OMS EERSTE LIGGING TERREINEN ZATERDAG GESLAAGD TRAININGSWEEKEND A-SELECTIE Vorige week is onder leiding van Henny Kottmann de 18 man sterke A-selectie weer begonnen met de training. Enkele vertrouwde gezichten moeten we helaas missen. Ashwin de Bruijn (Volendam), Roy Beukenkamp (ADO Den Haag) en Peter de Waal (FC Zwolle) versterkten het betaalde voetbal, Den nis Bogaard ging terug naar de zaterdag amateurs van Ajax. De nieuwe gezichten in de A-selectie zijn de keepers Edwin Meilink (van NFC) en André Ger ritsen (Rivalen), alsmede de zoon van Nol, Eelco Kuikens die vorig seizoen bij zaterdag eerste klas- ser Huizen speelde. Uit het vorig seizoen zo suc cesvolle tweede werden Rogier de Jong en Arjan Coorengel aan de A-selectie toegevoegd, terwijl Nils Adriaans na een wereldreis in de A-selectie te rugkeerde. De eerste trainingsweek werd besloten met een Tong weekend' in Zuid-Limburg van 9 t/m 11 augustus, waarin 2 oefenwedstrijden werden gespeeld. Hieronder een korte impressie van deze trip. Na een eerste consumptie in het tennisprieel, stappen 18 sepelers, 6 begeleiders, 5 bestuursle den en ons aller administrateur vrijdagmiddag vier uur in de fonkelnieuwe prachtbus van de firma Beuk. Na een rustige rit arriveert dit selectie gezel schap drie uur later bij hotel Pauw in het centrum van Maastricht. Hotel Pauw blijkt niet alleen over mooie kamers te beschikken, ook de keuken mag er zijn. Na een voortreffelijk diner koerst de groep, inmid dels versterkt met Rob Duis, richting Vrijthof waar de rest van de avond op gepaste wijze wordt door gebracht. Zaterdag staat allereerst de wedstrijd te gen VV Eijsden, een sterke zondag eerste klasser, op het programma. In een aardige wedstrijd met wisselende kansen wordt nipt met 4-3 verloren. Maarten Jurrjens (kopbal) en Dennis Gebbink (2x door het muurtje) tekenen voor de eerste AFC- doelpunten van het seizoen. In de bestuurskamer van het gastvrije Eijsden stelt Rob Duis na het nut tigen van een stuk vlaai vast dat het eerste punt toch binnen is. In de avonduren wordt in het fameuze restaurant Maison du Chêne te Maastricht het nieuwe seizoen ten doop gehouden. Per traditie voeren voorzitter, captain en elftalleider hierbij het woord. In de speeches van Dick van der Klaauw, Roy Tular en Henk Bijlsma klinkt gelukkig veel optimisme door over het nieuwe seizoen. De kleine uurtjes worden benut voor een nader onderzoek van de Maas trichtse horeca; hier en daar wordt een AFC-er met een trapister biertje gesignaleerd. Na een stevig ontbijt en een uitgebreide koffiestop op het Vrijthof koersen we zondag om 12.30 uur naar het vlakbij gelegen Landgraaf om tegen de tweede klasser RKW Waubach een oefen wedstrijd te spelen. Via de door Peter Brands uit gestippelde hoog plateau-mergelland-route, die alle colletjes van Zuid-Limburg omvat, bereiken we door toedoen van onze bekwame chauffeur Bert om 13.30 uur Landgraaf en een half uur later het sportcomplex van Waubach. Deze schier eindelo ze trip is niet alleen adembenemend mooi, maar blijkt ook een goede wedstrijdvoorbereiding. On der het toeziend oog van Excelsior-coach v.d. Pluim, die ieder balcontact van AFC schriftelijk vastlegt, wordt het niet al te sterke Waubach (vorig seizoen goed voor één competitiepunt) op gedeci deerde wijze van de grasmat gespeeld. De 4-0 ze ge (scores van Frank Aboikoni, Frank Keizer, Ro gier de Jong en Ronald v.d. Meent) is een zwakke afspiegeling van de krachtverhoudingen. Met een 'goed gevoel' gaat hierna de reis weer naar Goed Genoeg en om 21.00 uur zit het traditionele, door Amel Vroege en Sal van Gelder voortreffelijk geor ganiseerde trainingsweekend er weer op. De eer ste, overtuigende stap, op weg naar een succesvol seizoen is gezet. MACHIEL VAN DER WOUDE Go Ahead Eagles, Deventer, De Adelaarshorst a/d Vetkampstraat, tel. (0570) 621357 Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex a/h Leen- derbos in de wijk Overbos, tel. (023) 5637961 KDO, Vuurlijn 51, De Kwakel, tel. (0297) 564538 St. Martinus, Amstelveen, Sportpark Overburg tel. (020) 6413882 NEA, Ouderkerk a/d Amstel, terrein J. Per- sijnstraat, tel. (020) 4963502 NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. (020) 6412696 Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lind- berghstraat, Badhoevedorp, tel. (020) 6593507 Roda '23, Noorddammerweg, Amstelveen, tel (020) 6451835 Schellingwoude, Schellingwouderdijk 220, Schel- lingwoude, tel. (020) 4904560 Katwijk, Katwijk, terrein De Krom aan de Krom, tel 071-4027085 De ZAT(ten)-cie is voor dit seizoen alsvolgt samen gesteld: Roy van Dijk, voorzitter, 023-5248924 Sebo Woldringh, secretaris, 020-6768617 Michael Gosler, lid, 020-6465702 Marcel Koster, coördinator, 020-6463070 Mededelingen De voorbereiding op het nieuwe seizoen is inmid dels van start gegaan. Te beginnen met een inven tarisatie van de spelers en voorlopige indelingen. Hieronder vindt u de namen zoals die bij de zater dagcommissie bekend zijn. Ontbreken er namen van spelers of staan er per abuis nog namen ver meld die hier niet meer thuis horen, gelieve dit zo snel mogelijk door te geven aan de secretaris van de ZAT(ten)-cie, Sebo Woldringh (tel. 020-6768617). Helaas zal het voormalig tweede zaterdagteam grotendeels uit elkaar vallen en is het oude vierde elftal zelfs helemaal opgeheven. Dit zal betekenen dat alle elftallen moeten doorschuiven. Nadere be richten zullen volgen. Training Op de maandagavond is het gravel beschikbaar voor de spelers van zaterdag 1 2 vanaf 19.15 uur Voor de overige spelers van zaterdag 3 t/m 8 veteranen 1 luidt de aanvangstijd training op de maandagavond 20.00 uur. Zie het trainingsschema elders in deze Schakel. De zaterdagcommissie vraagt enige medewerking van de spelers in verband met de verdeling van het gravel op de maandagavond. Coördinatie Peter v/d Waart en Sebo Woldringh. N.B. Tot de start van de competitie zal de selectie eerst op de dinsdag en de don derdagavond trainen. Competitie Aanstaande zaterdag 7 september start voor alle elftallen de competitie. De heren aanvoerders c.q. leiders worden vriende lijk verzocht de juiste wedstrijdformulieren te ge bruiken. Deze bevinden zich in de kast in de bestuurskamer. Voor zaterdag 1 2 dienen de wit te KNVB-formulieren gebruikt te worden. Voor de elftallen 3 t/m 8 veteranen 1 dienen de blauwe wedstrijdformulieren Afd. Amsterdam gebruikt te worden. Contact opnemen Willen de volgende spelers contact opnemen met de secretaris: J. Lüske, R. Post, R. Hein en 0. Ambagtsheer. Opstellingen Hieronder zijn de voorlopige opstellingen weerge geven. Nogmaals, indien in deze opgave spelers niet genoemd zijn of niet meer beschikbaar zijn, gelieve contact op te nemen met Sebo Woldringh. Toernooi Zaterdag 31 augustus a.s.9.30 uur, zal de 6e editie van het 'Vriendschapstoernooi' door de Zaterdag cie worden georganiseerd. Uitnodiging naar de spelers van AFC 3 en AFC 5 plus genodigden. OPSTELLINGEN Voorlopige selectie zaterdag Dirk Jan Bakker, Bert Bakker, Ewald v/d Bogt, Jerry Bouterse, Derrick de Getrouwe, Rob Groenteman, Michel v/d Hoek, Michael Kinsbergen, Jan-Wieger v/d Linden, Jan-Willem van Slee, Bart v/d Vlugt, Peter v/d Waart, Karei Bouwens, Martin Verburg' Maurice Blank, Franklin Sedoc, Rob Ouderland, Nicky den Ouden, H. Reuvekamp, C. Benvindo, Piet Jan Drommel. Coördinatie en afschrijven bij Peter van de Waart 6935661 of 023-5401081. Dinsdag 20 augustus a.s., aanvang: 18.30 uur BEKER AFC Zat 1 - Buitenveldert Zon 1 Zaterdag 2 of 3 Koos Appelman, Steve Bierman, Joris Christi- aans, Barry v/d Glas, Jasper Groothuis, Benno Honsdrecht, Marco Nieuwe Weme, Rico Over- haart, Roger Ritz, Joris Scheepers, Rutger Snow, 8

Schakels (clubbladen) | 1996 | | pagina 8