D JUNIOREN
E JUNIOREN
M. Muller, J. Niesen, M. Nivard, M. Roering Warmolts, S. Roe-
ring Warmolts, M. Sacramento, A. Somai, Z. Soos, T. Verhuls-
donck
Leiders: J. de Haan (6760581) en H. Verhulsdonck (6436742).
za 13.1: BUITENBOYS D1 - AFC D1, 13.30 uur; bijeen: 12.15
uur.
za20.1: AFC D1 -ZEEBURGIA D1,11.00 uur; bijeen: 10.15 uur.
Scheidsrechter: Tulleners
Voorlopige selectie D1: Menno Blaisse, Michael Bogaard,
Wouter van Diemen, Leon Haverkamp, Thomas Heemskerk,
Ben Jacob, Badr Kassmi, Rory Ligthart, Koen Munniksma,
Martijn Munniksma, Jochem Polane, Louis Stam, Ben Ullitz
Leider: Geert Haverkamp (6169122) en Martin Bogaard
(6911163).
za 13.1: AFC D2 - ALMERE D2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther
za 20.1: ABCOUDE D2 - AFC D2, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
Voorlopige selectie D2: Lo Andela, David Blok, Merijn
Bruystens, Rene Glastra van Loon, Vincent de Groot, Murat
Guzeler, Jerry Hollander, Jason Konig, Niels Kronenburg,
Percey Mosikily, Merlin Stots, Tom Verhagen, Rik Vermeulen
Leider: Chris Bruystens, tel. 6121626.
za 13.1: GOLD STAR/SNA D1-AFCD3,11.00 uur; bijeen: 10.00
uur.
za20.1: VESPUCCI D1 - AFC D3,12.00 uur; bijeen: 11.00 uur.
1e veld OSC
D3: Jesse Beers, Benja Bruijning, Nicolas Carter Johnson,
Tomas Delfgaauw, Robert-Jan Eendebak, Jop de Klein, Ben-
jemin Klumperbeek, Freek Kolenberg, Alex Markus, Bo Petit,
Robin Schipper, Dave de Winther, Thomas Woerde
Leider: Rene Woerde, tel. 6460160.
za 13.1: AFC D4 - DWV D3, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
Scheidsrechter: De Winther
za20.1: AFC D4- ROOD WIT AD2,09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
Scheidsrechter: De Winther
D4: Kees Engel, Erik Everts, Germaine Foe Aman, Rogier
Jansen, Roeland Mees, Martijn Meijer, Stephan Openneer,
Yannick Reinigger, Mathijs Ritman, Sander Staaks, Abel
Swaan, Teun van Waesberge, Ruben Zwart
Leiders: Lex Swaan (6476277) en Michael Ritman (6277780).
za 13.1BLAUW WIT D3 - AFC D5,13.15 uur; bijeen: 12.15 uur.
za 20.1: AFC D5 - ABCOUDE D7, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
Scheidsrechter: NN
D5: Dick Bouwman, Frank van Brussel, David Cairo, Maurice
Flinterman, Rik v.d. Hoven, Jurre van Kesteren, Diego Medi
na, Keevin O'Toole, Paul Overste, Delano Reiziger, Youssef
Saigh, Barry Visser, Jurian Weerkamp
Leiders: Kees v.d. Hoven (6646540) en Robert Visser
(6155047).
za 13.1: AFC D6 - DWSV '61, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
Scheidsrechter: NN
za 20.1: ABCOUDE D6 - AFC D6, 12.30 uur; bijeen: 11.30 uur.
Scheidsrechter: NN
D6: Ilias Aaziz, Masanori Asukai, Joris Boeke, Dierry Dioum,
Mischa van Eimeren, Gabor Flor, Tim van Grootheest, Yuvraj
Kumar, Michael Levie, Thomas Ligthart, Jordi Lopies, Piet
Mantel, Tim Scholten
Leider: Pieter Gosselaar, tel. 6716149.
za 13.1: AFC D7 - DWV D5, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 20.1: NEERLANDIA/SLTO D3 - AFC D7, 10.00 uur; bijeen:
09.00 uur. Scheidsrechter: Wilcke
D7: Miza Akdah, Ghassan Dahhan, Wadie Dahhan, Tjerk ter
Haar Romeny, Michiel Huyse, Stephan Kaas, Sander Kat, Ok-
tay Kayan, Jouri Lotze, Mutlu Murat, Tim de Mey, Ralph Turf-
kruier, Oscar Zeegers
Leider: Joop Turfkruier, tel. 6006366
za 13.1: ABCOUDE D8 - AFC D8, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
za 20.1: AFC D8 - AS '80 D10, 09.30 uur; bijeen: 09.00 uur.
Scheidsrechter: NN
D8: Seciken Baykal, Tarek Balje, Matthias Ibbsa, Mathijs
Joosten, Cilian King, Daniël de Koning, Laurens Ligthart, Chi-
raz Muradin, Daniël Nivard, Dominique Spoor, JaschaSpre-
cher, Gerrit Visser, Marius de Weerd, Daan de Winter
Leider: Eef Joosten, tel. 02984-3992
za 13.1: AFC D9 - KMVZ D2, 12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
Scheidsrechter: NN
za 20.1: ORIENT D2 - AFC D9, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur.
D9: Koen Bos, Sammy Command, Sefi Fahim, Olivier Goe-
theer, Felix Jung, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan
de Lieme, Roderick Paardek, Ruben Slager, Willem de Smit,
Surya Steijlen, Sam Wennekendonk
Leiders: Rami de Lieme, tel. 6417880 en Rob Wennekedonk
(6171445).
za 13.1: AFC D10-ABCOUDE D11,12.30 uur; bijeen: 12.00 uur.
Scheidsrechter: G. de Winther
za 20.1: BUITENBOYS D8 - AFC D10,12.45 uur; bijeen: 11.30
uur.
D10: Kerem Bakir, Gorgio Berkleef, Jelle Bruinsma, Wilco
Eendenbak, PykeGunnink, Nicky Guijaro, Jan Harderw.,Tom
Markus, Danny Pinto, Donny Ros, Shamir de Rijp, Sebastiaan
Schoo, Rodney Ubbergen
Leider: Hans Keegel, tel. 6427040
za 13.1: ARGON E1 - AFC E1, 10.30 uur; bijeen: 09.15 uur.
za 20.1: AFC E1 - NEERLANDIA/SLTO E1, 11.00 uur; bijeen:
10.30 uur. AFC speelt in wit.
E1: Nadim Ben Rabba, Steven Engel, Merijn Halsema, Tom
van Kampen, Joey van Leyenhorst, Joppe Out, Olivier Poe-
derbach, Hugo Polane, Daniël Scholtens
Leiders: Jan Polane (6177481) en Rinus van Leyenhorst
(6980008).
za 13.1: AFC E2 - SPORT E1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur.
za 20.1: ABCOUDE E2 - AFC E2, 09.30 uur; bijeen: 08.30 uur.
E2: Toninho Berkleef, Lucas Bouwman, Tyrone de Groot,
Robbin Kieft, Floris Kloes, Jan-Willem Meyerhoven, Benno
Nihom, Patrick Verwey, Thomas Weyl
Leiders: Jan Meijerhoven (6413590) en Map Nihom (6793148).
za 13.1: SDZ E1 - AFC E3,11.00 uur; bijeen: 10.00 uur.
12