LIGGING TERREINEN
ZATERDAG
UITSLAGEN ZATERDAG 26 OKTOBER
FNC B2 - AFC B4 0-5
Voorland B3 - AFC B5 5-2
AFC CI - Almere CI 4-3
DCG CI - AFC C2 1-1
Devo '58 CI - AFC C3 4-4
AFC C4 - Volewijckers C2 1-3
Roda '23 C2 - AFC C5 4-0
AFC C6 - KBV C4 1-5
AFC C7 - DCG C6 2-8
AFC - Sparta/A 6-0
AFC 5 - De Beursbengels 3 6-2
Eendracht VI - AFC VI 5-2
AFC B1 - Purmersteyn 1-1
Buitenveldert D1 - AFC D1 3-5
Hoofddorp D3 - AFC D2 2-4
Swift D2 - AFC D3 3-2
AFC D6 - SDZ D2 0-5
AFC D7 - Legmeervogels D8 8-1
Neerlandia/SLTO D5 - AFC D8 3-7
AFC D9 - Blauw Wit D4 4-1
AFC El - Buitenveldert El 2-1
AFC E2 - Buitenveldert E2 9-1
AFC E4 - AMVJ E3 AMVJ n.o.
Buitenveldert E5 - AFC E5 1-3
AFC E6 - Buitenveldert E6 2-4
AFC E8 - Neerlandia/SLTO E5 7-1
AFC E9 - AMVJ E5 0-3
OSV E5 - AFC E10 2-1
AFC Ell - OSV E6 2-1
AFC E13 - Legmeervogels Ell 1-5
UITSLAGEN ZONDAG 27 OKTOBER
AFC 7 - SDZ 3 1-3
AFC 10 - Swift 5 5-0
AFC CI - Buitenveldert CI 10-0
AGB, Sportpark De Weeren, Amsterdam, tel.
(020)6373932
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofd
weg, Mijdrecht, tel. (0297) 287985
Blauw Wit, Amsterdam, Sportpark Sloten, tel.
(020) 6171944
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De
Boelelaan, Amsterdam-Zuid, tel. (020)
6445577
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West,
tel. (020) 6139209
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6369195
SC Feijenoord, Rotterdam, Sportcomplex Var
kensoord, ingang Oost Varkenoordseweg, tel.
(010) 4192691
HRVC, Sportpark De Eendracht, Corn. Outs-
hoornstraat, Amsterdam Geuzenveld, tel.
(020) 6137803
IW, Sportpark De Breek, einde Sportlaan,
Landsmeer, tel. (020) 4821937
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amster
dam-West, tel. (020) 6173635
KDO, Vuurlijn 51, De Kwakel, tel. (0297)
564538
KLM, Wimbledonpark Amstelveen, tel. (020)
6493800
St. Martinus, Amstelveen, Sportpark Over-
burg, tel. (020) 6413882
De Meteoor, Perenpad 30, Amsterdam-Noord,
tel. (020) 6315375
NEA, Ouderkerk a/d Amstel, terrein J. Per-
sijnstraat, tel. (020) 4963502
Neerlandia/SLTO. Sportpark Ookmeer, Am
sterdam, tel. (020) 6138556
OSV, Sportpark Oostzanerwerf, Oostzaner-
dijk, tel. (020) 6311476
Overamstel, terrein Sportpark Middenmeer,
tel. (020) 6925754
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp,
Lindberghstraat, Badhoevedorp, tel. (020)
6593507
Papendrecht, Industrieweg, Papendrecht, tel.
(078) 6150106
RAP. Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan,
Amsterdam, tel. (020) 6445081
Roda '23, Noorddammerweg, Amstelveen, tel.
(020) 6451835
Rood Wit/A, Sportpark De Weeren, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6361596
SDZ, Transformatorweg 10, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6821819
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg, Sportpark
Multatuliweg, Amsterdam-West, tel. (020)
6864003
SIoterpark/A, Sportpark Eendracht, Amster
dam-West, tel. (020) 6114516
Sparta) Amsterdam, Sportpark Sloten, Am
sterdam, tel. (020) 6178278
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel.
(020) 6764074
TOB, Amsterdam, Sportpark Melkweg, tel.
(020) 6312992
Voorland, Sportpark Voorland, Amster
dam-Oost, tel. (020) 6926855
Waterwijk, Almere, Sportpark Rie Masten
broek, Mosweg, tel. (036) 5343678
ZRC/Herenmarkt, Sportpark Sloten, tel.
(020) 6178278
ZSGO, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West,
tel. (020) 6136672
IJmuiden, Sportpark Schoonenberg a/d Tols-
duinerlaan, IJmuiden, tel. 0255-517170
Velsen, Sportpark Driehuis a/d Wolff en De
kenlaan, Driehuis, tel. 0255-513768
Schoten a/d Van der Aartweg, hoek Vondel-
weg, Haarlem, tel. 023-5375732.
Zaterdag 1
za 2/11: AFC 1-Schellingwoude 1, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.00 uur (3e klasse C 14652)
Scheidsrechter: M. Spaans Veld 2
za 9/11: Rood Wit A 1-AFC 1, Aanvang: 14.00
uur, Bijeen: 12.30 uur (3e klasse C 14658)
Scheidsrechter: C. Nauta Veld 1
Ali Akgun, Dirkjan Bakker, Carlos Benvindo,
Maurice Blank, Ewald v/d Bogt, Jerry Bouter-
se, Karei Bouwens, A. van Broeckhuysen, Der-
rickde Getrouwe, Rob Groenteman, Michel v/d
Hoek, Michael Kinsbergen, Jan-Wieger v/d
Linden, Nicky den Ouden, Rob Ouderland,
Harry Reuvekamp, Jan-Willem van Slee, Pa
trick Smit, Wesley Tom, Martin Verburg, Bart
v/d Vlugt, Peter v/d Waart
Coördinatie en afschrijven bij Peter van de
Waart 6935661 of 023-5401081.
Zaterdag 2
za2/ll: IJmuiden 2-AFC 2, Aanvang: 11.30 uur.
Bijeen: 10.00 uur (res 2e klasse B 15740)
Scheidsrechter: Westera Veld 1
za 9/11: AFC 2-Hoofddorp 2, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur (res 2e klasse B 15745)
Scheidsrechter: C. v/d Ree Veld 2
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, (Jasper Groot
huis), Benno Honsdrecht, John Lhske, Robert
Mulder, Rico Overhaart, (Roger Ritz), Joris
Scheepers, Rutger Snow, Michiel Temminck,
Floris Toth, Han Trimbach, Riens v/d Waals,
(Hans de Wijs), Sebo Woldringh
Captain/afschrijven: Sebo Woldringh 6768617
pr. of 6666656 zaak.
Zaterdag 3
za2/ll: AFC3-OSC2, Aanvang: 14.30 uur. Bij
een: 13.30 uur (res 4e Klasse F 16946) Scheids
rechter: J.M. Damen Veld 3
za 9/11: RAP 4-AFC 3, Aanvang: 12.00 uur, Bij
een: 11.00 uur (res 4e Klasse F 16952) Scheids
rechter: J. Klokkemeijer Veld 1
H. Burgstra, H. Dekkers, M. Koster, P. Kuin,
M. Nooter, R. Oskam, A. Polman, R. Pfrtner,
B. Polder, P. Rehman, R. Ramkhelawan, K. Sa-
lamandranis, D. van Vugt. G. de Wilde, W. de
Witt, M. Voskuilen, B. Reker
Afschrijven bij M. Nooter tel. 6188347 of Ward
de Witt tel. 6380615.
Zaterdag 4
za 2/11: St. Martinus 2-AFC 4, Aanvang: 14.00
uur, Bijeen: 13.00 uur (res 4e Klasse G 17082)
Scheidsrechter: W. Holtrop Veld 2
za9/ll: AFC 4-RKAVIC 6, Aanvang: 14.30 uur.
Bijeen: 13.30 uur (res 4e Klasse G 17087)
Scheidsrechter: W.H. v/h Nederend Veld 4
H. van Beek, N. Elskamp, E. Euwes, B. van
Gelder, Mare de Hond, Michel de Hond, J.P.
Krak, R. Krak, E. Leinwand, G. Patinama, S.
Patinama, R. Roeden, J. van Setten, M. Sjew a
Joen, W. Soethout, A. Springer, E. Sajet, D.
Veltheer
Afschrijven bij Jean-Paul Krak tel. 6739342.
Zaterdag 5
za2/ll: AFC 5-OSC 5, Aanvang: 14.30 uur. Bij
een: 13.30 uur (res 5e Klasse I 18347) Scheids
rechter: P. Brans Veld 5
za 9/11: Sparta A'dam 4-AFC 5, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur (res 5e Klasse I 18352)
Veld 1
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiessen, R.
van Doesburg, H. Drenkelford, R. van Dijk, T.
Egbers, B. Frankfort, M. Gosler, L. Hekster,
N. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster,
E. Meijer, R. Overweg, A. Peeters, B. de Rooy,
R. Stefels, A. van Stek, H. de Wit, J. A. Dekker,
Cees Thomas
Afschrijven bij Rein Akkerman tel. 023-
5826006 of Dick Huisman tel. 6418133.
Zaterdag 6
za 2/11: RAP 6-AFC 6, Aanvang: 10.00 uur, Bij
een: 09.15 uur (res 5e Klasse D 17698) Veld 2
za 9/11: AFC 6-Deneba 2, Aanvang: 12.30 uur,
Bijeen: 11.30 uur (res 5e Klasse D 51427) Veld 4
F. Berends, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J.
van Dijk, H. Hamersma, Hasselman, A. van
Helden, W. Klooster, H. Koenders, H. Lanfer-
meijer, G. Lases, A. van Leeuwen, R. Lobatto,
J. van Tiel, Th. Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Afschrijven bij Reinier van Dantzig tel.
6763734 pr. of 6627244 zaak.
fWiW/Wiic1 n •.■r-éCtrifwrJ&mmAaijirt