li? WiEDifSffilDM. Wil® Hollandia Üas^arsorL, -lit- Vfl SMlTil lii/r-'»' ■£%(-/. "wfy&tfc'ifSS it*AV.It -.WW'S-.K /PsMI'-XY^-'W' -A^i ^AVl'Ai Nu wij het toch over actieve bestuursleden hebben, even het volgende. Elders in deze uitgave van de Schakel vindt u me dedelingen van de 2e penningmeester Edwin Geluk over die leden die de contributie van het lopende seizoen nog niet hebben betaald. Zorg er voor, dat u aan uw verplichting vol doet, anders kunt u niet voetballen. Onze Edwin houdt u te recht namens het bestuur in de gaten. Zaterdag 4 mei a.s. zullen in Nederland weer de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog worden herdacht. Ook in de 'Goed Genoeg'-familie gebeurt dit al zo'n kleine 50 jaar. De voorzitters van de AFC, ACC, ABC en de ATC zullen dan een krans leggen bij het monument op ons sportpark. Het grasveld, waarin dit monument is geplaatst, wordt ieder jaar keurig in orde gemaakt voor deze traditie door ons lid Jan Meijer (ja, die van AFCen ABC) en zijn partner Gerda Emmer en dat wilde ik toch wel even met onze dank aan u melden. Zaterdag 27 april j.l. trad zoals reeds eerder vermeld onze vice-captain in het huwelijk, een huwelijk waarvan het wette lijke gedeelte in de middag in het Raadhuis van Borne werd gehouden. Ondergetekende vertegenwoordigde tezamen met echtgenote daar het bestuur om daarna richting Lattrup te rijden voor het huwelijksfeest van Rokus en Nicolette. Cir ca 18.00 uur arriveerde daar, na een reis van circa uur, de speciale bus uit Amsterdam met een aantal bestuurs- en ere leden, alsmede een afvaardiging van de A-selectie. Ik moet u zeggen, dat er in het leven van een bestuurslid wel eens mo menten zijn, datje denkt "waar doe je het voor", doch op zo'n moment dat je dan de afvaardiging van je club in de AFC- blazersziet binnenkomen, komt er een blij gevoel naar boven en denk je "dat is nu AFC". Op het feest werd de muziek ver zorgd door de band van ons aller Rob Duis. Nogmaals onze felicitaties aan het bruidspaar en onze dank, want het feest was fantastisch verzorgd. Over fijne momenten gesproken. Vrijdag 26 april j.l. werd mijn tweelingbroer Hans ter gelegenheid van de 30e april be gunstigd met een Koninklijke onderscheiding voor de vele activiteiten in de maatschappij naast zijn journalistieke job. Namens de AFC onze gelukwensen aan Hans en zijn echtge note Loes. Onze gelukwensen gaan ook naar Landskampioen Ajax, waarvan u de huldiging op het Museumplein met commen taar van Jack van Gelder uitvoerig op de TV heeft kunnen zien. Ik ga door met gelukwensen, want op donderdag 23 mei a.s. zal het burgerlijk huwelijk en op zaterdag 25 mei a.s. het ker kelijk huwelijk worden voltrokken van Sebo Jan Woldringh en Ginette Gualthérie van WeezeiNamens de AFC onze fe licitaties en gelukwensen aan dit bruidspaar. Sebo is bij AFC actief in de Elftalcommissie C (zaterdag) en bij ATC als secre taris. Tenslotte gaan onze gelukwensen naar Dennis en Mireille Bijlsma-Kriek voor de geboorte van hun zoon Dillon Marcus. Dennis voetbalt op de zondag in een vriendenteam. Bij deze felicitatie wil ik ook grootvader Henk Bijlsma betrekken, on ze leider van het eerste elftal. Mocht ik in vorige Schakels melding maken van de 90e ver jaardag van Henk Kappelhoff en de 85e verjaardag van Ot to van Rijn, thans vermeld ik dat op 13 mei a.s. ons erelid Cor Kerkerde leeftijd van 80 jaar hoopt te bereiken. Elders in deze uitgave van de Schakel vindt u informatie over de bovenge noemde 'grote AFC-ers' van de hand van Kees Gehring. Van- af deze plaats ook aan Cor onze felicitaties en wij hopen hem nog veel op Goed Genoeg te mogen treffen. Dick van der Klaauw en Marcel Koster bezochten de nieuwe vergadering van de regio van het district West II, waar Dick nogmaals een toelichting heeft gegeven op de brief, die door de AFC is gezonden aan de KNVB met betrekking tot de be langen van het amateurvoetbal na de intrede van de sportzen der. Nu maar afwachten of KNVB-voorzitter Sprengers tus sen de vele feesten van kampioenen in het betaalde voetbal en de komende EK in Engeland tijd heeft na bijna drie maan den deze correcte brief van een grote amateurvereniging te beantwoorden. Vrijdag 26 april j.l. vond de jaarlijkse bijeenkomst van de Stierenclub plaats. Opperstier Rein Minor mocht onder de 24 aanwezigen twee nieuwe stieren, te weten Roy Tular en Brennus van der Klaauw, installeren en had dit keer als jaar lijkse gast uitgenodigd: Lex Rimini (nadere uitleg voor deze harde werker is overbodig). Naar verluidt moet het er erg ge zellig zijn geweest, (zie foto op de volgende pagina) Tijdens de bovengenoemde avond in Lattrup troffen wij de fa milie van AFC Ridder Henk van Weelde in het schitterende hotel Holtweijde, alwaar de verjaardag van echtgenote Ans

Schakels (clubbladen) | 1996 | | pagina 7