DE JONGE AFG-ERS
A JUNIOREN
B JUNIOREN
zo21.1:ABCOUDE7-AFC7(580),14.30uur; bijeen: 13.00uur
AFC.
AFC 7: Foreman, Van Gelder, Hiera, Hoegee, JÜCH, Koek,
Koopman, Kuyvenhoven, R. Nabarro, Oostermeijer, Petit,
Postema, Trioio, Vertogen, Voskamp, De Zwart
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
zo 21.1: AFC8 - NFC5 (622), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC.
Scheidsrechter: H. Elias
AFC 8: Buskens, Chadet, Van Driest, J.E. van Fleijningen,
Iwan, Kanner, M. van Leeuwen, Lobatto, Roolvink, Varekamp,
Vermeulen, Visser, v.d. Wieken, Wijdoogen, ZWEMMER
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
zo 14.1: AFC 9- DCG 6(536), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC.
Scheidsrechter: H. Elias
zo 21.1: KBV 6- AFC 9 (597), 14.00 uur; bijeen: 12.30 uur AFC.
AFC 9: Batelaan, Burgers, Dengel, Dijkstra, v.d. Hamsvoort,
Van Heemskerk van Beest, v.d. Heuvel, Jeurissen, De Jong,
Legel, De Mul, OOSTERBROEK, Peeperkorn, Steenbrink,
v.d. Veen, Vink, De Vries, Wegdam
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
za 13.1: A1 nog niet bekend,
za 20.1: A1 nog niet bekend.
De A1 en A2 zullen worden samengesteld uit de volgende
spelers:
Justin Axwijk, Michael Bachofner, Brian Balkaran, Mathijs
van Beest, Laurens Bianchi, Maarten Blokland, Joeri Boelen,
Sammy Carvalho, Marlon Deekman, Joey Esionye, Kwabena
Frimpong, Sander Haagsma, Dennis Husers, Mike Janssen,
Gino Jonis, Nicky van Kampen, Mischa Karasov, Jordi Kare-
maker, Hans Keune, Oscar Keuter, Guy Lindeboom, Jan Lu
cas, Lino Moolenbeek, NinoOckhuysen, Ben Opoku, Mischa
v.d. Oudeweetering, Dominiq Robles de Medina, Roy van
Rossum, Astrando de Rijp, Tarik Sadouma, Rody Spaan, Ge
orge Thé, Wesley Tom, Arno Tijssen, Jeroen Vester
Leiding: P. v.d. Meent (6422283) en C. Jochems (6198243).
P.T./verzorger: Jeroen Kolenberg; grensrechter: Jos Beer
man.
zo 14.1: AFC A2 is vrij!
zo 21.1: AFC A2 - CTO '70 (000), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC. Scheidsrechter: B.H. Makkes.
A2: Coach: D. Spits, tel. 6901932; leider: F. Keuter, tel.
6440742.
zo 14.1: AFC A3 is vrij!
zo 21.1: AFC A3 is vrij!
zo 14.1: AFC A4 is vrij!
zo 21.1: AFC A4 - SLOTERPARK 2 (739), 12.00 uur; bijeen:
zo 21.1: AFC 10 - SWIFT 5 (608), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC. Scheidsrechter: H. Fritzsche
AFC 10: H. Bastiaens, De Bruin, Bijlsma (2x), Cruyff, Gyrath,
Nieuwdorp, Pelsma, v.d. Reis, J. ROEDEMA, M. Roedema,
Sajet, Speelman, Sturhoofd, De Vries, Walker
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
zo 21.1: HRVC 4 - AFC 11 (653), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC.
AFC 11: B. de Boer, R. Bogerd, Cohrs, Emmen, Flam, van
Gent, De Groot, J. Janse, Kuipers, Margetson, De Pooter, Pop-
pe, De Steur, Swart, Theunisse, WILLEMS
22 oktober: Beumers; 29 oktober: Cohen
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
zo 21.1: AFC 12 - XANTHOS 5 (BM 09.30 uur; bijeen: 09.00
uur AFC. Scheidsrechter: G. de Winther
AFC 12: Beumer, Cohen, GAMELKOORN, Haitsma, R.J. van
Heijningen, Jas, Pekel, Pront, Ringe, Samson, Da Silva Cu-
riël, Springer, Thomas, Veldkamp, R. de Winther
Afschrijven bij Rik de Boer, vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00
uur, tel. 023-5281970.
11.15 uur AFC. Scheidsrechter: P. Hecht
A4: Y. Admi, E. Blog, A. Eitje, T. v.d. Horst, M. Kobi, K. Lampi,
S. Merrien, M. Meyer, G. Ouazan, A. Ramshorst, R. Samson,
R. Schaft, D. van Wesel
Afschrijven vóór vrijdag 21.00 uur bij Erik van Aken, tel. (035)
6951158.
za 13.1: AFC B1 is vrij!
di 23.1: AMSTERDAMS TEAM - AFC B1, 19.00 uur; bijeen:
18.00 uur.
Wedstrijden kunnen nog ingelast worden. Jullie horen dit van
de trainer c.q. leider.
Voorde wedstrijd op 23.1 s.v.p. op tijd aanwezig zijn. Wedstrijd
wordt gespeeld op veld van Rapiditas in Weesp.
Voorlopige selectie B1:
L. Anderson, B. Appels, B. v.d. Bergh, Caradonna, W. v.d. Her
ik, M. Huisman, E. Jaliens, M. Koppen, B. Loef, M. Putter, O.
Sakouhi, S. Sander, W. Tiendalli, B. Uitermarkt, B. Visser, L.
Westerveld
Opstelling wordt op training bekend gemaakt.
Leider: J. Koomen, tel. 6443831.
zo 14.1: AFC B2 - ZEEBURGIA B2 (596), 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur AFC. Scheidsrechter: Vermey
zo 21.1: WA/SPARTAAN B1 - AFC B2(749), 12.00 uur; bijeen:
10.45 uur AFC.
10