D JUNIOREN
E JUNIOREN
zo 5.5: AFC C3 - KBV C2 (714, 824), 09.30 uur, veld 1; bijeen:
8.30 uur AFC. Scheidsrechter: H. Visser
zo 12.5: AFC C3 - BUITENBOYS C2 (714, 812), 09.30 uur, veld
1: bijeen: 8.30 uur AFC. Scheidsrechter: NN
Leider: F. Hollander, tel. 6402263.
zo 5.5: AFC C4 - EENDRACHT C1 (721830), 09.30 uur, veld 2;
bijeen: 8.30 uur AFC. Scheidsrechter: Th. Boonstra
do 9.5: AFC C4 - DWG C1 (721, 543), 19.00 uur, veld 2; bijeen:
18.00 uur AFC. Scheidsrechter: Th. Boonstra
zo 12.5: AFC C4 - ABCOUDE C4 (721, 817), 09.30 uur, veld H;
bijeen: 8.30 uur AFC. Scheidsrechter: Th. Boonstra
Leiding: T. van Slooten, tel. 6642314.
zo 5.5: AFC C5 - RKDES BM (730), 11.00 uur. veld 3; bijeen:
10.00 uur AFC. Scheidsrechter: NN
zo 12.5: AFC C5 is vrij!
Leider: H. ter Burg, tel. 6261433.
zo 5.5: AFC C6 is vrij!
zo 12.5: VESPUCCI C1 - AFC C6 (724, 828), 12.00 uur, veld 3:
bijeen: 10.45 uur uur AFC. Scheidsrechter: NN
Leider: J. Veltman, tel. 6445194.
zo5.5: ABCOUDE C7-AFC C7(726,858), 10.00 uur, veld 3; bij
een: 8.30 uur AFC. Scheidsrechter: NN
do 9.5: RODA '23 C2 - AFC C7 (726, 555), 19.00 uur; bijeen:
17.45 uur AFC. Scheidsrechter: NN
zo 12.5: OVERAMSTEL C2 - AFC C7 (726, 839), 10.00 uur, veld
3; bijeen: 8.30 uur AFC. Scheidsrechter: NN
Leiders: J. de Haan (6760581) en H. Verhulsdonck (6436742).
D3 bekerwinnaar
V.l.n.r. staand: Robin Schipper, Jesse Beers, Robert-Jan Een-
debak, Gerhard de Winther, Nicolas Carter Johnson, Freek
Kolenberg. Zittend: Alex Marcus, Benjamin Klumperbeek,
Thomas Woerde, Bo Petit, Dave de Winther. Liggend: Jop de
Klein, Benja Bruijning. (Thomas Delfgauw, die wel de 1e helft
speelde, zat toen al in het vliegtuig.)
Maandagtraining nogmaal, woensdagtraining van 16.30 -
17.30 uur.
do 16.5: DWS TOERNOOI D110.00 uur; bijeen: 9.00 uur; eind
tijd ca. 15.30 uur
za 18.5: LEIDEN, 9.30 uur; bijeen: 8.00 uur; eindtijd ca. 16.00
uur
Leider: Geert Haverkamp (6169122) en Martin Bogaard
(6911163).
do 16.5: TOERNOOI D2 HELLAS SPORT, 9.30 uur; bijeen:
8.30 uur; eindtijd 16.30 uur
Leider: Chris Bruystens, tel. 6121626.
do 16.5: TOERNOOI D3 HELLAS SPORT, 9.30 uur; bijeen:
8.30 uur; eindtijd 16.30 uur
Leider: Rene Woerde, tel. 6460160.
do 16.5: TOERNOOI D4 HELLAS SPORT, 9.30 uur; bijeen:
8.30 uur; eindtijd 16.30 uur
Leiders: Lex Swaan (6476277) en Michael Ritman (6277780).
do 16.5: TOERNOOI D5 HELLAS SPORT, 9.30 uur; bijeen:
8.30 uur; eindtijd 16.30 uur
Leiders: Kees v.d. Hoven (6646540) en Robert Visser
(6155047).
do 16.5: TOERNOOI D6 bij DCG, eindtijd 14.30 uur
Leider: Pieter Gosselaar, tel. 6716149.
do 16.5: TOERNOOI D9 bij DCG, eindtijd 14.30 uur
Leiders: Rami de Lieme, tel. 6417880 en Rob Wennekedonk
(6171445).
ma 6.5: SWIFT - AFC D10 (vr), 19.00 uur; bijeen: 18.15 uur
za 11.5: TOERNOOI SOEST D10, 10.30 uur; bijeen: 9.00 uur;
eindtijd ca. 15.30 uur
Leider: Hans Keegel, tel. 6427040
14