VETERANEN
ZATERDAG
iam
IRC/Herenmarkt, Sportpark Sloten, tel. (020)
5178278
Beursbengels, Amsterdam, Sportpark Sloten (ter-
ein: Blauw Wit), tel. (020) 6171944
(HFC, Spanjaardslaan (ingang Erasmuslaan),
laarlem, tel. (023) 5287085
\jax Amateurs, Sportpark De Toekomst, Amster-
3C Veendam, terrein De Langeleegte a/d Lang-
eegte, Veendam, tel. 0598-615437
tATERDAG 7 SEPTEMBER
1 3lack Devils 75 jaar (Nieuw Vennep)
J Deelname AFC geregeld door Ernst Huisman
i.m.v. persoonllijke uitnodiging.
tATERDAG 14 SEPTEMBER
15.00 uur AFC - Kampong (1e competitie)
tATERDAG 21 SEPTEMBER
HBS - AFC (2e competitie)
Dpstellingsschema van Ernst Huisman wordt bin-
ïenkort toegezonden.
Ie ZAT(ten)-cie is voor dit seizoen alsvolgt samen-
lesteld:
toy van Dijk, voorzitter 023-5248924
3ebo Woldringh-, secretaris 020-6768617
Vlichael Gosler, lid 020-6465702
Marcel Koster, coördinator 020-6463070
\anstaande zaterdag 7september start voor alle elf-
allen de competitie.
De heren aanvoerders c.q. leiders worden vriende-
ijkverzocht de wedstrijdformulieren vóór aanvang
'an de wedstrijden in te vullen. En tevens de (even-
ueel) aangestelde scheidsrechter én tegenstan-
ler op AFC-waardige wijze te ontvangen.
Dp dit moment is wat meer inzicht gekomen in de
amenstelling van de teams. Feit blijft dat de zater-
lagcommissie helaas twee teams heeft moeten
erugtrekken, waardoor de elftallen van vorig jaar
illemaal, helaas noodgedwongen, moeten door-
chuiven. Zie de opstellingen.
Dntbreken er namen van spelers of staan er per
ibuis nog namen vermeld die hier niet meer thuis
loren, gelieve dit zo snel mogelijk door te geven aan
Ie secretaris van de ZAT(ten)-cie, Sebo Woldringh
tel. 020-6768617).
raining
Dp de maandagavond is het gravel beschikbaar
oor de spelers van zaterdag 1 2 vanaf 19.15 uur.
Dp woensadgavond luidt de aanvangstijd 18.45
uur of 19.30 uur. (i.v.m. europa-cup)
Voor de overige spelers van zaterdag 3 t/m 6 ve
teranen 1 luidt de aanvangstijd training op de
maandagavond stipt 20.00 uur.
De zaterdagcommissie vraagt enige medewerking
van de spelers in verband met de verdeling van het
gravel op de maandagavond.
Coördinatie Peter v/d Waart en Sebo Woldringh.
N.B.: Tot de start van de competitie een week zal
de selectie eerst op de dinsdag en de donderdag
avond trainen. Verzamelen AFC 18.45 uur.
Toernooi
Afgelopen zaterdag heeft zich afgespeeld, op de
velden drie en vier, de 6e editie van het 'Vriend-
schapstoernooi'.
Deelnemende verenigingen, naast een grote mix
van AFC-zaterdag, waren PW uit Enschede, Kam
pong uit Utrecht en vv Bergen (met o.a. oud
profvoetballers Gerrit Vooijs en Fred Jaski in de ge
lederen).
Op vriendschappelijke wijze hebben de Heren voor
de eerste keer dit seizoen de bal laten rollen. Coör
dinatie en organisatie was in handen van de zater
dagcommissie en zij willen sponsors, scheids
rechters, Netty c.s., Jan Koomen, Arjan Anderie-
sen e.a. bedanken voor dit kleine maar zeer ge
slaagde toernooi dat 's avonds werd afgesloten
met een perfecte BBQ.
Let the games begin!.
OPSTELLINGEN
Voorlopige selectie zaterdag 1
Dirk Jan Bakker, Carlos Benvindo, Maurice Blank,
Ewald v/d Bogt, Jerry Bouterse, Karei Bouwens,
Derrick de Getrouwe, Rob Groenteman, Michel v/d
Hoek, Michael Kinsbergen, Ulrich Landvreugd,
Jan-Wieger v/d Linden, Nicky den Ouden, RobOu-
derland, Harry Reuvekamp, Jan-Willem van Slee,
Patrick Smit, Wesley Tom, Martin Verburg, Bart
v/d Vlugt, Peter v/d Waart
Coördinatie en afschrijven bij Peter van de Waart
6935661 Of 023-5401081.
Za 7/9AFC 1-OSD01, Aanvang: 14.30 uur, Bijeen:
13.15 uur, veld 2. Scheidsrechter: Hr. E. Schir-
mann
Za 14/9: de Volewijckers 1-AFC 1, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.00 uur, veld 1Scheidsrechter: Hr. J.
Mand
Zaterdag 2 (voorlopig)
Koos Appelman, Steve Bierman, Joris Christi-
aans, Barry v/d Glas, Jasper Groothuis, Benno
Honsdrecht, John Lüske, (Marco Nieuwe Weme),
Rico Overhaart, (Roger Ritz), Joris Scheepers,
RutgerSnow, Michiel Temminck, FlorisToth, Han
Trimbach, Riens v/d Waals, (Hans de Wijs), Sebo
Woldringh, Otto Ambagtsheer, Robert Mulder
Captain/afschrijven: Sebo Woldringh 6768617 pr.
of 6666656 zaak.
Za 7/9: de Beursbengels 2-AFC 2, Aanvang: 12.00
uur, Bijeen: 11.00 uur, veld 1. Scheidsrechter Hr. P.
Kamlag
Za 14/9: AFC 2-RKAVIC 2, Aanvang: 14.30 uur, Bij
een: 13.30 uur, veld 2. Scheidsrechter: Hr. J.
Kooistra
Zaterdag 3 (voorlopig)
H. Burgstra, (H. Dekkers), P. Kuin, M. Nooter, R.
Oskam, A. Polman, R. Pförtner, B. Polder, P. Reh-
man, R. Ramkhelawan, D. van Vugt, G. de Wilde,
W. de Witt, M. Voskuilen, B. Reker
Afschrijven bij M. Nooter tel. 6188347 pr. of 023-
5685044 zaak of Ward de Witt tel. 6380615.
Za 7/9: AFC 3-SDW 2, Aanvang: 14.30 uur, Bijeen:
13.30 uur, veld 3, Scheidsrechter: P. Brans
Za 14/9: KMVZ 4-AFC 3, Aanvang: 14.30 uur, Bij
een: 13.30 uur, veld 2
Zaterdag 4 (voorlopig)
H. van Beek, N. Elskamp, E. Euwes, Mare de
Hond, J.P. Krak, R. Krak, G. Patinama, S. Patina-
ma, R. Roede, J. van Setten, M. Sjew a Joem, W.
Soethout, Raymond v.d. Heyden
Afschrijven bij Jean-Paul Krak tel. 6739342
Za7/90SD03-AFC4, Aanvang: 12.15 uur, Bijeen:
11.15 uur, veld 2
Za 14/9: AFC 4-ZSGO/WMS 2, Aanvang: 14.30, Bij
een: 13.30 uur, veld 4
Zaterdag 5
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiessen, A. van
Broeckhuysen, R. van Doesburg, H. Drenkelford,
R. van Dijk, T. Egbers, M. Gosler, L. Hekster, N.
Hekster, D. Huisman, H. Huist, R. Koster, R. Over
weg, A. Peeters, B. de Rooy, R. Stefels, A. van
Stek, H. de Wit, J.A. Dekker, Cees Thomas
Afschrijven bij Rein Akkerman tel. 023-5826006 of
Dick Huisman
Za 7/9: AFC 5 - SDW 3, aanvang: 14.30 uur, Bijeen:
13.30 uur, veld 5. Scheidsrechter Hr. W. Bouwman
Za 14/9: WA/de Spartaan 5-AFC 5, Aanvang: 14.00
uur, Bijeen: 13.00 uur, veld 4. Scheidsrechter Hr. J.
Sirach
Zaterdag 6 (voorlopig)
F. Berends, W. van Dantzig, R. van Dantzig, J. van
Dijk, H. Hamersma,; Hasselman, A. van Helden,
W. Klooster, H. Koenders, H. Lanfermeijer, A. van
Leeuwen, R. Lobatto, H. Rettich, J. van Tiel, Th.
Willemsen, B. Zomer, S. Zomer
Afschrijven bij Reinier van Dantzig tel. 6763734 pr.
of 6627244 zaak.
Za 7/9: de Beursbengels 4-AFC 6, Aanvang: 12.00
uur, Bijeen: 11.00 uur, veld 2. Scheidrechter Hr. P.
Verhoeven
Za 14/9: AFC 6-ZSGO/WMS 3, Aanvang: 12.30 uur,
Bijeen: 11.30 uur, veld 4. Scheidsrechter Hr. M. van
Wetering
Veteranen 1
B. v/d Bergh, H. van Borssum Waalkes, H. Brou
wer, N. Cohen, H. Coorengel, W. Crouwel, C. van
Duyvenbode, H. Foppen, J. v/d Glas, K. de Graaf,
B. Holdorp, J. Koomen, Marcel Koster, A. Land
man, R. Mantel, P. v/d Meent, G. Smit, D. Spits, R.
Susan, C. Thomas, T. Timmerman, J. Verhagen,
W. Vos, A. Westerhof, A. Wijnand, W. Ringe
Scheidsrechters: Peter v/d Dungen en Hans Tier.
Afschrijven bij A. Landman: 06-54754911
Za 7/9: OSDO V1-AFC V1, Aanvang: 14.30 uur, Bij
een: 13.30 uur, veld 2.
Za 14/9: AFC V1-St. Martinus V2, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, veld 4
6