E JUNIOREN F JUNIOREN Youssef Saigh Sander Staaks Abel Swaan Barry Visser Rudy Visser Teun van Waesberge Jurian Wehrkamp Ruben Zwart Yannick Reiniger Seth van Straaten Sam Wennekendonk Huib Koch Rodney Ubbergen Ruben van derWoude Yaron Yitzak Danny Pinto za 24.8: TOERNOOI PAPENDRECHT D1, 9.30 uur; bijeen: 8.00 uur; einde toernooi 15.15 uur. Vervoer per bus! Vol is vol! do 29.8: AFC D1 - SWIFT D1 (beker), 19.00 uur; bij een: 18.15 uur, veld 4 Samenstelling D5, D6, D7, D8, D9 Ghassan Dah- han, Wadie Dahhan, Oktay Kayan, Joury Lotze, Tim de Mey, Seciken Baykal, Tarek Balje, Matthias Ibbsa, Mathijs Joosten, Cilian King, Daniel de Ko ning, Laurens Ligthart, Chiraz Muradin, Daniel Ni- vard, Dominique Spoor, Gerrit Visser, Marius de Weerd, Daan de Winter, Sefi Fahim, Olivier Goe- theer, Felix Jungblut van t Hooft, Willem de Smit, Jonathan de Lieme, Roderick Paardekoper, Ruben Slager, Jasper Reijnders, Philippe Blokhuizen, Hidde Kwakkestein, Flip Nieuwenhuis, Fabian Roo- beek, Michael van Stein, Erik Verhagen, Victor Versteegh, Tom Winkler,Kasper van Beek, Daniel Dresden, Barry Groenteman, Vincent Heit, Tom Kareis, Erik Meijer, Kersten Peters, Istvan Seve ring, Bob Witkamp, Mitchel Batista, Reinier van Dantzig, Winston Polling, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Arhtur Strengers, Godard Strengers, Jos Tambach, Jonathan de Weers, Manus Polling, Ju- riaan Budde, Thomas van Mens, Felix Mulder,Phi lip Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pascal Putter, Jonathan Reijn, Jesse Rommerts, Sebastiaan Rommerts, Melle, Schellekens,, Victor van Strae- len, Rene Thoen, Jonas Ibssa, Stephen Selderijk, Leo Schneider, Philip de Koning, Alexander Peters, Kharim Bouchta, Rik Vinken, Moo Coppes Beste E-tjes, Vanaf maandag 19 augustus beginnen voor ieder een de trainingen weer. Hoe laat kun je opzoeken bij de trainingstijden. Ongeveer 20 E junioren konden niet tot 19 augus tus wachten en hadden zich ingeschreven voor de voetbalweek van de KNVB (5 t/m 9 augustus). Hoogtepunt dit jaar was de deelname aan het af scheidsfeest van stadion De Meer op dinsdag 6 augustus. Verder was het ook heel leuk dat Lucas Bouwman werd uitgeroepen tot de meest talent volle E junior van de voetbalweek. Hij kreeg een mooie beker. Gefeliciteerd! De eerste competitiewedstrijd is op zaterdag 7 september. Ik hoop dat jullie een leuk seizoen zul len hebben. JAN POLANE E-junioren selectie E11-tal, E1, E3, (E6) (2e jaars E-jun.) Sam Bakker, Nadim Ben Rabba, Toninho Berkleef, Thomas Bleker, Lucas Bouwman, Tino de Bruyn, Allon Cohen, Boris Davin, Ramon van Duivenvoor den, Isaac Dullemans, Piet van Eeghen, Boyd Elstrodt, Tyrone de Groot, Quinten de Haas, Merijn Halsema, Tom van Kampen, Ingmar Kiemeney, Robin Kieft, Floris Kloes, Joey v.Leyenhorst, Da niel Lionares, Jan-Willem Meyerhoven, Benno Ni- hom, Joppe Out, Olivier Poederbach, Hugo Pola- ne, Sandervan Rossum, Chiel Rouwendaal, Bram van der Schaft, Mike Scholten, Daniel Scholtens, Jair van der Sluis, Lee Sieradski, Siewerd Teerink, Patrick Verwey, Lucas de Weerd, Thomas Weyl selectie E2, E4, E5 (1e jaars E-jun.) Florian Admiraal, Floris Bodegraven, Anthony Bo- tic, Benji Beesemer, Milio de Charro, Davey Drie huis, Ole van Ham, Sharon Henselijn, Mike Hollan der, Berend Holtkamp, Bandy Jacobs, Wouter Kloes, Ramon Kloosterman, Jarno Michielsen, Thomas Paschenegger, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mark Pullens, Laurens van Rooy, Reinier van Rooy, Jeroen Smits, Sandervan Steijn, Takaki Tedo, David van Tiel, Peter Verhagen, Bas Ver heugd, Cees Willems, Luciano Zoon Samenstelling E7, E8, E9, E10, E11, E12, E13 Jurdao de Fretes, Steven Rubenstein, Alex van Stokkum, Matthijs Timmermans,Fabian van Ame- rongen, Patrick Fahim, Thomas Flor, Merijn ten Kroode, Zianic Past, Geza Weisz,Julius Ahuis, Ed- zard Evenhuis, Joost van Eimeren, Jarwo Gibson, Thomas Lubbers, Timon van der Put, Renko Ver- heij, Hugo Bos, Sebastiaan van Dam, Dimitri Kat, Alric Morrison, Mink Sjamsoedin, Robin Spiegel, Steven Terwindt, Bob Bruinsma, Boris Lefeber, Carl Hamerslag, Camelle Merlen, Coen Slagveld, Jamy van Velzen, Steven de Wit, Thomas Abeln, Addy Barsoum, Bas Barteling, Omri de Boers, Youri Bottse, Joris Bouwens, Felix van Es, Egon Feiner, Nicolai Goetheer, Ferdinand Grapperhaus, Willem de Grave, Timon Hagen, Jorden Hagen beek, Daniel Haven, Philip Hes, Ezra Jacobs, Ma rio Kalter, Gilles van Kesteren, Jorn Kwakkelstein, Nils van Lingen, Charly van der Meijden, Oskar Mulder, Richard Root, Ruben Rouwendaal, Alex Rueb. Jaap van Schaik, Brett Schiebergen, Victor Schiering, Arthur Suermondt, Rutger Teulings, Michael Maters, Macques Huisman, Wieger D'Ar- naud Gerkens di 27.8: SWIFT E1 - AFC E1 (beker), 19.00 uur; bij een: 18.00 uur Wijs, Joop Canes, Daryl van Mieghem De F4, F5, F6, F7, F8, F9, F10 en F11 worden samen gesteld uit de volgende spelers: Jason Abeln, Felix Admiraal, lliass Al-Hajji, Oussa- ma Al-Hajji, Arne Bartelsman, MarkBary, Mark de Beurs, Jasper Blaisse, Darius Blokker, Patrick den Boer, Geert Boon, Thomas Born, Steen Bos, Casper Brakel, Max Dekker, Rients van Dongen, Sam Drentje, Jonathan Dullemans, Valentijn van Eendenburg, Jurriaan Eigenbrood, Alexander FieggenFedorde Fretes, Timvan Galen, Mark van Gerwen, Coen Gulcher, Wim Hakkaart, Max Hart Nibbrig, Michael Haven, Floris Heijne, Eyal Hilf, Mitchell Hulshoff, Daniël Juliard, Marco Keissen, Joaqim Kemper, Emmet King, Ezra Klein Essink, Wim Klinkenberg, Maxime Klompmaker, Bastiaan van Leeuwen, Micha Lionarons, Max Magielse, Leandru Maitimu, Dirk de Meijer, Philips Meijer, Yannick Meijer, Jeroen Melsen, Ruben Moses, Ro bin Nijman, Konstant Obdeijn, Alexander van Os, Adrien Perret, Pablo Piek, Camiel Pietrzak, Dylan Price, Michael van Proosdij, Aryeh Raber, Milan Ramer, Shane Redondo, Gregory Rochat, Bart Sandberg, Casper Schoffelmeer, Abe Scholte, Maxime Singels, Enzo Steenhuis, Daniel Stokhof, Tom Teeuwisse, Stephan Tijssen, Pieter Tromp, Jonathan Tugendhaft, Matthijn Uilenbroek, Wout v.d. Veer, Victor van Vegchel, Jelte Velink, Jug Vra- nic, Elbert Waller, Xander Waller, Robert Wevers, Ceejay Weezer, Pieter Lubbers, Benjamin Kool, S. Masser, M.A. van Dunne, David Groenteman selectie F1, F2 (2e jaars F-jun.) Charley Slagter, Danny Bekker, Wim Ostendorf, David Weinstein, Joey Singels, Joakim Smit, Mi chael Parsser, Nigel Zurberg, Thijs Bos, Jeffrey Heus, Tom Sytsma, Essam Janssen, Mitchel Ramsahai selectie F3 (1e jaars F-jun.) Jeroen Halsema, Daley Blind, Pablo Piek, Milan de 12

Schakels (clubbladen) | 1996 | | pagina 12