ZATERDAG
ELFTALCOMMISSIE A
Buitenboys, Almere-Buiten, terrein Polderkwartier, tel. (036)
5320561
Devo '58, Sportpark Ookmeer, tel. (020) 6137352
Diemen, Sportpark De Diemen, Diemen, tel. (020) 6992048
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord, tel. (020)
6369195
Fortius, Sportpark Middenmeer, Amsterdam, tel. (020)
6927955
Holland, terrein Thorbeckelaan, Utrecht, tel. (030) 2444346
IVV, Sportpark De Breek, einde Sportlaan, Landsmeer, tel.
(020) 4821937
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amsterdam-West, tel. (020)
6173635
Legmeervogels, Uithoorn, Burg. Koot Sportpark, tel. (0297)
563502
De Meteoor, Perenpad 30, Amsterdam-Noord, tel. (020)
6315375
Muiden, Prinses Irenestraat, Muiden, tel. (0294) 263374
Neerlandia/SLTO, Sportpark Ookmeer, Amsterdam, tel. (020)
6138556
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. (020) 6412696
Osdorp, Sportpark Sloten, tel. (020) 6173330
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat,
Badhoevedorp, tel. (020) 6593507
RKAV, Beethovenlaan 120, Aalsmeer, tel. (0297) 321587
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. (020) 4961737
RKDES, Kudelstaart, terrein Mijnsherenweg 62, tel. (02973)
321548
SDW, Sportpark Spieringhorn, Amsterdam-West, tel. (020)
6111181
SDZ, Transformatorweg 10, Amsterdam-Noord, tel. (020)
6821819
S.C. Sloten, Sportpark Sloten, tel. (020) 6153213
Sloterdijk, Roos van Dekemaweg, Sportpark Multatuliweg,
Amsterdam-West, tel. (020) 6864003
SVW '27, Heerhugowaard, Sportpark De Kabel a/d Parklaan,
tel. (072) 5715124
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel. (020) 6764074
The Victory, Sportpark 's Gravelandseweg, Weesp, tel. (0294)
413816
De Volewijckers, Sportpark Buiksloterbanne, Amster
dam-Noord, tel. (020) 6316433
Voorland, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost, tel. (020)
6926855
VVGA, Sportpark Voorland, Middenweg, tel. (020) 6657233
WVHEDW, Sportpark Voorland, achter Ajax-stadion, Midden
weg, Amsterdam-Oost, tel. (020) 6926188
Zeeburgia, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost, tel.
(020) 6942741
Zuidvogels, Huizen, Sportpark Wolfskamer a/d Bestevaer.tel.
(035) 5252833
USMA, Amsterdam, Sportpark De Eendracht (voorheen
SNA), tel. (020) 6138539
Amstelveen/OSC, Amstelveen, terrein Sportlaan, tel. (020)
6452443
WMS, Amsterdam, Sportpark Ookmeer, tel. (020) 6139297
Delta Lloyd, Sportpark Olympiaplein, Amsterdam, tel.
6764074
Het bestuur nodigt alle aanvoerders van de seniorelftallen uit
voor een CAPTAINSBIJEENKOMST op maandag 29 januari
1996 in het clubhuis van 20.00 - 22.00 UUR. Op uw aanwezig
heid wordt gerekend.
Namens het bestuur,
MACHIEL VAN DER WOUDE
za 27.1: RKAVIC - AFC (132), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
Scheidsrechter: C.J. Marees
za 3.2: AFC - MIDDENMEER (133), 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur. Scheidsrechter: E.J. Oosterhuis
za 27.1: AFC 2 - ZOB 2 (151), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
Scheidsrechter: K.H. Heeres
za 3.2: ZUIDVOGELS 2 - AFC 2 (151), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur. Scheidsrechter: N.H.J. v.d. Heuvel
za 27.1NEERLANDIA/SLTO 2 - AFC 3 (110), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur.
za 3.2: AFC 3 - AMVJ 3 (113), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
Scheidsrechter: R Jager
za27.1: AFC4-WARTBURGIA4(133), 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur.
za 3.2: VVGA 2 - AFC 4 (137), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
za 27.1DELTA LLOYD 2 - AFC 5 (168), 12.30 uur; bijeen: 11.30
uur.
za 3.2: AFC 5 - WVHEDW 9 (173), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
Scheidsrechter: P. Brans
za27.1: AFC6-OSDORP 2 (153), 12.30 uur; bijeen: 11.30 uur.
za 3.2: MUIDEN 2 - AFC 6 (157), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
za 27.1: WVHEDW 10-AFC 7 (174), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 3.2: AFC 7 - DVVA 6 (179), 12.30 uur; bijeen: 11.30 uur.
za 27.1: AFC 8 - RODA '23 4 (181), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur.
za 3.2: LEGMEERVOGELS 6 - AFC 8 (183), 12.30 uur; bijeen:
11.30 uur.
za 27.1: KBVV2-AFCV1 (041), 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur.
za 3.2: AFC V1 - SPORTING NOORD V2 (041), 14.30 uur; bij- I
een: 13.30 uur.
Het bestuur nodigt alle aanvoerders van de seniorelftallen uit
vooreen CAPTAINSBIJEENKOMST op maandag 29 januari
1996 in het clubhuis van 20.00-22.00 UUR. Op uw aanwezig
heid wordt gerekend.
Namens het bestuur,
MACHIEL VAN DER WOUDE
PROGRAMMA ZONDAG 28 JANUARI
AFC - DWV (501, 055), 14.30 uur
Scheidsrechter: A. Adriaensen (3003); grensrechters: A. Man
in 't Veld (2431) en C.M. Meeuwisse (2211). Leider: H. Bijlsma;
trainer: H. Kottmann; verzorger: K. Grosze Nipper
DWV 2 - AFC 2 (610, 390), 11.00 uur
Scheidsrechter: J. de Boer; Leider: J. Draisma; trainer: E.
Warmerdam.
19