F JUNIOREN
za 20.1: VESPUCCI E1 - AFC E3, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
E3: Jan Hein de Beurs, Tomas Bleker, Olivier Boeke, Olaf den
Hartigh, Liran Kroonenberg, Jimmy Manasse, Seth van Stra
ten, Yaron Yitzak, Ruben v.d. Woude
Leiders: Roy van Straten (6429168) en Pieter de Beurs
(6768869).
za 13.1: AFC E4 - ARGON E3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 20.1: LEGMEERVOGELS E4 - AFC E4, 11.15 uur; bijeen:
10.00 uur.
E4: Sam Bakker, Tinode Bruyn, Isaac Dullemans, Quintende
Haas, Daniël Lionarons, Chiel Rouwendaal, Bram v.d. Schaft,
Lee Sieradzki
Leider: Fred Bakker, tel. 6769666.
za 13.1: AALSMEER E2 - AFC E5, 09.30 uur; bijeen: 08.15 uur.
za 20.1: AFC E5 - ABCOUDE E5, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
zo 21.1: PENALTYBOKAAL in de rust van AFC - ADO, 15.15
uur; bijeen: 14.00 uur.
E5: Philippe Blokhuizen, Ruben Conitzer, Hidde Kwak-
kelstein, Flip Nieuwenhuis, Fabian Roobeek, Michael van
Steijn, Erik Verhagen, Victor Versteegh, Tommie Winkler
Leiders: Joop Nieuwenhuis (6713068) en Carel Blokhuizen
(6769780).
za 13.1: AFC E6 - SWIFT E5, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za20.1: SLOTERDIJK E3-AFCE6,11.15 uur; bijeen: 10.15 uur.
E6: Kasper van Beek, Masrur Butt, Daniël Dresden, Barry
Groenteman, Vincent Heit, Tom Kareis, Erik Meijer, Kersten
Peters, Istvan Schiering, Bob Witkamp
Leiders: Leo Groenteman (6427954) en Willem van Beek
(6763404).
za 13.1: WA/SPARTAAN E2- AFC E7, 09.30 uur; bijeen: 08.30
uur.
za 20.1: AFC E7 - BUITENVELDERT E4, 09.30 uur; bijeen:
09.00 uur.
E7: Mitchel Batista, Reiniervan Dantzig, Winsten Polling, Ma-
nus Polling, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Arthur Strengers,
Godard Strengers, Jos Tambach, Jonathan de Weers
Leider: Reiniervan Dantzig (6763734).
za 13.1: AFC E8 - LEGMEERVOGELS E8, 09.30 uur; bijeen:
09.00 uur.
za 20.1: OSDO E2 - AFC E8, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
E8: Jurriaan Budde, Jurdao de Fretes, David de Jong, Sjors
Kaaks, Ingmar Kiemeney, Thomas van Mens, Felix Mulder,
Steven Rubinstein, Alex van Stokkum, Matthijs Timmermans
Leiders: Oswald Kiemeney (6426441) en Jan Kaaks
(6620540).
za 13.1ARGON E8 - AFC E9, 10.30 uur; bijeen: 09.15 uur.
za 20.1: AFC E9 - ST. MARTINUS E4, 12.30 uur; bijeen: 12.00
uur. AFC speelt in wit.
E9: Philip Boogaard, Roy Haafst, Titus Kok, Pascal Putter, Jo
nathan Reijn, Jesse Rommerts, Sebastiaan Rommerts, Melle
Schellekens, Victor van Straelen, René Thoen
Leiders: Luciën Reijn en Pascale Thoen (6682322).
za 13.1: AFC E10 - KBV E5, 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 20.1: NEERLANDIA/SLTO E5 - AFC E10, 10.00 uur; bijeen:
09.00 uur.
E10: Fabian van Amerongen, Piet van Eeghen, Patrick Fahim,
Thomas Flor, Martijn ten Kroode, Zianic Past, Sander van
Rossum, Lucas de Weerd, Geza Weisz
Leider: Maarten van Rossum, tel. 6642678.
za 13.1: EENDRACHT E2 - AFC E11, 10.00 uur; bijeen: 09.00
za 20.1: AFC E11 - DCG E6, 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
E11: Julius Ahuis, Edzard Evenhuis, Joost van Eijmeren, Jar-
wo Gibson, Jonas Ibssa, Thomas Lubbers, Timon v.d. Put,
Stephen Selderijk, Renko Verheij
Leiders: Bert Lubbers (6259873) en Paul Verheij (6648020).
za 13.1: AFC E12- BLAUW WIT E5,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 20.1: CTO '70 E5 - AFC E12, 10.45 uur; bijeen: 09.45 uur.
E12: Hugo Bos, Sebastiaan van Dam, Boris Davin, Boyd
Elstrodt, Dimitri Kat, Alric Morrison, Leo Schneider, Mink
Sjamsoedin, Robin Spiegel, Steven Terwindt
Leiders: Sjan Sjamsoedin (6755693) en Jan v.d. Schaaf
(6251269).
za 13.1: AFC E13 - NFC E4, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
za 20.1: FNC E3 - AFC E13, 10.15 uur; bijeen: 09.15 uur.
E13: Bob Bruinsma, Boris Ie Feber, Paul Geusebroek, Carl
Hamerslag, Philip de Koning, Camille Merlen, Coen Slag
veld, Jamy van Velzen, Steven de Wit
Leiders: Rob Hamerslag (6723481) en Pim Ie Feber (6769644).
De geplande leidersbijeenkomst op 15 januari gaat niet door.
Een nieuwe datum wordt tijdig bekend gemaakt.
BIJ EVENTUELE AFGELASTING:
Thuiswedstrijden:
Bel 6 44 43 50. U hoort het antwoordapparaat, met mededelin
gen over de velden van AFC.
Uitwedstrijden:
Kijk in de Schakel tegen welke club en op welk veld gespeeld
wordt.
Luister naar Radio Stad Radio Noord-Holland naar de mede
delingen betreffende afgelastingen, na het nieuws van 8.30 en
9.00 uur.
Leiders: s.v.p. spelerskaarten die nog bij de spelers zijn: zo
snel mogelijk inleveren!
za 13.1: OSV F1 - AFC F1 (292), 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 20.1: AFC F1 - LEGMEERVOGELS F1 (276), 09.30 uur; bij
een: 09.00 uur.
F1: Floris van Bodegraven, Berend Holtkamp, Bandy Jacobs,
Wouter Kloes, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Rydell Poe-
pon, David van Tiel, David Weinstein
Leider: Jan Pelsma, tel. 6233264.
za 13.1: AFC F2 - VOORLAND F1 (296), 09.30 uur; bijeen:
09.00 uur.
za 20.1: SDZ F1 - AFC F2 (281), 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
F2: Sharon Henselijn, Mike Hollander, Ramon Kloosterman,
Jarno Michielsen, Laurens van Rooij, Reinier van Rooij, Je
roen Smits, Peter Verhagen, Bas Verheugt, Luciano Zoon
Leiders: Boy Smits (6796611) en Mark Zoon (6250899).
za 13.1: AS '80 F2 - AFC F3 (303), 13.15 uur; bijeen: 12.00 uur.
za 20.1: AFC F3 - DCG F2 (289), 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
F3: Daley Blink, Ole van Ham, Philip Hes, Gilles van Kesteren,
Richard Root, Victor Schiering, Joey Singles, Charly Slagter,