LEDENLIJST De contributies voor het seizoen 1996-1997 Contributie Toeslag AFC 100 Senioren 400 25 Senioren van 18-23 jaar 300 25 Senioren 65 jaar-ouder 270 25 Jeugdleden 280 15 Donateurs 160 - 12. Begroting 1996-1997 Penningmeester Bob Neseker verstrekt een toe lichting bij de opgestelde begroting. Vervolgens verzoekt de voorzitter de vergadering om een mandaat voor de eventuele beslissing om te komen tot de aanleg van een kunstgrasveld van circa Hfl. 500.000,-, met de garantie van de Stads deelraad Buitenveldert van circa Hfl. 200.000,- (10 jaar Hfl. 20.000,-), in het geval het AFC-bestuur daartoe in september 1996 zou besluiten. Op dit voorstel volgt een uitgebreide discussie tussen de vergadering en het bestuur. Uiteindelijk blijken Rein Akkerman Sr., Max de Bruin, Rob Duis en Theo van Emden tegen dit mandaatvoorstel en verzoeken het bestuur in september een nieuwe vergadering uit te schrijven met als enige agenda punt realisatie kunstgrasveld. De overige aanwezi gen steunen echter het bestuursvoorstel, waarna als gevolg hiervan het verzochte mandaat door de vergadering wordt verstrekt. Vervolgens worden er nog enige vragen door de vergadering gesteld met betrekking tot de begro tingsvoorstellen die allen door de penningmeester naartevredenheid worden beantwoord, waarna de voorzitter kan vaststellen dat de begroting 1996- 1997 door de Algemene Vergadering is geaccep teerd. 13. Elftalcommissie A Jacques van der Glas stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Chris Dekker. De voor zitter richt woorden van dank aan de niet aanwezi ge Jacques voor het door hem voor de AFC gele verde werk. De commissie is thans voor het seizoen 1996-1997 als volgt samengesteld: Fred Laarhoven (voorzit ter), Henk van der Jagt (sekretaris) en Chris Dek ker (lid). 14. Elftalcommissie B Voorzitter Rik de Boer heeft na 17 jaar aangegeven zijn werk voor deze commissie te willen beëindi gen. Voorzitter Van der Klaauw dankt Rik uitge breid, hoopt hem in de toekomst op een andere positie binnen de AFC terug te zien en laat AFC's dank vergezeld gaan van een cadeau. Vervolgens deelt de voorzitter mede dat het de bedoeling is van het bestuur Marcel Koster via de elftal commissie B en C aanspreekpunt te maken voor de grote en naar de mening van het bestuur be langrijke groep van recreatie-voetballers. De commissie ziet er derhalve voor het seizoen 1996-1997 als volgt uit: Frans Juch (voorzitter), Willem van den Bold, Karei Kuyvenhoven en Mar cel Koster (a/h). 15. Elftalcommissie C Fred van Ede en Theo Husers zijn niet herkiesbaar Toeslag Totaal S.O.F. bedrag 10 435 10 335 10 305 10 305 10 170 en worden door de voorzitter bedankt. De commissie is als volgt samengesteld: Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Jan Woldringh (sekretaris) en Marcel Koster (a/h) 16. Jeugdcommissie Onder dankzegging voor het zeer omvangrijke en belangrijke werk, onderstreept door applaus van de vergadering, worden herkozen Jacques Parson (voorzitter), Erik van Aken, Jan Benoni, Theo Boonstra, John Parsser, Jan Polane en Gerard de Winther. 17. Veteranencommissie Onder dankzegging van de voorzitter worden Jaap Pluim (voorzitter), Ernst Huisman en Paul Koster herkozen. 18. Zaalvoetbalcommissie De commissie wordt op voorstel van het bestuur door de vergadering opgeheven. 19. Strafcommissie Met instemming van de vergadering voor de gerin ge hoeveelheid werk worden herkozen mr.Ernst Seunke jr. (voorzitter), mr.Ron Limburg, Hans de Wijs en mr.Rokus Hoogendoorn jr. 20. Commissie van beroep Deze commissie bestaat het komend seizoen uit Fred Laarhoven, Frans Juch, Roy van Dijk en Erik van Aken. 21. Kascommissie Henk van Teunenbroek is reglementair niet her kiesbaar. Als zijn vervanger wordt naast Hans Elias en Hans de Wijs sr. benoemd Wim Endel. Plaats vervangende leden zijn Peter Roosenschoon en Hans Mulder. Voorzitter Van der Klaauw dankt de betrokkenen voor de uitvoering van hun belangrij ke taak. 22. Commissie Pers en Publiciteit Lex Rimini, Gerard Trebert, Pirn Adriaansz, Wouter Amesz, Arjan Anderiessen en Stanley van Loggem zijn voor deze commissie niet herkiesbaar, maar de voorzitter deelt de vergadering mede dat de be trokkenen hebben aangegeven wel bereid te zijn bij het vele werk van deze commissie te blijven as sisteren. De voorzitter spreekt hiervoor zijn dank uit en richt zich speciaal tot Lex Rimini, Gerard Trebert en Pirn Adriaansz die tientallen jaren zitting hebben gehad in de P. en P.C. De aanwezige Lex Rimini ontvangt van de voorzit ter een afscheidscadeau. De commissie bestaat het seizoen 1996-1997 uit Machiel van der Woude (voorzitter), Frans Juch en als nieuw benoemd commissielid Hans Elias. 23. Archiefcommissie Jan Vermeulen heeft aangegeven zijn lange perio de als commissielid te beeindigen. De voorzitter dankt hem voor zijn werk in verschillende commis sies in lengte van jaren, wenst hem goede gezond heid en laat zijn wensen eveneens vergezeld gaan van een afscheidscadeau. De commissie bestaat thans uit de heren Pim Adri aansz en Rik de Boer. Rik de Boer vraagt namens de commissie nogmaals begrip voor een verbeter de ruimte voor het archief, waarop de voorzitter antwoordt dat hier aandacht aan besteed zal wor den. 24, Commissie AFC-100 De voorzitter dankt de heren die deel hebben uitge maakt van deze commissie voor het vele werk met betrekking tot de viering van het honderdjarig be staan van onze club en heft de commissie op. 25. Rondvraag Hans Elias verzoekt namens de Kascommissie nogmaals aandacht voor de aanbeveling in hun brief, zoals bij punt 7 van de Agenda behandelt, teneinde de door hen te controleren stukken ten minste 14 dagen voor de vergadering ter beschik king te krijgen. Lex Rimini dankt het bestuur voor zijn afscheidsca deau en zegt toe ook in de toekomst alle aktivitei- ten van de P. en P.C. zo veel als mogelijk te blijven steunen. Ere-voorzitter Henk Kappelhoff tenslotte spreekt namens de vergadering waardering uit voor het za kelijke en met inzet van alle kracht geleverde werk van het AFC-bestuur. 26, Sluiting Voorzitter Van der Klaauw dankt de Ere-voorzitter voor zijn hartelijke woorden, bedankt "one by one" zijn medebestuursleden voor het door hen verrichtte werk en de goede samenwerking en hij sluit de vergadering om 23.35 uur nadat hij alle aanwezigen een prettige zomervakantie heeft toe gewenst. Amstelveen, 8 juli 1996. Kees Gehring, sekretaris. N.B. Deze notulen dienen door de Algemene Vergade ring van juni 1997 te worden goedgekeurd. De kandidaatleden vermeld in Schakel nr. 19 zijn per 1 juli 1996 als lid aangenomen. Kandidaatleden R.C.C. Woltering, 30.12.70, sen.O.Z. Voorburgwal 123, 1012 EP Amsterdam, tel. 6253321; knvb nr. 5299 R.P.A.J. Koelman, 23.12.69, sen., Palmgracht 14", 1015 HM Amsterdam, tel. 6208484; knvb nr 5300 6

Schakels (clubbladen) | 1996 | | pagina 6