
man (6799133)
zat. 16.11: AFC E5-Sloten E2 (3e kl.G 60794)
9.30 uur, bijeen 9.00 uur, veld 5
zat.23.11: Eendracht E2-AFC E5 (3e kl.G
60801) 11.30 uur, bijeen 10.30 uur, veld 2
Horian Admiraal, Milio de Charro, Ole v. Ham,
Thomas Paschenegger, Mare Pullens, Jair v.d.
Sluis, Sander v.Steijn, Takaki Tedo, Cees
Willems
Leider: Wim Admiraal (6175102)
zat. 16.11AFC E6-Amstelveen/Oscars E7 (3e
kl.H 60912) 9.30 uur, bijeen 9.00 uur, veld 5
zat.23.11: DWS E3-AFC E6 (3e kl.H 60918)
9.30 uur, bijeen 8.30 uur, veld 4. KUNST
GRASVELD.
Jim Brakel, Piet v.Eeghen, Patrick Fahim, Tho
mas Flor, Jarwo Gibson, Marijn ten Kroode,
Zianic Past, Geza Weisz,Lucas de Weerd
Leiders: Frans Weisz (6266572), Henny Brakel
zat. 16.11: AFC E7-DCG E5 (4e kl.A 61577)
9.30 uur, bijeen 9.00 uur, veld 3
zat.23.11: Blauw Wit E3-AFC E7 (4e kl.A
61583) 11.30 uur, bijeen 10.30 uur, veld 2
Rutger Barendse, Davey Driehuis, Jurdao de
Fretes, Jacques Huiman, Michael Maters, Ste
ven Rubinstein, Alex v.Stokkum, Mathijs Tim
mermans, Elbert Waller
Leiders: Frieda Timmermans (6649835), Fred
Huiman
zat. 16.11Swift E6-AFC E8 (4e kl.D 61949)
09.30 uur, bijeen 08.30 uur, veld 2
zat.23.11: AFC E8-St Martinus E5 (4e kl.D
61955) 9.30 uur, bijeen 9.00 uur, veld 5. AFC
SPEELT IN WIT.
Hugo Bos, Sebastiaan v.Dam, Boris Davin,
Boyd Elstrodt, Dimitri Kat, Alric Morrison,
Mink Sjamsoedin, Robin Smedicus, Coen
Slagveld, Robin Spiegel
Leider: Sjan Sjamsoedin (6755693)
zat. 16.11: Waterwijk El2-AFC E9 (4e kl.C
61827) 13.00 uur, bijeen 11.45 uur, veld 3
donderdag 21.11: Diemen E9-AFC E9
(oefenwedstrijd) 18.30 uur (tot 19.15 uur),
bijeen 17.30 uur. Bij twijfel over doorgaan
Jan Verhagen bellen (na 16.00 uur).
zat.23.11: AFC E9-DWS E4 (4e kl.C 61836)
12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 5.
NAAFLOOP DOELTJES WEGZETTEN S.V.P.
Julius Ahuis, Joost v.Eijmeren, Edzard Even
huis, Julian Kuin, Boris Lefeber, Thomas
Lubbers, Timon vd Put, Jason Tan, Renko
Verheij, Steven de Wit
Leiders: Pim Lefeber (6769644), Bert Lubbers
(6259873)
zat. 16.11AFC E10-Argon El 2 (4e kl.163779)
12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 5.
NAAFLOOP DOELTJES WEGZETTEN S.V.P.
donderdag 21.11 Diemen E10-AFC E10
(oefenwedstrijd) 18.30 uur (tot 19.15 uur),
bijeen 17.30 uur. Bij twijfel over doorgaan
Jan Verhagen bellen (na 16.00 uur).
zat.23.11: Legmeervogels Ell-AFC E10 (4e
kl.I 62526) 9.30 uur, bijeen 8.30 uur, veld 5
Omri de Boers, Willem de Grave, Timon Ha
gen, Philip Hes, Gilles v.Kesteren, Bart vd
Meert, Oskar Mulder, Richard Root, Victor
Schiering
Leiders: Wijnand Mulder (6259457), Tejo Ha
gen (6248561)
zat. 16.11NAS E2-AFC Ell (4e kl.J 62624)
9.30 uur, bijeen 8.15 uur, veld 3
zat.23.11: AFC El 1-Hoofddorp El5 (4e kl.J
62628) 12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 5.
NAAFLOOP DOELTJES WEGZETTEN S.V.P.
Thomas Abeln, Addy Barsoum, Nicolai
Goetheer, Daniel Haven, John Louman, Philip
vd Linde, Nils v.Lingen,Philip Meijer, Brett
Schieberge, Jamy v.Velzen
Leiders: Ton Schieberge (6401988), Frits
v.Lingen (6449122)
zat. 16.11AFC E12-IVV E5 (4e kl.K 63713)
12.30 uur, bijeen 12.00 uur, veld 5.
NA AFLOOP DOELTJES WEGZETTEN S.V.P.
zat.23.11: EDO E4-AFC El2 (4e kl.K 62738)
10.30 uur, bijeen 9.15 uur, veld 1
Bas Barteling, Youri Bottse, Felix v.Es,
Ferdinand Grapperhaus, Jorden Hagenbeek,
Mario Kalter, Charley vd Meijden, Jaap v.
Schaik, Arthur Suermondt
Leiders: Ferdinand Grapperhaus (6701420),
Rene Kalter (6409683)
zat. 16.11: AFC E13-DCO E5 (4e kl.L 62843)
9.30 uur, bijeen 9.00 uur, veld 3
zat.23.11: OSV E6-AFC El3 (4e kl.L 62848)
11.00 uur, bijeen 10.00 uur, veld 2
Benji Beesemer, Carl Hamerslag, Eduard
Herkes, Jorn Kwakkelstein, Leandro Maitimu,
Thijs v.Mens, Ruben Rouwendaal, Axel Rueb,
Rutger Teulings, Jacob Zwaan
Leider: Rob Hamerslag (6723481)
Gregory Rochat wint penaltybokaal
In de vorige Schakel schreef ik over de penalty
bokaal. Het verhaal bevatte een grote blunder.
De enige, echte winnaar werd niet genoemd.
Dom, oliedom van mij. Daarom bij deze:
Gregory Rochat uit de F2 won op schitte
rende wijze de Penalty bokaal.
Sorry Gregory, volgende keer gaat het wel
goed.
Machiel van der Woude
Leidersbijeenkomst: 26 november van 19.00
20.30 uur op AFC
Fl: Bij de eerste algehele afgelasting: DWS
F1 - AFC Fl, op kunstgras, aanvang 09.15 uur,
bijeen 08.30 uur
16/11: RKDESF1 - AFC Fl (le Kl.A, 56810)
Aanvang 10.00 uur, bijeen 09.00, veld 3
23/11: AFCF1 - NEA Fl (le KI. A, 56811)
Aanvang 09.30 uur, bijeen 09.00, veld 3
Opstelling AFC Fl: Danny Bekker, Thijs Bos,
Essam Jansen,Wim Ostendorf, Michael Pars-
ser, Mitchell Ramsahai, Joey Singels, Charlie
Slagter, David Weinstein.
Leider Mario Singels (618 34 08)
F2: Bij de eerste algehele afgelasting: DWS
F2 - AFC F2, op kunstgras, aanvang 09.15 uur,
bijeen 08.30 uur
16/11: KBVF1-AFCF2 (le KI. D, 29096)
Aanvang 10.45 uur, bijeen 09.45, veld 3
23/11: AFC F2-AMVJ Fl (le KL D, 29100)
Aanvang 09.30 uur, bijeen 09.00, veld 3
Opstelling AFC F2: Daley Blind, Alexander
Fieggen, Jeffrey Heus, Ruben Moses, Gregory
Rochat, Bart Sandberg, Tom Sijtsma, Joakim
Smit, Nigel Zurburg.
Leiders Hans Zurburg (695 51 41), Micha
Moses (673 39 13)
16/11: OSVF2 - AFC F3 (2e KL C, 29535)
Aanvang 09.30 uur, bijeen 08.30, veld 3
23/11: AFC F3 is vrij
Opstelling AFC F3: Felix Admiraal, Steven
Bos, Joop Canes, Jeroen Halsema, Daryl van
Mieghem, Pablo Piek, Jonathan Tugendhaft,
Milan de Wijs, Michiel Winkler.
Leiders Roy Halsema (671 06 55), Joris de Wijs
(679 14 39), Michael Tugendhaft (679 49 11)
16/11: WA/Spartaan Fl - AFC F4 (2e KL D,
29646) Aanvang 10.45 uur, bijeen 09.45, veld 4
23/11: AFC F4 - De Geuzen F2 (2e KL D,
29650) Aanvang 11.00 uur, bijeen 10.30, veld 3
Opstelling AFC F4: Thomas Born, Rients van
Dongen, Sam Drentje, Wim Hakkaart, Emmet
King, Alexander van Os, Casper Schoffelmeer,
Mathijn Uilenbroek.
Leider: Mireille Obbes (600 43 19), George
Versteeg (644 25 71)
16/11: AFC F5 - NFC F2 (2e KL D, 29649)
Aanvang 11.00 uur, bijeen 10.30, veld 3
23/11: OSV F4 - AFC F5 (2e KL D, 29654)
Aanvang 09.30 uur, bijeen 08.30, veld 3
Donderdag 28/11: Diemen F5 - AFC F5,
vriendschappelijk, aanvang 18.30 uur, bijeen
17.30 uur, info over afgelasting do 28/11 na
16.30 uur Jan Verhagen (020) 695 16 56
Opstelling AFC F5: Wieger d' Arnaud Gerkens,
Mark de Beurs, Max Dekker, Coen Gulcher,
Willem Klinkenberg, Adrien Perret, Dylan Price,
Milan Ramer, Wout v.d. Veer, Xander Waller.
Leiders Jaap v.d. Veer (676 95 52), Willem
Gulcher (673 61 25), Guy Price (679 79 67)
16/11: OSVF7 - AFC F6 (3e KL F, 31015)
Aanvang 09.30, bijeen 08.30, veld 3
23/11: AFC F6 - DWS F4 (3e kl. F, 31021)
Aanvang 11.00 uur, bijeen 10.30, veld 3
Donderdag 28/11: Diemen F6 - AFC F6,
vriendschappelijk, aanvang 18.30 uur, bijeen
17.30 uur, info over afgelasting do 28/11 na
16.30 uur Jan Verhagen (020) 695 16 56
Opstelling AFC F6: Jonathan Dullemans, Egon
Feiner, Max Hart Nibbrig, Floris Heyne,
Marco Keissen, Elja Klein Essink, Pieter
Lubbers, Enzo Steenhuis, Tom Teeuwisse
Leiders Carla en Peter Keissen (679 65 24),
Mark Teeuwisse (685 47 98)
16/11: AFC F7 - Orient F3 (3e KL F, 31017)
Aanvang 11.00 uur, bijeen 10.30, veld 3
23/11: Sloten F2 - AFC F7 (3e KL F, 31022)
Aanvang 10.00 uur, bijeen 09.00, veld 2
Opstelling AFC F7: Darius Blokker, Patrick
den Boer, Mark van Gerwen, Bob Hamersma
Hidde Hoekstra, Max Magielsen, Dirk de
Meijer, Camiel Pietrzak, Donald Stokhof,
Victor van Vegchel, Jurg Vranic.
Leiders Pieter Magielsen (671 46 89), Henk
Stokhof (676 22 46), Erik den Boer (673 50 92)
9